reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
dls mnie moga byc i upaly byle sniegu juz nie bylo i tego blooooootaaaaaa ale cos sie w pogodzie dzieje bo tak mnie rany po cc bola ze zaraz padne i nie wstane :-p
 
Hej dziewczynki:-)
No Dorota po tescie mowi ze dobrze je poszło oby:-),co do upałow to wcale by mnie to nie zdziwiło bo ta pogda od kilku lat taka powalona ze wiosny takiej normalnej nie ma .

AXSA szczesliwie dojechałas juz mam nadzieje :-)

BECiA od razu lepiej z tym awatarkem;-):-D

Ide nadrobic co u Was bo po tyłach jestem troszke:zawstydzona/y::-p:-)
 
Ayni skoro nie wygrywasz znaczy nie przegrywasz I to jest plus bo w hazardzie zawsze wyjdzie się na minus. Dziś wygrasz stowke a przez miesiąc stracisz dwie na inne zakłady.
Co do polikow moja dostała na wieczór az buraczkowe. Dałam jej danie gotowe. Jutro skład sprawdze,najgorsze że w domu mi mówią że tak ma dziecko wyglądać i chyba dawno d.. lekarzowi nie zawracalam.
My od 8 rano na.dworze ale raczej to nie od słońca a było gorąco i slonecznie bo wyglądało by inaczej
 
Ostatnia edycja:
Miłego dnia dziewczyny, u nas powoli widać wiosnę, jeszcze termometry zawodzą, ale mamy już krokusy w ogródku, a słońce powoli zaczyna wschodzić i już teraz widać, że będzie piękny dzień.

Weronika zaczyna wstawać przy kanapie, kartonach, nogach naszych. Mówię Wam ona doprowadzi mnie do siwizny na łbie raz dwa. :-p

My wybywamy na 3 dni, ale może uda mi się zerknąć do Was. ;-)
 
Witam z rana;-)u nas słonko wkoncu moze ten snieg stopnieje w koncu:nerd: ja dzis niepozbierana od rana kawe chyba musze machnac;-),Pati jakas marudna i slini sie masakrycznie moze nastepne zebole sie pchaja do wyjscia;-)no i na dniach musze łozeczo obnizyc bo łapie sie bokow i siada kombinacje jakies uskutecznia :-D tylko kregosłup mnie juz boli na sama mysl:sorry2:

Lilijanna no to teraz oczy w dopce musisz miec zeby młoda czegos sobie nie zrobiła :szok::-)

Miłego dnia i oby dzis jak najwiecej oznak wiosny było:-)
 
A ja w ogóle z innej beczki. Dziewczyny, które jeszcze nie są w grupie Wiśnióweczek na Facebooku. Fajnie by było jakbyście tam też zaglądały. Głównie dlatego, że jest dużo wygodniej. Ja nie lubię pisać na BB, bo zanim się odpisze wszystkim po kolei to mija kupa czasu. Po drodze, jak same często piszecie, zapomina się już co sie komu miało odpisać, albo komus sie kamp wyłączył i musi zaczynać pisać "litanię od nowa" itp. itd. W ogóle zanim się "nadrobi" wszystkie posty to już się pisać odechciewa... Ja na BB udzielałam się sporadycznie, za to na FB piszę często, bo jest dużo wygodniej. Jak któraś mama napisze posta to w odpowiedziach sobie dyskutujemy na dany temat. W kazdej chwili mozna się przyłączyć do dyskusji i ma to formę bardziej czatu niż forum, które samemu trzeba odświeżać, żeby zobaczyć czy już ktoś odpisał. Także laseczki, nawet jeśli nie chcecie ujawniać swojej prawdziwej tożsamości, to założcie sobie fikcyjne konta i wpadajcie na FB. Poruszamy tam naprawdę dużo fajnych tematów nie tylko związanych z dziećmi :) Jest śmiesznie i jakos bardziej luzacko :) co o Tym myślicie :)
 
Dzień dobry. Dziś cały dzień bym spala... a spalam 8 h więc nie wiem czemu tak...

Fasolka gdzieś ty była?

Jaka u was pogoda? U nas troche cieplej ale dalej szaro... eh...
 
A u nas co prawda średnio ciepło, ale słoneczko świeci i aż chce się żyć!!! Schowałam w końcu gondolę i założyłam spacerówkę, może przyciągnę wiosnę? :rofl2:
 
reklama
U mnie nadal tony śniegu ale słoneczko ładnie świeci od wczoraj i od razu trochę lepiej:-)Pranie się suszy na tarasie,dziecko też zaraz na dwór wystawię do spania:tak:
gorgusia się w końcu odezwała,co tam u Was,jak biznesik kręci się już?
 
Do góry