reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam,

u mnie dzis ciezki dzien...bylismy na pogrzebie babci mojego m. Ja sie bardzo zle dzis czulam, Bardzo bolal mnie brzus w pewnym momencie az chodzic nie moglam szczerze to myslalam,że na pogotownie pojade ale polezalam plackiem godzine i jakos daje rade... dziwnie mnie boli w szegolnosci jak siadam czy ide cisnie mnie ciezko mi

Dawid zasnal o 20.30 szybiej bo dzis spal godzinke na spacerze,spedzal kilka godz z moja macia to sie zmeczyl ale przez godzine budzil sie 3 razy az w koncu polozylam sie kolo niego bo poprostu jest niespokojny...

Jutro mamy wizyte u lekarza mam nadzieje,ze cos nam powie,doradzie z tymi wysypkami itd oby bo mam dosc...:-(


Merlin ja juz wymieklam, maly spal dzis z nami od 3, daruje sobie,poczekam az bedzie sie budzil z dwa razy, powiem szczerze,że jestem wykonczona po tych nocach jeszcze bardziej... za duzo sie budzi mysle,ze to na te zeby a moze i tez ta wysypka itd mu dokucza ale masakra dzis w nocy naliczylam od 21 do 6 7 pobudek:-(dla mnie za duzo nawet kregoslup sie poddaje:-D

Stokrotka to niczym jak moj, skarpetki to ma doslownie na sekundy to samo z jakimis paputkami:-Dleca metrami:-Da wczoraj to wykopal swoja kolderke z lozka:-D:szok::szok:

Martusia 3maj sie :* ja mam wrazenie,że te skoki,ząbkowanie nigdy nie minie,bo jedno sie konczy to drugie zaczyna:-D:-(

Anusienka mi sie wydaje,że nie masz czym sie martwic na kazdego przychodzi pora :) zanim sie obejrzysz juz bedzie sie turlal przewracal az bedziesz miala dosc:-D ja to jak zostawie malego czy to na lozku -oczywiscie duzym i przy scianie go klade to czy to na podlodze czy ide na 2 min czy 10 to od dwoch tyg nie zastalam go w tej samej pozycji co go zostawialam:-Dnawet z maty potrafi sie kulnac

RiSia witaj :*
 
reklama
palma a co robisz wszystkie prywatnie?
Doloress dwie prace, to kiedy bedzie w domu?


w dodatku okazalo sie ze poprzednia dentystka zrobila mi leczenie kanalowe byle jak i trzeba je zrobicj eszcze raz a nfz nie zwraca za leczenie kanalowe dwa razy tego samego zeba wrrrr,wiec teraz jeden, a pod koniec miesiaca drugi za cale 150zl :szok:

moj maly dzis ciezko zniosl ze duzo byl beze mnie, oj dobrze, ze ja do pracy nie wracam bo by sie zaplakal

dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Anusienka- spokojnie mój się przewraca a za to nóg to w ogóle nie zauważa. Poczekaj jeszcze, każde dziecko ma swoje tępo. Przyjdzie dzień i zaskoczy.:tak: Co do łańcuszka albo koszulki, ja wybrałabym pewnie koszule ale to Tobie ma się podobać;-)
Doloress- ja też tak sobie mówię..ale przyznam szczerze że nigdy mi się nie chce bo chce choć chwile pobyć sama albo z M, bo przez caly dzien nie ma kiedy. No to do wyleczenia już bliżej niż dalej.;-)
Maluszek- oj a to z czego tak boli? Może jajniki? &&& za jutro oby wreszcie lekarz coś sensownego powiedział co zadziała;-)
Tygrysku- mnie też wizyta u dentysty czeka ale tak sie zbieram i zbieram. Ja to jestem taka ze jak mnie nie zaboli to nie pójdę..:zawstydzona/y:

Arturo śpi już od 19, ale taki to sen jak nie sen...Co chwilkę trzeba doglądać bo się wierci..Przed chwilką jadł i się trochę wyciszył..Aż mi go szkoda bo na prawdę widzę że mu źle bo nic mu nie pasi i cały czas nerwusek..Niech ten skok szybko przejdzie..

Też już mykam do spania bo jak mały znowu zafunduje nocną pobudkę to nie bede miała sił wstać.. Także dobrej nocy życzę ;-)
 
A mi się dziś dziecko zepsuło, zasnęła o 20, pospała 30 min i nie śpi do teraz i nie zanosi się, żeby miała zasnąć niebawem. A jutro pobudka o 7, bo idziemy na rehabilitację, już widzę jaka będę rześka.

Dobrej nocy życzę wszystkim Mamusiom
 
Maluszek szkoda mi Ciebie, niewyspanie plus ten brzuch jeszcze, ach... Czlowiek sie czuje do d...i nic nie pomaga.

Ja ostatnio jakies nastroje lapie depresyjne...Chyba mnie hormony poporodowe opuszczaja i zaczynam naprawde czuc zime..

