reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

WRZESIEŃ!!!!

edyta27 pisze:
Karioka właśnie jest bardzo prawdopodobne, że my też dostaniemy żelazo. Mam nadzieję, że Robercikowi już żelazo podskoczyło.
Za jakieś dwa tygodnie mam wizytę kontrolną w poradni, wtedy się okaże czy nadal będę musiała mu podawać żelazo i czy nadal będę musiała do tej poradni z nim chodzić.
 
reklama
Nie było mnie tu jakieś dwa tygodnie i nie nadrobię już zaległości w czytaniu tyle naskrobałyście kobitki.

Oczywiście wszystkim Wrześniwym pięknościom i przystojniakom otraz ich równie ślicznym mamusiom wszystkiego co dobre w nowym roku, aby ten był lepszy od poprzedniego, a dzieci rosły i codziennie obdarzały was uśmiechami.

Tak mnie zawalili robotą przed świętali, że nie miałam czasu nawet się po tyłeczku podrapać. Na szczęście Mąż miał urlop i zajmował się Olafem, bo nawet dla niego ciężko mi było mieć wolny czas. Teraz nadrabiam zaległości i nie wypuszczam go z rąk, ale jak wiecie szykuje się już pora rozliczeń podatkowych i znowu nie będzie na nic czasu.

A czy jakieś ząbki u Waszych pociech są już w drodze????
 
heeej Grooha ;D

Pudzianek chyba będzie miał czym gryźć na wielkanoc :D

anineczka
koperta z kremem zniecz. leży już zapakowana i zaadresowana przez mojego męza
i czeka na wujka Damiana, który lada moment do nas wpadnie sie pożegnać i zabrać przesyłkę do Antka :)

 
Hej, Gaduly ;) ;D
no, nie mam jak nadazyc z pisaniem ::)

to szybko!
Arisie tez zaczynaja isc zabki.. na szczescie te na dole ;)
a nie wampirkowe
wczoraj wyla nam prawie caly wieczor :( :-[

mam problem z mlekiem :(
tym cycowym
jak sciagne i zamroze, to rozmrazam i jest zepsute
a dzis sie wkurzylam, bo mialam isc na rozmowe do wydawnictwa w sprawie pracy
i mleko, ktore wczoraj wieczorem sciagnelam zepsulo mi sie w lodowce :(
o co tu chodzi? :-[

Melanie ja mam olympusa C-370
ale go nie polece, bo jest do d...
robi fajne zdejcia makro, ale pod warunkiem, ze jest super swiatlo
i nieruchomy obiekt
lampke tez ma do niczego, zdjecia sa za ciemne
a w ruchu to juz w ogole nic nie da rady zrobic

 
Melanie buzki caluski i podziekowania. :-* :-* :-*
Pisze szybko bo moj "kotek jest chory i lezy w lozeczku" i na dodatek teraz dostal czkawke wrrr.
Kaszelek nie przechodzi a glos ma taki jakby zaczal przechodzic mutacje (pewnie go boli to gardziolko jak niewiem co). Ale w nocy ladnie spi i nie kaszle. O tyle dobrze. No i wczoraj usnal o 22.00 spal do 9.00 nakarmilam go i dalej w kimke na 2 godziny z mamusia.
Wpadne pozniej ;D ;D >ide po cielpla herbatke dla mojego bidulka :(
 
Dzewczyny mam pzrekichane mała tak swedza dziąselka że nie wiem co robic ryczy w niebogłosy

Aniulka ty coś pisałaś o jakimś żelu napisz jak sie nazywa czy sie sprawdza i ile  kosztuje  :)
 
reklama
podobno najlepszy...
jak na razie ciezko mi powiedziec, bo dopiero zaczynam go stosowac, ale pomaga
no, i chyba zakupimy jeszcze te czopki homeopatyczne
nazwy nie pamietam
 
Do góry