reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Dzień dobry, choć ponury i deszczowy...

Nudno, nawet na spacer nie można iść, właśnie wróciliśmy z pleteczek od mojej kuzynki, która ma synka młodszego od Maćka o 4 miesiące i się zastanawiamy co by tu dziś nabroić???
 
reklama
aguula pisze:
miyu pisze:
Aguula zdjęcia ślubne i w ciąży super młodziutka i szczęście aż bije od Ciebie. Bardzo mi się podobały :)
Jak byś chciała Matiego zobaczyć to parę zdjęć jest w galerii (adres w moim pasku :))

Dziekuje. Miyu, probowalam wejsc na Twoja stronke, ale nie moge - nie otwiera sie :(
Cholercia, a właściciel serwera nad morzem :/

A tak wogóle dzień dobry, u nas też pochmurno :(
Idziemy na 14.30 do lekarza bo kaszel coś nie chce przejść :/
Krzesłko doszło mega szybko bo wczoraj zapłaciła a dziś już jest jak tylko zrobię jakieś fotki to wkleje :)
 
Edytko mamy ten sam problem:/
chyba czas zaopatrzyć się w jakieś książki, może Maksia zainteresują bo na razie to ciągle chce wyjść na dwór:p
 
Tato Antka kurcze Anineczka się ucieszy a ja jak się ciesze że czesciej bedzie z nami super ;D


Dzięki dziewczyny za wsparcie ja juz powiedziałm że to jest ostatni raz już wiecej jesgo braku odpowiedzialności i dziecinnosci nie zniosę wiec jak zawali to koniec :(
 
kangurki pisze:
Edytko mamy ten sam problem:/
chyba czas zaopatrzyć się w jakieś książki, może Maksia zainteresują bo na razie to ciągle chce wyjść na dwór:p

Kangurki to może wpadnijcie do nas? W końcu aż tak daleko nie macie i my to się byśmy mogły spotkać, kochana ;D
 
Edytko z największą przyjemnością, ale samochód stoi i czeka na naprawę:/
za jakiś tydzień będzie na chodzie, wtedy jak najbardziej zajedziemy do Elbląga:)
 
reklama
eh no ja bym was zaprosiła do nas, ale od jutra Damian będzie malował troszkę ściany, a że w niedzielę prawdopodobnie wyjeżdża to będzie burdel w domu co najmniej miesiąc:/
ale jak posprzątam to zapraszam:)
 
Do góry