reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Kinuś Antek nie słucha takich bajek.Mam dwie Disneya ale wogóle nie robią na nim wrażenia :dry:

Luleczko Księżniczka Julia pięka.
A prezentów masa,super :tak:
Projektor ma Antek z innej firmy,jest bardzo fajny :tak:

Uśmiałam się jak uczyłaś kuzyna mówic :-D
Ja mam nadzieje,że już wkrótce wrócimy do taty i towarzystwo męskie nauczy Antka mówic poprawnie :sorry2::-):-D

Młody śpi,zupka zrobiona,posprzątane.
Ide do Antoniego.
 
43.gif


Witam:-)

Kinuś te ciacho to jabłecznik z pianka i kruszonką prawda? mniam :-p
co do bólu porodowego się zgadzam auuuć :baffled: przy ostatnim chciałam sobie zafundować znieczulenie Z. O. ale kurcze tyle cc naraz było że niebyło wolnego anasteziologa no a trza było urodzić no nie:szok:;-):-D

Luleczko hi hi ja tez czasem czymś sie zajmę i dostaje szoku jak zobaczę która godzina :tak::-D u mnie szybkim daniem jest ryż z warzywami ;-):-D
nawet nie wiesz jak jestem szczęśliwa że Kordian nie potrzebował rehabilitacji:tak::-)

Aniu widzę że Antek też przekręca odmiany :-D Dominika mówi jak chłopak np wyspałem sie a jak mówi o Kordianku np Kordianek jest zmęczona hi hi :-D a ostatnio nauczyła się mówić "R" i strasznie to podkreśla np żyrrrafa, zrrrobie, prrrawda :-D a gokorrr to doktor
:-D
 
Jolu a mały teraz nie ma problemów z ramieniem po tym złamaniu obojczyka? Co do porodu to mój drugi był nieco lżejszy - przynajmniej nie miałam krwi przetaczanej, a po Maćku tak - dostałam krwotoku. Dopiero dużo później zaczęłam sobie zdawać sprawę, jak ten mój poród się mógł dla mnie zakończyć.

teraz doczytałam :szok: ja też dużo krwawiłam z Kordianem bo szyjka macicy mi pękła ale obeszło się bez przetaczania :baffled: ale czułam że strasznie słaba jestem przez to:dry:
problem z rączką miał jakieś 3 tygodnie ale powolutku było coraz lepiej i lepiej :tak:
 
Hej

Dzis ostatnie godzinki z babcia. Ale ten czas szybko zlecial :-(
Jutro zawozimy mame na lotnisko i odbierzemy mojego tate i jego Irene. Miedzy lotami mamy 4 godzinki czasu, cos trzebabedzie wymyslec mmmm moze odwiedzimy Ikee albo oceanarium ;-)

Jolu ale mialas porodowe przezycia :szok: Kazde dziecie przenoszone ;-)
O maly wlos a Remik pojawilby sie w domu.
Dobrze, ze u Kordianka nie byl to splot barkowy.

Asiu duzo zdroweczka dla Julci.
Zrobcie sobie przerwe od przedszkola i wzmocnijcie organizm.
Co do odwiedzin chorych dzieci. To ja tez tego nie lubie jak ktos z katarem przychodzi do Sandry, bo zaraz sie zaraza. Ja bardzo dbam o to, zeby z nia nigdzie nie chodzic jak jest zakatarzona. No ale coz zrobic. Ludzie sa dziwni czasami.

Kinek ja tez sie nie moge doczekac obiecanych zdjec ogrodu i z Hani urodzin :sorry2:Mozesz przeciez ogrod przez picassa wsadzic i nie musisz ich zmniejszac ;-)

Ciacho pyszne :tak::-):-)
My ostatnio pieklysmy serniczek ;-):-)

Ja tez wczoraj ogladalam troje. Bardzo lubie takie filmy ;-)I o malo na koncu sie nie poplakalam, nie wiem czemu taka wrazliwa sie zrobilam hehe ;-):-)

Dzis rano ogladalysmy kreskowke "dzwoneczek" i tez o malo sie nie poplakalam na koncu ;-):-)

Co do bajek muzycznych to Sandra kiedys nie chciala sluchac, a obecnie nie mam ani jednej :-(wiec nie slucha. A moze by ja teraz to zainteresowalo nie wiem :sorry2:
A moze ktoras bedzie chetna i nagra mi na plytki i przesle poczta ??

