reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam
Corke tatus zalatwil na sama podroz
wczoraj rano zimno on ja w rajruzkach bez spiwora na spacer zkolega zabral, dzwonie wroc po spiwor czy kocyka on najmadrzejszy no i mala z katarem po pas, a jutro do polski lecimy,juz i tak w nocy spac nie mogla, ale jestem wciekla,nawet nie mozna nafaszerowac takiego dziecka wit c bo strach:angry:
 
reklama
Verita - zdrówka.

Fasolka35 - ja już dawno wyjęłam do szaf jesień/zimę, też rajstopek sporo po Adriannie, nawet takie jeszcze nie rozpakowane. :-p A jeszcze w coccodrillo oglądałam kolejne. Ale chyba się powstrzymam, trzeba troszkę kasę zacząć mocniej liczyć. :confused2:
 
Lilijanna ja jesien tez juz dawno teraz powyciagałam takie grube rzeczy typowo na zime i rajtki ale takie grube na frotce :-p ,tez juz sama sobie obiecuje ze młodej juz nic bo komoda peka i szafa tez ale czasami ciezkooooo sie powstrzymac ;-)

Verita oj zdrowka :tak:
 
Lili zdrówka!
Verita zdrówka!

Fasolka no tak się sprężyłam z tymi zakupami że dzieć po drodze zgubił rękawiczkę :D Teraz jak patrzę tak na swoje zakupy.. niebieski kombinezon, niebieskie buty, ma już niebieski śpiwór i niebieski wózek... przesadziłam zdecydowanie! Za rok lepiej to rozplanuję :-)

Krystian ma więcej ciuchów ode mnie, a i tak walczyłam z sobą żeby nie kupić mu kolejnej pary spodni. W H&M jeansy rurki poprostu śliczne i jeszcze cena.. tylko 49,99.. ale gdzie on mi będzie w nich zimą chodził..

Po 23 miesiącach ciszy dostałam okres, a było tak fajnie!
 
Lili ja robiłam zakupy w stacjonarnym :-) i rabat w kasie naliczany! Ale nic nie kupuj!! Dostałam z zakupami ulotkę że 13.11 będzie 25% rabatu na całe zakupy :-) Nie wiem czy w sklepie internetowym też..
 
U nas z zimowych to już mamy fajny kombinezon jednoczęściowy i też dół z dwuczęściowego, sporo polarów też mamy i sweterki. Rajtuzki już jej zakładam pod spodnie, ale kombinezonu jeszcze nie, bo w czym będzie chodzić, jak mrozy przyjdą.... Butów zimowych jeszcze nie mamy. Czekam z tym na ostatnią chwilę, bo zobaczymy jak jej jeszcze noga urośnie. Kurtki typowo zimowej też nie mamy jeszcze, tylko same polarowe. Ale trzeba będzie się sprężyć z zakupami bo zimno się bardzo zrobiło, przynajmniej u nas.
Co do kaszlu to nasza też potrafi kaszleć na zawołanie i nosek wydmuchać, tylko że zamiast wydmuchać to ona wydmu****e i wciąga od razu :-) Prawdziwego kaszlu jeszcze nigdy nie miała na szczęście, a nauczyła się kaszleć na zawołanie bo bardzo jej się to podoba.
 
Witam Kobitki :) (te, co mnie pamiętają, ale także te co nie kojarzą... :p)

Miałam tu wrócić jak tylko czasu będzie więcej, toteż i jestem :) choć wciągnęłam się w grupę na FB i jakoś tam więcej piszę. W każdym razie doszłam do wniosku, że trzeba też się przypomnieć tutaj i coś skrobnąć :)

Tak więc Zuzinka i ja ślemy buziaki :)
 
Wszystkim chorym życzę zdrówka. Pogoda sprzyja choróbskom. U nas też jakiś katar i 38 stopni. Mam nadzieję, że gorączka po nocy minie. A z katarem jakoś przeżyjemy:-D.
Do zimy jestem jako tako przygotowana. Brakuje mi jeszcze spodni ocieplanych na sanki i większej kurteczki na dalszy ciąg zimy. No i sanek mi brakuje chociaż pewnie zanim się śnieg pojawi to połowa zimy minie.
Jasminum! Jak nauczyłaś swoją małą wydmuchiwać nos?! Ja próbuję ale moja to jakaś ciemna masa i pluje a nie smarka.
 
reklama
Witam sie zkubłem kawy w rece ,bo dzis taka pogoda ze kubek ;-) nie wystarczy .Leje :eek: młoda sie zabawiła sama klockami wiec matka przed lapkiem zasiadła :-p choc najchetniej pod kołdre bym sie wczołgała chyba .

Perell fajne fotki ta z autem i wozkiem najlepsza ;-) Szymon miał podobne z wadera zawsze dupke do niego sadzał i jezdził ;-)
 
Do góry