reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Doti nie martw się u mnie cisza :) okna pomyłam a co! :) Małemu się chyba to podobało, bo dostaję teraz kopy... a może właśnie nie podobało mu się? w każdym razie podoba mi się to Twoje rodzenie w biegu lub nad słoikami :D
ja rodzę codziennie nad czymś innym, nad ciastem, w trakcie sprzątania i jakoś chyba zbyt często zmieniam zdanie, bo cisza :D

Pauline padłam :D

Ciekawe jak Gorgusia i Milena!
 
reklama
pauline hehe dobre, sprawdz w necie moze golab w domu cos symbolizuje w prawdzie to nie bocian ale zawsze skrzydlate:p

doti bo Twoja Mala probuje wyrownac i przy Twoim szalonym tempie Ona lezakuje, sprobuj polezec pewnie wtedy Ona sie bedzie wiercila:p

gorgusia, milena czekamy na wiesci :* &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Risia pytałam się mojej ginki i kazała mi nie robić
mam ostatni wypis ze szpitala z sierpnia i tam mam wpisaną grupę krwi, bo mi robili ją w szpitalu

Polisia jutro będę rodzić nad prasowaniem :D

Asia chyba poskaczę na piłeczce :)
 
Doti ja przy porodzie musiałam pokazać oryginał... i ordynator jak leżalam w szpitalu też się pytal o oryginał :tak:bo mówi, że musi być z pieczątką bo nikt nie uwierzy na "slowo" tylko musi byc stempel bo nikt odpowiedzialności brać nie bedzie...także ja przy poprzednim porodzie musiałam przedstawić oryginał... i teraz jak byłam rownież musiałam pokazać przy przyjęciu oryginal:tak:może Ci uznają z wypisu ze szpitala, ale ja bym sie dopytała na Twoim miejscu w samym szpitalu... bo moja gin mi też mowiła, że mam mieć oryginał grupy krwi i przeciwciał...
 
Risia pytałam się mojej ginki i kazała mi nie robić
mam ostatni wypis ze szpitala z sierpnia i tam mam wpisaną grupę krwi, bo mi robili ją w szpitalu

Polisia jutro będę rodzić nad prasowaniem :D

Asia chyba poskaczę na piłeczce :)

Doti ja już nie wiem nad czym ja jutro będę rodzić, może urodziłabym już po prostu :rofl2: bo wszystko zrobiłam :D

Aaaa i też kojarzę, że musi być oryginał grupy krwi
 
ja jak chodzilam przez chwilę do innego gina to mi mowil co do grupy krwi, że jest przepis, że musi być oryginał bo wtedy jest czarno na białym, ze dana osoba ma taką grupę krwi i jest pieczątka osoby wykonującej badanie, ktora bierze za to odpowiedzialność. Jak mu mówilam, że miałam robione badania to on mi mówi, że samo wpisanie do ksiażeczki nie wystarczy... bo w razie draki w szpitalu nikt nie weźmie odpowiedzialności za coś co nie jest poświadczone podpisem dioagnosty z laboratorium... glupie, ale tak jest... dlatego ja mimo, że mam wpisane w książeczkę zdrowia grupę krwi...a przecież ona sie nie zmienia to musiałam robić poonownie :tak:dla samego podpisu i pieczątki osoby z laboratorium... teraz mam to w karcie ciaży zawsze przy sobie :tak:
 
ciekawe co u naszych dziewczyn :)

mnie syn tak dzis maltretuje, a to kop w biodro a to sie bolesnie wygnie i napiera. az mi dzis lzy polecialy z bolu. kochany moj dzieciaczek :p

dzis Pani w kolejce mnie przepuscila i w tramwaju az 3 osoby sie zerwaly. odzyskuje wiare :) no i dzis juz winda naprawiana byla... slow mi brakuje po prostu. :wściekła/y::wściekła/y:

aaaaa, mam termin za miesiac! mowie M ze juz tylko miesiac zostal a on do mnie: ja pafnucze! :-D:-D:-D
 
joasia jak tam twoje bóle ? u mnie też coś pobolewa od prawie 2 h. polozylam się do łóżka. skurcze to raczej nie są ale dziwne to ...
 
Doti musi byc orginał grupy krwi. W zeszłym roku jak miałam zabieg zgubiłam grupę i właśnie sie pytałam czy moze byc wypis z szpitala po porodzie z Patrykiem to mi powiedziały ze muszę mieć orginał bez tego nie bedzie zabiegu. Zadzwoń do laboratorium w którym ja robiłaś powiedz mniej więcej kiedy i popros o odpis. Powinny za darmo i bez problemu Ci go zrobic.


Jejku jaka ja głodna jestem caly czas bym cos jadła zwłaszcza po 22. No buźka sie nie zamyka. Jeszcze mnie komary pogryzły bo poszłam sie na balkon przewietrzyc bo w domu duchota i przysnełam.

Dziewczyny macie juz butelki smoczki itp wyparzone ? Nie wiem czy mozna to zrobic teraz czy czekać na ostatnia chwile.
 
reklama
WITAM:)

Nocka taka sobie...

Wchodze na BB i sobie mysle bea wieści od mamusiek że urodizły a tu na razie ze będa rodzić ej no co jest :D ale pewnie GORGUSIA już tuli synka ;)

Ja musze sobie zrobić tą grupę krwi ;) ale hmm...ja nie pamiętam aby u mnie w szpitalu prosili o te wszystkie badania do pokazania...ważne ze miałam ubezpieczenie i karte ciąży ale może nie pamiętam teraz sama?musze tez siostrę podpytać może lepiej pamięta(rodziła tam gdzie ja chce) :D

Ja w nocy miałam skurcze jeden mocniejszy i taki dłuższy a potem tylko lekkie pobolewanie w krzyżu i to wsio no i dobrze jeszcze chociaż z 2 tyg. trzeba wytrzymac :)

JOASIA czy to czop?hmm jakieś malenkie to :p
 
Do góry