reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej dziewczyny
Mam koszmarny internet ciągle mi sie wiesza wiec pisze szybko ze jeszcze sie turlam i trzymam kciuki za wasze dobre samopoczucie i nawet myślę co u was słychać :-D

Ja miałam dziś koszmarne skurcze w nocy - nieregularne i nie spałam od 4 - teraz brzuszek mi sie stawia też nieregularnie ... czuje sie koszmarnie :-(
Pozdrówka dla wszystkich !
 
reklama
fasolka mam zupelnie to samo od wczorajszej nocy udalo mi sie zasnac ok 4 tej bo tak mnie bolala glowa, przed 8 musialam wstac zrobic wyniki i pozniej ok 11 tej znowu jakos zasnelam i myslalam ze juz pusci a tu nic:( cisnienie od razu w gore ehhh chyba to ten niekorzystny bjometr:p

patrysia a moja dzis dla odmiany sie rozbrykala az musialam rozchodzic bo tak nozke wypiela ze caly dom w pionie postawila:p

Merlin &&&&& jeszcze troszke;)

gorgusia to &&&&&& coraz wiecej szans na wspolne urodziny:p

Risia jakiez to dziwne rzeczy:p no nie moge hehe to koniecznie daj znac jak zaczniesz rodzic ja tez sie przyszykuje:p

Mala wierci sie niesamowicie, ja nawet podreptalam dzis troche z P. na spacerku bo przeciez jakas kondycje miec musze:p i przyszlam do domku patrze na wkladke a tam malenka kropeczka jasnobrazowego sluzu, bez sladow krwi ale taka malenka doslownie jak glowka od zapalki czy to moze byc czop?? moze to jego czesc lub tylko jakas wydzielina?? caly dzien brzus pobolewa ale nie tak silnie jak sie klade przechodzi a dzis troszke pochodzilam i nie wiem zaczac sie bac??
 
Ostatnia edycja:
co tu się dzieje
co za poruszenie

trzymam kciuki za rozpakowujące się &&&&
szybko, krótko i jak najmniej bezboleśnie :)))

badań na grupę krwi, tyle razy byłam w szpitalu, że tam mi zrobili, a moja ginka wpisała mi w kartę i finito

zmieniłam dziś zdanie z urodzę przy robieniu słoików na urodzę w biegu
wyszłam po 10 i wróciłam przed 20

było miło, bo mój M zabrał mnie na lunch do dominum i zjadał po mnie :)))))))
potem byliśmy w banku
i pojechaliśmy do sklepów bo M dostał kasę na ur i chciałam, żeby sobie coś kupił, bo inaczej wydałby na bele co
no i kupił w ravelu 2 pary spodni, okulary i klapki w deitchmanie do szpitala

i mieliśmy iść na wystawę gadów po tesko
zrobiliśmy zakupy
i przy kasie było spięcie

i nie poszliśmy na wystawę
a potem biedronka, apteka, babcia...

wczoraj moja mała tak się ruszała dziwnie, że aż się popłakałam ze stresu

u was się coś rusza a u mnie nic
 
reklama
Doti dla grupy krwi MUSISZ mieć u nas oryginał :-D:tak:sam wpis do książeczki nie wystarczy niestety...bo musisz miec pieczątkę osoby wykonujacej badanie:tak:
 
Do góry