reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Hej, hej !

Nie mam na nic czasu, na forum również i strasznie mi przykro, buuuuuu :(

Widzę, że pojawił się tu jakiś troll ? Hehe teraz jesteśmy pod lupą i cały czas ktoś czyta nasz wątek - ahahah dobre sobie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Zaległości nadrobię wieczorkiem, trzymajcie się Dziewczyny i się nie dajcie!

ps. W takim razie zostanę, bo jestem Wrzesniową Mamusią - młodą i dobrze :p
 
dziewczyny pare dni temu pojawił sie na wrzesniówkach watek Prośba. dziewczyna potrzebowała ciuchów ciążowych. ja nie mam ciazowych w jej rozmiarze ale chciałam jest wysłac troche ciuszków i innych rzeczy dla dziecka a tu juz nie ma tego watku i nie moge go znalezc na forum.jak któras z was ma jej maila to prosze nich mi go napisze. dzieki :) :) :)
 
Aniulka pisze:
joanka ja cie poprostu uwielbiam, ;) twoje p[osty zawsze pozytywnie mnie nakrecaja. znajdzcie jeszcze jedna dziewuszke to moze jak bede odwiedzac ciotke we wrocku to wpadne na rynek, to bedzie jeszcze wieksza banda małych pijaczków. ;D ;D ;D

wybaczcie, mam dziecko na rekach ::)

jeszcze myyyy
mamy daleko do Wrocka ::) no ale nigdy nie wiadomo gdzie człowiek wyląduje :D
najważniejsze, żeby towarzystwo było doborowe - tak jak Wy ;)
 
siwasek pisze:
dziewczyny pare dni temu pojawił sie na wrzesniówkach watek Prośba. dziewczyna potrzebowała ciuchów ciążowych. ja nie mam ciazowych w jej rozmiarze ale chciałam jest wysłac troche ciuszków i innych rzeczy dla dziecka a tu juz nie ma tego watku i nie moge go znalezc na forum.jak któras z was ma jej maila to prosze nich mi go napisze. dzieki :) :) :)

siwasek broń Boże nie chcę Ciebie zniechęcać do pomocy innym
ale musisz byc ostrożna, bo ta oszustka co wyciągnęła ze mnie pare groszy działała równiez w taki sposób, że
pisała z laskami na forum, że jest biedna i takie tam... później otrzymane paczki pięknie jej sie sprzedawały na allegro ba ! nawet sklep otworzyła

także, lepiej sprawdzić kto jest po drugiej stronie ::)
 
Co to za sprawa z tym wrednym trolem :p ;D
patrzcie jak niektórzy są wścibscy i tchórzliwi potrafia szczekać jak jak niewiedomo kim sa a tak siedzieliby by cichutko jak mysz pod miotłą ;)

Siwasek
ja chyba nie widziałam tego watku ale jakis czas temu administrator powiedział że będzie kasować takie watki bo zdarza sie mnóstwo oszustek i teraz maja zostać tylko wątki oddam ::)

A my juz po szczepieniu aż trzy kłucia bo dokupiłam jeszcze jedną szczepionkę
ale mój małty facet jakos to zniósł,strasznie przy kłuciach płakał ale póżniej go utuliłam i w domku juz zapomniał o zastrzyku :)
 
witam mamusie!!!
jeżeli chodzi o spacerek naszych pijaczków to jestem najbardziej na tak ;D mam tylko nadzieję, że wiosna szybko zawita :)
ja dzisiaj byłam we wrocławiu i w błocie i wodzie to raczej wątpliwa przyjemność ze spacerków, no ale musiałam być w budzie, zaliczyłam to cholerne prawo gospodarcze!
znowu aferzystki jakieś nas odwiedzają, no no nieładnie!!!
 
moze masz Melanie racje , lepiej pomóc komuś bezpośrednio, poszukam kogoś takiego w okolicy, bo może faktycznie to być jakas oszustka :) ty masz juz doświadczenie, wiec posłucham twojej rady
 
reklama
kochane poczytałam co pisałyście ak mnie nie było ;D i juz zapomniałam komu co odpisać :(
pamiętam, że Joanka pytała na jaki film sie wybierałyśmy - Joanka film był podobnu do PULP FICTION ale tytułu nie pamiętam :p rewolwerowiec, czy jakoś
byłam sama z Paris w kinie - cała sala kinowa dla nas ;D

no i co? Już koniec dnia :p ciemno się zrobiło i śnieg topnieje
ja chce wiosne !!!!!!!!!!!!!! ;D

ROZALKA - muczosz kisos od Parisos i ciocios Melanios :-* :-* :-* :-*
 
Do góry