reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
gratuluję wszystkim wrześniowym mamusiom i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania pozostałych ;) troszkę Was tu poczytałam i się wzruszyłam bo to całkiem niedawno my lipcóweczki rodziłyśmy jedna po drugiej i wspólnie to przeżywałyśmy
pozdrawiam i owocnej nocki dla czekających mamuś
 
Kaśka ale ten czas sunie, co? :D
Dla mnie lipec był jakby przed chwilką :)



Aniulka ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Kochana na forum jeszcze Tobie nie gratulowałam
G ;D R ;D A ;D T ;D U ;D L ;D U ;D J ;D Ę ;D !! !! !!




Ola.K G ;D R ;D A ;D T ;D U ;D L ;D U ;D J ;D Ę ;D !! !! !!


DOBRANOC SKURCZY NA NOC ;D ;D ;D ;D

A ROZDWOJONYM SNU NA NOC ;D ;D ;D

 
Ola gratuluje!!!

dziś  Beacia w szpitalu! życzę powodzenia

Aniulka witam z powrotem!dobrze,że możesz karmić Łukaszka!!
dzielna z Ciebie babeczka ;)

Grooha mamy w planach rodzić dzisiaj,jak tam u Ciebie, bo u mnie na razie spokojnie
wykąpałam sie, zrobie sobie koło włosów i mogę rodzić  ;D
ciekawe która następna??

dziewczyny dzieciaki prześliczne!
Milenka wygląda uroczo!
 
Cześć dziewczynki
Beacia pisała do mnie na priva:
Ja właśnie wstałam(zreszta całą noc prawie nie spałam ,ale to juz cyba nerwy).Wypijam kawusie, ide sie zrobic na bóstwo i jade.Pozdrów dziewczyny z forum,bo ja juz nie zdąrze tam zaglądnąć.Ja sie nie zgłosze do popołudnia to rodze :-). O boziu ale mam pietra.Do zobaczyska.Papa. Całuski Całuski Całuski

Może to ona będzie nastepna...

Życzę miłego dnia :)
 
OLA GRATULACJE ;D ;D ;D
ANIULKA I ŁUKASZEK WITAJCIE ;D ;D ;D
FAJNIE ŻE JUŻ JESTEŚCIE ;D
BEACIA POWODZENIA ;D
INECZKA ja swojego bąbla staram sie przyzwyczaić do smoka ale on nie bardzo go uważa ;D
W Tracy Hogg czytałam natomiast że jak dziecko ssie paluszki to barzdo dobry objaw i nie powinno się tego wcale zabraniać ;D ::)
 
tak szybko wam napisze co sie działo

30 sierpnia trafiłam na patologie ciazy do szczecina
miałam małopłytkowosc i cholostaze ciążową na patologi byłam az do 14 wrzesnia a potem lekarz zadecydował o cesarskim cięciu bo Mikołaj i tak byl głową do góry tak więc o godz 17.00 w śerode leżałam już na łóżku porodowym i po godzinie Mikolaj już byl poza brzuszkiem potem zabrali mi go na dwie doby a ja leżałam na odziale połogowym po 2 dobach dostalam Mikołaja już do siebie mieliśmy wyjść w niedziele ale mały miał podawany antybiotyk i musieliśmy zostać aż do czwartku narazie to tyle jak bede miala wiecej czasu to napisze coś wiecej
 
reklama
Do góry