Anineczko i jak ci samej (bez rodzicoe) ??
Co postanowilas z M Wracacie do niego i ukladacie zycie w Irlandii czy jednak wolalabys go sciagnac do Polski ??

Pierwsza wizyte u lekarza juz mialam. Teraz czekam na telefon od midwife (poloznej) lekarz mowil ze powinna sie do mnie odezwac do 12 tc bo po 12tc mam miec pierwsze USG.

Luleczko ciekawe czemu sie tak budzila :sorry2: moze Julci cos zlego sie snilo ??
Musialy Wam niezle wychodzic te origami, ze tak dlugo nad tym siedzialyscie:-)

Fajne zdjecia z urodzinek Julci :tak::-)
Duzo ladnych prezentow dostala :-)najbardziej podobal mi is edomek i mojej corci tez ;-) ona uwielbia wszytskie domki, domeczki :-) A co to ten projektor ??
 
11.gif


Luleczko zapomniałam wspomnieć o fotkach :zawstydzona/y:
Jula jaka przejęta tyle fajnych prezencików dostała:tak::-)

Martusiu i jak mama juz wyjechała? a to macie wymiane z mamy na tate :-) więc Sandrusia będzie zadowolona:tak:

Miłego Dzionka:-)
 
Hej...
Hania, nie poszła do przedszkola, bo wróciło przeziębienie. Katarzysko, a dzisiaj dodatkowo czerwone gardło, ból przy przełykaniu i kilka białych plamek na migdałach...Po południu wizyta u lekarza...Coś mi się zdaje, że nie obędzie się bez antybiotyku :-(. Wprawdzie temperatury nie ma, ale...
Czy angina może przebiegać bez temperatury ?
Normalnie zła jestem....pasowanie przejdzie jej koło nosa i tak mi jej żal. Nie dała rady zjeść kanapek na śniadanie, musiałam zupkę mleczną gotować....
Ręce opadają ...

Dziewczyny, jakie antybiotyki dostawały wasze dzieciaczki ?

sorry, że fotek nie wstawiłam, ale nie miałam kiedy :zawstydzona/y:. Na weekend przyjechała siostra a w niedzielę miałam górę grzybów do obrabiania. Moi wypuścili sie na kilka godzin do lasu i nawieźli straszne ilości :baffled:
Jacek mówił, że grzybów jest zatrzęsienie. Nawet nie zbierał wszystkich, tylko takie malutkie albo wyjątkowo piękne.Mnie spacerowanie po lesie ominęło, bo siedziałam z Hanelką w domu .
 
Oj biedna Hania.Dopadło ją :sorry2:
Kinek Aqntek ostatnio brał Summamed czy jakoś tak,brał przez 3 dni bo to taki krótki antybiotyk,ale pomógł na zapalenie gardła.
Może lekarz przepisze Hani Bactrim.To teraz bierze Mateuszek też na czerwone gardełko.To nie jest antybiotyk a coś koło tego.
Zdróweczka Haniu :tak:

Właśnie moi rodzice poszli na grzyby :rofl2:
 
reklama
Cześć Kobitki:-)

Kinuś oj kurcze ta jesien tyle chorowitków porobiła:szok:
buziaczki dla Hanusi niech zdrowieje:tak:
antybiotyki Domcia miała tylko raz czy dwa jak maleńka była bo bakterie w moczu miała ale nie pamiętm jakie:sorry2:a jeszcze jak ospe miała to w szpitalu jakieś dostała a tak to tylko góra syropek lub krople do noska :tak:
a Kordek też tylko jak był w szpitalu po narodzinach bo miałam zielone wody:dry:

Aniu o jakiego pomagacza masz :-D

Miłego Dzionka:-)
 
Do góry