reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
a ja mam nauczke za obzarstwo! zezarlam 3 kawalki strucli z truskawka i mam poruszenie w jelitach. malz mi z tylka nogi wyrwie jak zobaczy ile zostalo :szok:
 

fasolcia
cale szczescie bo juz bys po dupsku dostala:p
*martusia powiedz ze Oliwier akurat mial ochote i z tych 3 kawalkow On zjadl 2 a Ty tylko swoja porcje:-D:-D

pospalam tylko pytanie co ja teraz bede w nocy robila:/
 
aaaaaaaaaaaa weszłam i co widzę? wrześnióweczka Maybebay już rozpakowana! idę czytać, ale no aż spadłam z krzesła, wzruszyłam się, jejku trzymam kciuki by było wszystko dobrze, musi być!!!! ściskam cieplutko i biegnę czytać! trzymaj się, buzi!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O matko dziewczyny ja jakaś nie ten chyba jestem. Gdzie jest informacja o maybebaby? Ja nie miałam pojęcia? Chyba jednak czytam ale bez zrozumienia.
A tak w ogóle to pomódlmy się może za jej synusia, bo co innego możemy zrobić?
 
Dzięki dziewczyny, właśnie teraz przeleciałam ten wątek i dojrzałam. Nie wchodziłam tam dziś i to dlatego. Ale jestem w szoku, normalnie nie wiem co powiedzieć. Wydaje mi się to strasznie niewiarygodne, jak pomyśle o moim Małym w brzuszku.
Z całego serca modle się za syneczka Maybebaby i proszę, żeby nasze dzieciątka siedziały sobie jeszcze wygodnie w naszych brzucholkach, dobrze się rozwijały i całe zdrowe urodziły się we wrześniu.
 
reklama
Maybebay sama nie wiem co napisać bo po przeczytaniu twojego posta zaniemówiłam. Dołanczam sie do tego co napisały inne dziewczyny i zyczę dużo siły dla ciebie i synka. Wierzę że medycyna teraz tak poszła do przodu, że wszystko będzie dobrze. Będziemy się modlić
 
Do góry