reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WRZESIEŃ!!!!

Ja jestem :-) Jak zwykle tylko na moment. Właśnie wróciłam z uczelni. Jestem padnięta na ryjek, a jutro i w niedzielę całodniowa powtórka z rozrywki:baffled: Dlatego przekąszę tylko szybką kolację i uciekam spać :-)
 
reklama
Edzia, żebyś Ty mnie kochana widziała, to razem z Piotrkeim być szukała azylu...
Nosiło mnie niesamowicie.
Najpierw się wściekłam na niego za to, że poszedł między świętami spotkać się z przyjacielem, który akurat zaliczył rotawirusa, póxniej siedziałz nim godzinami na telefonie i omawiał jakieś tam tajemne interesy...
póxniej zaczęła się spóxniać miesiączka...i wścieklizna moja osiągnęła apogeum...Piotrek raz spytał się mnie, czy jestem przed @ że się tak miotam, na co ja, że lepiej niech się o to modli, bo inaczej sam sobie urodzi trzecie dziecko :szok: :eek: :szok:
kiedy @ przyszła, weszłam w fazę Oceanu Spokojnego i jak ręką odjął wszystkie burze ucichły..a Piotrek do tej pory nie wie, co się ze mną działo..
Ja chyba też nie... :dry:
 
Edziu pora baardzo odpowiednia na sen, zwłaszcza że jutro trzeba wcześnie zerwać się z łóżka :baffled:
Anineczko jeszcze jestem, pytaj :-)
 
Edzia, żebyś Ty mnie kochana widziała, to razem z Piotrkeim być szukała azylu...
Nosiło mnie niesamowicie.
Najpierw się wściekłam na niego za to, że poszedł między świętami spotkać się z przyjacielem, który akurat zaliczył rotawirusa, póxniej siedziałz nim godzinami na telefonie i omawiał jakieś tam tajemne interesy...
póxniej zaczęła się spóxniać miesiączka...i wścieklizna moja osiągnęła apogeum...Piotrek raz spytał się mnie, czy jestem przed @ że się tak miotam, na co ja, że lepiej niech się o to modli, bo inaczej sam sobie urodzi trzecie dziecko :szok: :eek: :szok:
kiedy @ przyszła, weszłam w fazę Oceanu Spokojnego i jak ręką odjął wszystkie burze ucichły..a Piotrek do tej pory nie wie, co się ze mną działo..
Ja chyba też nie... :dry:

O Boże, Joanko jestem Twoją fanką!!!

Wielką!!!!!!!!!!!!!!!!! Największą!!!!!!!!!!!!!!!!

Pisz Kobieto, pisz bo uwielbiam Cię czytać...

i nie wyobraząm sobie Ciebie jako chmury gradowo-burzowej;-)
 
reklama
Do góry