reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

nastepna wizyte w szpitalu mam dopiero w polowie lipca (tu sie z niczym nie spiesza). gina mam 8 lipca...a mialyscie dziewczyny przy tych nerkach jakies problemy z oddawaniem moczu? bo mnie nic nie boli przy zalatwianiu i siusiam tez normalnie-ani rzadko ani czesto..czy to w dalszym ciagu moga byc nerki?

nie miałam problemów z oddawaniem moczu siusiałam normalnie i bez bólu - ale teraz np zostało mi tylko to że jak mam pęcherz pełny to czuje jakby napięcie tej prawej nerki i wtedy lekki ból przy schylaniu
Tak czy inaczej ... na mnie działa no-spa, a jak będzie Ciebie bolec dalej idź do lekarza i nie nastawiaj sie czy to nerka czy to coś innego lepiej sie nie męczyć ..
 
reklama
cześć. ja już po echo maluszka. mówiła że wszystko dobrze. tylko w lewej komorze serca pojedyńcze ognisko martwicze. ta lekarka co robiła badanie powiedziała że to zanika do czasu porodów i martwić się nie mam.
ale się boję jutro u genetyczki więcej się dowiem.
a co wy myslicie martwic sie?? miala lub ma ktoras cos podobnego??

Wpadłam na chwilkę i od razu odpisuję :)
Tak,moja Amelcia ma taką plamkę na serduszku, również robiłam echo.
Usłyszałam taką samą informację, że albo się wchłonie albo to taka uroda serduszka. Uspokoiło mnie to, że serduszko pracuje prawidłowo, przepływy są bardzo dobre i nie ma powodów do obaw.
Liczę, że jak w 30TC będę na USG to tego już nie będzie!

Tylko proszę nie czytaj nic w necie bo się Kochana tylko zdenerwujesz.
Ja zaufałam lekarzowi. Może uda mi się iść wcześniej na USG i ewent. skonsultować u kogoś innego. Wierzę jednak, że jest dobrze!
 
boszsz mamy tak zimno w domu ze chodzę w getrach dresach i dwóch bluzach :( do listy zakupów dopisałam grzejnik elektryczny bo na wrzesień będzie dla Synka potrzebny ... Kazałam już aby mężu szukał...
ps, mam taką radę dla was jak byście też szukali tego typu rzeczy zawsze w markecie pytajcie sie czy nie mają czegoś na magazynie co ma np jedną ryskę a już może byc sporo przecenione..
 
Wpadłam na chwilkę i od razu odpisuję :)
Tak,moja Amelcia ma taką plamkę na serduszku, również robiłam echo.
Usłyszałam taką samą informację, że albo się wchłonie albo to taka uroda serduszka. Uspokoiło mnie to, że serduszko pracuje prawidłowo, przepływy są bardzo dobre i nie ma powodów do obaw.
Liczę, że jak w 30TC będę na USG to tego już nie będzie!

Tylko proszę nie czytaj nic w necie bo się Kochana tylko zdenerwujesz.
Ja zaufałam lekarzowi. Może uda mi się iść wcześniej na USG i ewent. skonsultować u kogoś innego. Wierzę jednak, że jest dobrze!



też wolę posłuchać lekarza. i mam nadzieję ze sie wchłonie. na necie nie będę szukać. tylko sie przestraszylam bo taw mojej rodzinie jest choroba genetyczna. a z serduszka podobno ze słyszenia wiem ze brat B urodził sie z wadą właśnie tylko pół roku przeżył. nie wiem za dużo ale wiem ze to od innego ojca niż B. i byłby starszy od niego.
 
ja tez nei mialam oprócz tych skurczy w brzuchu innych objawów, pojechalismy do szpitala a tam po raz pierwszy trafilam na super lekarke i wlasnei ona po raz pierwszy powiedziala ze jest cos nie tak z nerkami i od tego ten silny ból w brzuchu , a pozneij gin robil mi usg i powiedzial ze sie mocz zatrzymuje i mam kanaliki bardzo powiekszone .
Monaliza zawsze mozesz jechac do szpitala na emergency
 
maybebaby będzie dobrze, synek silny i jeszcze da Wam popalic. My tu wszystkie trzymamy za Was kciuki i bedziemy sie modlic za kazdy lepszy dzien

Dziewczyny dobry pomysł z zalożeniem nowego wątku. Dziękujemy!!
 
jakiś tydzień temu byłam w szoku, że na forum lipcówek w maju pierwsze dziecię się urodziło a dzisiaj jestem w jeszcze większym szoku, że na początku czerwca wrześniowe :szok: I teraz to naprawdę już mam cykora, chyba leżeć będę do września. Zwłaszcza, że Maybebayby miała do czasu świetne wizyty i wyniki.

