reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Witam mamusie :)

U nas nic ciekawego sie nie dzieje.
Nie ma o czym pisac.

Nie wypowiadam sie na temat spiralki bo nigdy nie mialam i nie wiem jaka jest. JA bralam kiedys pigulki to mialam alarm w telefonie ustawiony i od razu bralam, nie zdazalo mi sie zapominac :) a teraz mam na 3 miechy spokoj :) Ale w pazdzierniku trzeba sie nad czym zastanowic. Moze znow tablety ::) ::) ??? Plasterki do mnie nie przemawiaja bo klej sie zbiera po bokach, denerwuje to i wyglada na brudne, a i zmyc ciezko. Wiec odpada.

koreczku wspolczuje chlopa. Nie denerwuje sie bo i Darunia sie denerwuje. Zycze ci aby sie wszystko poukladalo i abyscie byli szczesliwa rodzinka :)

kociak nie wiem za co trzymac kciuki ::) moze za to aby bylo tak jak bys tego chciala. Bedzie dobrze ;D
Nie chce cie martwic ale mijej kolezance tez taki wyszedl (jedna mocna druga slaba krecha) ale bylo wczesnie, a za drugim razem krechy byly bardzo widoczne. Wiec albo sie wstrzymaj i za jakis tydzien drugi tescik alboo jutro do gina na USG. Ja juz poszlabym jutro bo nie moglabym z ta nieswirdza zyc :)

aguula oj synus wam sie udal ;D ;D ;D ladny chlopczyk z niego i bardzo ladnie sie usmiecha ;D tak szczerze ;D
A ty pieknie wygladalas podczas tego waznego dnia jakim jest slub :) :) Zakochani w sobie jestescie bardzo :) Twoj maz tez pochodzi ze Skierniewic ? Mam wrazenie, ze gdzies go widzialam ::) ::)
I musze ci powiedziec, ze do twarzy ci z brzuszkiem ;D ;D ;D ;D

 
Dobry wieczór :laugh:

Bylismy dziś na trzygodzinnym spacerze, spędziliśmy godzinę na ślizgawce, godzinę w piaskownicy, jedliśmy piach, sypaliśmy go sobie we włosy i do oczu, robiliśmy babki, jedliśmy watę cukrową, wpadliśmy w histerię jak trzeba było opuścić plac zabaw i wróciliśmy lekko brudni i zmęczeni ale zadowoleni. teraz jedno z nas już śpi, a drugie wpadło tylko powiedzieć dobranoc i też idzie lulu.
 
Ja się przywitam wieczorową porą i spadam do ksiązki bo wciąga jak bagno:)

Kociak proponuje jeszcze raz teścik zrobić mnie też tak kiedyś wyszło i był to fałszywy alarm :)

Gruszka super biblioteczka i widzę książki w moim guście...Edingsa widzę (czytałam wszystkie) i całą serie Nekroskopu...mi się ino 3 cześć a chętnie sobie przypomniała całą serie, horrorem też nie gardzisz, tylko Pratchetta coś nie wylukałam nie wierze że nie cztasz jego książek  :)
 
czesc dziewczyny
wczoraj nie wtrzymałam i wygarnełam temu gnojkowi co oni sądze juz nie mam siły i nabieram do niego dystans musi sie teraz bardzo postrac zeby uratowac nasza rodzinne bo ja juz wymiekłam

pozatym miło spędzam dni z moimi koleżankammi i z moja kochaną kruszyna jak dobrze że ją mam

Kociak pisz jutro jak tam z tym twoim brzuszkiem bedzie :)
 
Czesc dziewczyny, tu Tato Antka. Anineczka wraca w srode. Mam dla niej niespodzianke wiec w srode kiedy przyjedzie komp bedzie gotowy a na aplecie... baby boom. dlugo mi zajelo zeby podlaczyc internet bo mieszkamy na nowym osiedlu domkow.... ale jest i Anineczka o tym nie wie. Z tego co mi wiadomo to dawno z wami nie rozmawiala i bardzo za Wami teskni. Pozdrowienia przesyla i ja tez. Wiec wszystkim wrzesniowym mamusiom i dzieciaczkom zycze milego wieczoru.#
PS Melani... dzieki za wsparcie. Naprawde milo!!! ;) :) ;D
 
reklama
Hej Tato Antka - ale fajnie.  :) Ale zrobisz zonce niespodzianke :) Gratuluje pomyslu. :)
Tak trzymaj!

Koreczku, oby te Twoje slowa cos na niego podzialaly. Trzymam kciuki, aby wszystko dobrze sie ulozylo.

Martusia, moj maz nie jest ze Skierniewic, pochodzi z Pomorza. Ale kto wie, moze juz go gdzies widzialas  ;) :) A z tym usmiechem Dawidka - to fakt jest rozbrajajacy. Ja wymiekam jak on sie tak usmiecha  :) Aha, bardzo dziekuje, za te dobre slowa.

Kociak, czekamy na wiesci. No ciekawa jestem, czy powiekszy Wam sie rodzinka :)
Moge podpisac sie pod slowami Martusi: "nie wiem za co trzymac kciuki, moze za to aby bylo tak jak bys tego chciala. Bedzie dobrze "

Grooszka, ladna biblioteczka  :) Podoba mi sie  :) Ja tez lubie ksiazki


 
Do góry