reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

hej dziewczyny!
wyprawiłam dziecko do szkoły, zrobiłam zakupy,zjadłam śniadanko....ale gorąco!
Melanie ja miałam taki zastrzyk,ale dopiero po urodzeniu dziecka (pierwszego),
z tego co wiem to nie powinno być kłoptów w pierwszej ciązy przy konflikcie.
Rh- i Rh+ to dlatego się tak przyciągacie ;)
mnie jeszcze czeka test obciążenia glukozą...
miłego dnia życzę
 
reklama
a wiecie co unas jest straszna pogoda
oberwanie chmury leje jak z cebra i cały czas sie błyska wiec dziiejszy dzionek spedze chyba na ogladaniu fimów
 
a ja czekam na deszcz z u tęsknieniem
bo mi trawę wypali to słońce
Gabi ,Asiunia pewnie mieszkacie na zachodzie.do nas mają dojść burze na noc
 
Gabi, asiunia, a skąd jesteście? Boże, jaka nadzieja we mnie wstąpiła, że jednak jutro będzie chłodniej!
Pisałam Wam, że jutro muszę jechać na echo i na rutynową kontrole do gina i jestem przerażona jak ja dojadę w taki skwar.
Wczoraj wyszłam na chwilę i dosłownie cofnęło mnie momentalnie do mieszkania. Chyba nie dałabym rady dojechać. No ale chyba jednak jest realna szansa, że do jutra dojdą do nas te burze i chłody... OBY!
Aniku - ależ wywołałam Cie myślami :) właśnie napisałam, że już się u nas nie pojawiasz i narzuciłam (poprosiłam :) ) Melanie obowiązek "zlistowania" ciężarówek. Na szczęscie się zgodziła :) Melanie - buźka :)
Aniku - chyba nie dam rady poruszyć wszystkich wątków, generalnie prawie wszystkie dziewczyny wiedzą już jaką płeć ma ich dzidzia, Kociak chyba jeszcze nie wie ;) ale Kociak jest mały i strasznie zakręcony więc pewnie dowie się dopiero jak już urodzi ;) Wszystkie dziewczynki czują ruchy maluszków.
Jedna strasznie przykra rzecz się wydarzyła - Ines pochowała swojego ukochanego Areczka... bardzo to wszystkie przeżyłyśmy. Ale Ines jest bardzo dzielna, wróciła do pracy, powoli wraca do życia no i czasami tu do nas wpada z czego bardzo się cieszymy, słyszysz Ines? :) i za jakiś czas planują zacząć starania o dzidziusia :) trzymamy kciuki :)
Wpadła też do na Ania od Gutka, też powoli godzi się z tym co ją spotkało i też zbiera siły na kolejnego dzidziusia. A my cichutko kibicujemy :)
Żadna z nas nie wylądowała póki co w szpitalu, a nie przepraszam, Ma-dzik była tydzień, kontrolnie i chyba trochę zapobiegawczo ze względu na szyjkę. Ale jest w porządku :)
Dużo nowych dziewczyn się pojawiło, ale to już zauważyłaś na pewno. No i wiesz, po prostu lecą tematy pojawiające się każdego dnia inne - problemiki większe i mniejsze, ubraniowe, wagowe, wyprawkowe itp itd :)
Aż tak dużo postów każdego dnia nie ma więc raz na dwa dni można wpaść i sprawdzić co się dzieje u koleżanek z Babybooma, kochany Aniku! No i przede wszystkim napisać co tam u Ciebie! jak się czuje Twój ruchliwy synio? pracujesz jeszcze? pamiętam, że bardzo aktywną była ciężarówką :) pisz, pisz :)
 
gabi22 pisze:
dokładnie tak jak mówisz u nas kofliktu niema wiec zastrzyk jest mi nie potrzebny a nie wydaje ci sie ze troche pozno daja ci ten zastrzyk moja znajoma dostała go zaraz jak dowiedziała sie ze jest w ciazy
przy pierwszym dziecku???
 
reklama
Kociak pisze:
A ja nie wiem jaka moj ma grupe krwi ::) ::) ::) a lekarz tez nic nie mowil
Kociak załamujesz mnie tym twoim lekarzem, Jak to nic nie mówił??????????
To jest podstawowa sprawa, żeby wiedzieć czy nie ma ryzyka wystapienia konfliktu :o
No chyba, że (jak juz pisała Marta) masz dodatnią
 
Do góry