Będę trzymała kciuki za maleństwo, żeby rosło zdrowe, trzymaj się Maybebayby!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam i ja :)

poszlam na zakupy z malzem, miliony spojrzen na brzuch no i standardowo znowu slabo mi sie zaczelo robic i stwierdzilam ze urzadzam bunkier w domu ;). co do pobrania krwi - nie poszlam bo nie wlaczylam budzika, ech, gapa ze mnie. ale jutro podejmuje wyzwanie od nowa :)

Ansure ja dla odmiany nie ugniatam tylko trzese delikatnie jak chce malego pobudzic :)
malenstwo spokojnie. przede wszystkim nie czytaj nic w necie na ten temat. ufaj lekarzom tak bedzie lepiej.
martusia a Ty to przypadkiem nie mialas lezec co? chyba trzeba Ci dupsko na kwasne jablko sprac. no chyba ze Ci bole minely juz.

szczerze mowiac jestem w szoku po tym jak doczytalam o sytuacji u maybebaby. ale wierze mocno wierze ze dadza oboje rade.
 
reklama
Pajeczko ajjj te Nasze hormony takie koszmary ehhh moze przed snem poczytaj ksiazke zebys odciagnela na chwile mysli od ciazy i wtedy moze cos w innym temacie sie przysni tak dla odmiany:)

weronka cwiczenia jesli lekarz nie bedzie mial przeciwskazan to mozna juz chyba od 4 m-ca czy jakos tak dopytaj na wizycie:)

Palemko widzialam i podziwialam Piekna:)gratki i &&&& zeby macica sie juz uspokoila i byle do wrzesnia:*

monaliza wez ta no spe dziewczyny nawet doradzaly no spe forte i poloz sie na dluzej z nozkami wyzej jesli nie przejdzie moze jedziedz do szpitala zeby to sprawdzili:*

fasolciu pewnie jest tak jak mowisz, moze dziewczyny cos Ci na zaparcia poradza bo mi poki co sie nie zdarzyly:*

Merlin czyli bedziesz miala 2 pociechy z wrzesnia:p

maja pamietamy, pamietamy i ciesze sie ze jestes:*

maluszek ciesze sie ze zakupki sie udaly:)a pogoda dzis masakra ja wlasnie mam zamiar sie polozyc bo odplywam po tej wizycie w miescie:p

malenstwo to &&&& za jutrzejsza wizyte mysle ze skoro lekarka mowila ze sie normuje to sie nie przejmowac moja bratowa tez jak byla na genetycznym to wyszlo ze jest zastoj w jednej nereczce ale powiedzial jej ze to sie powinno do porodu zmniejszyc lub zaniknac calkowicie tylko byla pozniej na sprawdzeniu wszystko sie unormowalo i maly urodzil sie z malenkim zastojem mieszczacym sie w normie bedzie dobrze:*daj znac co lekarz powiedzial:*

martusia Ty szczesciaro zawsze cos wyhaczyc w lumpkach:p powodzenia z niania wiem ze o dobra trudno sama swojego czasu bylam nianka maluszka od 8 m-cy do 3 lat ojjj trudno bylo sie rozstac czlowiek sie przywiazuje jak do wlasnego:)obys znalazla mila, rzetelna i najwazniejsze zeby miala odpowiednie podejscie do dzieciaczkow:)

fasolka a czy Ty nie powinnas przypadkiem lezec:sorry2:moze niech M zrobi pranko jak juz za prasowanie jest odpowiedzialny:)

Ansure dokladnie dobre podejscie nie czytac w necie i zaufac lekarzowi:)

Kochana maybebaby duzo zdrowka dla Synka i wiary ze juz niedlugo Go przytulisz musi byc dobrze wszystkie jestesmy z Toba sercami i myslami bedzie dobrze badz silna dla Was obojga:*

Mykam polezakowac bo mnie pogoda dobija no i ta informacja ....
 
Do góry