reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

U mnie w szpitalu też wymagają oryginału z labolatorium co go grupy krwi.
RiSiA- Ty już mi tu nie wyskakuj, że coś Ci nie tak... bo ja nadal nic... a miałam czekac na Ciebie więc i Ty czekaj na mnie :-p
No i wkońcu pojawił się na świecie Kacperek Gorgusi :-D:-D
 
reklama
Hejka:)
No i mamy kolejną rozpakowana:tak:
Kacperku wracaj szybko z mamusią do domku:tak:No i czekam na focie:tak:

Ja dzis średnio wyspana,obudziłam sie o 4 i tak lezałam,zasnac nie mogłam,wkoncu i dziec sie obudził,zaczoł sie krecic,potem czkawka wiec juz zasnac nie mogłam,wkoncu padłam jeszcze na troche nad ranem,obudziła mnie jakas wredna,głosna mucha która chciała mnie pożrec:crazy:
Siedze jeszcze w pizamie,dupsko nie chce mi sie ruszyc a pralke trzeba nastawic,domek troche ogarnac,a upał straszny a ja musze jechac 17km do dentystki z Alankiem bo widze ze jedynka mu sie zaczyna sypac,szkoda by mu sie juz zepsuła i by go nie bolało,a jak w tym tygodniu nie załatwie tego to nie wiem kiedy,mój mąż zanim by zorganizował czas i zanim by mu sie chciał dupsko ruszyc by z nim pojechac to zęby by najpierw wyleciały,ach te chłopy i ich organizacja:crazy:
W ogóle mam dzis troszke zalatane,bo po stomatologu mam do tesciowej zajechac,potem na cmentarz i do koscioła na msze za babcie,na chwile na plac zabaw bo synowi obiecałam i do mojej mamy jeszcze na chwile bo po mszy rodzinka zjedzie do niej na ploteczki i zameczyła by mnie telefonami jak bym na chwile do nich nie wpadła.Tak wiec do 21 mam czas zaplanowany,a chciałam jeszcze ciacho upiec tym razem chce zrobic milky way bo jeszcze nie robiłam,a na łakomstwo mam czas tylko do poniedziałku,przy czym w niedziele to juz taka delikatniejsza dietka.A 3 bit fajny wyszedł,wszyscy chwalili,napewno jeszcze go kiedys zrobie.
Sorka ze tak o sobie,ale wszyscy o tych bólach,skórczach a u mnie cisza ze wszystkim nie mam sie czym podzielic bo u mnie wrazen brak.A moze i dobrze bo ja to juz czekam na ten mój poniedziałek za 5 dni zobacze moj kochany skarb:-D
 
Hej!
Chciałam się zapytać czy można się jeszcze dołączyć.

Jestem w 35 tygodniu i 4 dniu ciąży. Jestem już mamą Adasia, który 1.09 kończy 19 miesięcy. Jak i mamą Aniołka, który odszedł w 8 tygodniu ciąży (17.10.2011). Mam problem z suwaczkami, więc w ten sposób opisałam moją sytuację. Wczoraj byłam na wizycie u gina i powiedział, że dwa tygodnie powinnam wytrzymać. Mam rozwarcie w ujściu zewnętrznym na 2 cm i w ujściu wewnętrznym na 1 cm. Kazał mi dużo leżeć i odpoczywać i mam nadzieję, że moja córcia wytrzyma. Wizytę u gina prowadzącego ciążę mam w sobotę i to będzie już 36 tydzień. Ciekawa jestem co on mi powie.
 
Hallo Kochane!
U nas dzisiaj burza była, ale franca jedna bokiem poszła no! A miałam nadzieję na cało nocny deszczyk:crazy:
Jaka Gorgusia już szczęśliwa, że już po, i tuli swojego Kacperka:-)
miłego dnia!
Asmi witaj! Gratuluje Uleńki!!! Pewnie, że możesz dołączyć, chociaż u nas teraz strasznie leniwie się zrobiło:-) jesteśmy ciężkie jak słonie, i wolne jak żółwie (chyba dobrze napisałam:-))
 
Ostatnia edycja:
Zanetka postaram się poczekać :D czekam też na Joasię :-D

Asmi witaj

Axarai
u mnie się zanosi i zanosi, ale nic z tego chyba nie będzie

Gorgusia się biedna namęczyła..


smaży mi się porcja frytek zjem i idę w komono z młodym... a co mi tam :p
 
reklama
Dziękuje Lotka :) A jak ważą Wasze maleństwa? Mi się szykuje mały kolosik, bo na wczorajszej wizycie waży 3100 g. W sobotę u mojego gina będzie pewnie ważyć więcej, bo tak było ostatnio. Aż się boję porodu. I to chyba bardziej niż za pierwszym razem.
 
Do góry