Dzis z kolei mi sie poprawilo, mimo niewyspania jakas wesola, bo wpadlo nam duzo dodatkowej kasy, ok 700 eur znikad prawie w 1 dzien , w to mi graj! Moze mam dwubiegunowosc ? :eek:

dobranoc :*
 
Tak sobie Was podczytuję i zastanawiam się czy mogę jeszcze dołączyć do Waszych rozmówek?:-)
Tu nie ma co się zastanawiać, drzwi otwarte są non stop i wchodzi się bez pukania. :-D

Marlena to jeszcze zależy czy masz ropę czy łzawi. Ropa oznacza stan zapalny, mój Mały też miał ropę i konieczny był antybioty w kroplach. Potem ropa zniknęła, ale oczy ciągle łzawiły i jedno nadal łzawi, a to oznacza niestety że ten kanalik nie jest drożny. Nie wiem czy będę umiała wytłumaczyć. Lekarka kazała nam przyłożyć palec (opuszek palca wskazującego) w wewnętrznym kąciku oka, tam gdzie czuć jakby takie zgrubienie. I jak przyłożysz ten opuszek to nie puszczając go naciskasz palcem w dół i tak 2-3 razy. Potem puszczasz i tak powtarzasz z 2-3 razy, że ogólnie tych uciśnięć jest ok. 10. Chodzi o to, żeby nie puścić tego palca,bo ty masz jakby zatkać ten kanalik do góry i uciskając spowodować, żeby wytworzyło się ciśnienie które będzie "pchało" na dół i spowoduje że pęknie ta błona od zatkanego kanalika. Kurcze nie umiem tego dobrze wytłumaczyć. Jak robie tym palcem to kojarzy mi się jakbym jakiegoś chodzącego robaczka zduszała palcem. :baffled:

edit: Acha i jeszcze jedno, Mały na pewno nie pozwoli sobie tego dobrowolnie zrobić. Musisz go przytrzymać ręką za brodę, żeby Ci się nie ruszał, bo tylko wtedy te uciśnięcia będą efektywne.
Pięknie to opisałaś, przyda się w razie potrzeby. :tak:

Dobra przejdzmy do sedna !!!!
Kwestionariusz ankiety musicie mi pomoc zrobić:-):tak:;-)pliiiiiisssss :laugh2:

Temat:przejawy agresji stadionowej:
do tego mam 4 pytania szczegółowe, które zataz napiszę i na ich podstawie mam ułożyć pytania do ankiety dla kibiców, ma ich byc 18, mniej więcej po koleji, tak bym otrzymałą odpowiedz na te szczegółowe właśnie - kapiszszi :happy2::baffled::happy::-p:-D:-D ????????????
podaje szczegółowe:
1. jakie są przyczyny agresji wśród kibiców?
2. jakie są główne rodzaje agresji wśród kibiców ?
3. jak można zapobiec powstawaniu agresji wśród kibiców?
4. Percepcja przemocy stadinowej przez kibiców ?
Jak mi nie pomożecie, to się nie obronię i będę osłem patentowym :-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:happy2:


hellllllllllllllllllp !!!!!!!!!!!!!!! hilfe !!!!!!!!!!!!!
Wrzucę na PW, co by tu na zaśmiecać albo stwórz na chwilę osobny wątek, a potem Lotka go wrzuci do archiwum. :tak: Będzie łatwiej.

Tak czytam co już Wasze dzieciaczki wyprawiają, turlają się, przewracają na brzuszki, przemieszczają po całym pokoju, to dostaje coraz większego doła :-:)-( Mój Adi ma szlaban na leżaczek już od ponad tygodnia, bo stwierdziłam, że w nim to już w ogóle ruchowo rozwijać się nie będzie. Większość dnia spędza na podłodze, na kocyku, ale mimo to leży jak kłoda, jedynie co lubi robić to łapać się za stópki, jak leży na golasa, to nawet potrafi wsadzić sobie paluchy do buźki :-D:-D Ale za groma nie chce sam się przewracać na brzuszek, czy turlać, przemieszczać itp. :baffled::-:)zawstydzona/y::crazy: Kurna martwię się. No fakt dłużej wytrzymuje, gdy położę go na brzuszku, poleży nawet 10 min, potem oczywiście ryk! :confused: Ogólnie jest ruchliwy, ciągle gdzies "biegnie", pięknie bawi się zabawkami, no ale nie przewraca się. Co mam robić? :-(
Anusienka - jak Ci napiszę, że masz się nie martwić, bo na niego przyjdzie czas, to pewnie to nie pomoże. Wszyscy piszą o kolorowych zabawkach, a to nie jest prawda, bo dzieci widzą czarno-biało, przynajmniej na początku. Może w ten sposób go zaciekawisz. Wielokolorowe zabawki nie stymulują... - Video Dzień Dobry TVN

I nie chodzi mi byś wydawała kupę kasy na zabawki, ja kupiłam czarną farbę i na białych kartkach razem z Adą stworzyłyśmy czarno-białe rysunki, Ada była zachwycona, bo malowała, Weronika była tym bardzo zaciekawiona. Koszt farba + pędzel + kartki 5,00 PLN. Stawiam je wokół niej i Weronika patrzy na nie, próbuje rączkami dotkać gdy kartki zbliżam do Niej, tak jakbyś zbliżała swoją twarz, jak na brzuszku leży to rozkładam w ogół Niej, w odległości takiej, by mogła się do nich doczłapać, siedzę obok Niej i zachęcam, klaszczę brawo, głaszczę, chwalę. To jest ważne, by dziecko czuło, że jesteś z nim, a nie tylko, że czegoś oczekujesz.

Jak leży na brzuszku to możesz jeszcze włączyć TV, na banka się tym zainteresuje, bo TV miga i to zachęca.

Fasolka35 - jak Dorota po egzaminach ???
 
reklama
No coz ona twierdzi ze jej zle poszło :cool2:ale ona zawsze tak mowi a potem 5 lub 6 przynosi:-)wiec nie pozostaje nam nic innego jak czekac na wyniki w sumie mieli juz jeden probny i wtedy miała 35 p na 40 p mozliwych wiec moim zdaniem bardzo dobrze ...No nic pozostaje nam czekanie:-)
 
Do góry