reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

hehe no jest :-) tyle że u nas dalej śniegu prawie po pas i nawet z wózkiem nie mam jak wyjść bo przejazd na samochody tak wąsko odśnieżony że nie miałabym do jakiego rowu zjechać. Ale wybrnęłam i włożyłam synula w nosidło i tak poszliśmy wreszcie wywietrzyć dupska.

Musze się iść uryktować bo M wraca z delegacji a ja w pieleszach :-D:-D
 
reklama
No słoneczko czesciej i u mnie zaświeci :))tak sie ciesze bo już mam dosć tej zimy :/ tylko jeszcze u nas tego śniegu napadało...jak któras chce a nie ma to podrzuce :D

VERITA
no u ciebie juz w ogóle super u mnie ledwo 1 jak nie 0...
 
No słoneczko czesciej i u mnie zaświeci :))tak sie ciesze bo już mam dosć tej zimy :/ tylko jeszcze u nas tego śniegu napadało...jak któras chce a nie ma to podrzuce :D

VERITA
no u ciebie juz w ogóle super u mnie ledwo 1 jak nie 0...

Ja też śnieg oddam bo mam pod dostatkiem:-D
Dzieki za snieg mialam tydzien i juz mi wystarczy :-D, ciezko z wozkiem przejsc bo tu nawet nie posypuja chodnikow. Za to drogi czarne byly.
Moja mala nie jest taka gruba jak myslalam wazy 7.26 :-) a z obrotami mam czekac ok miesiaca i potem oni sie zajmna nia.Ale cala reszta jest na poziomie a nawet ciut wyzej.:tak:
 
U mnie może napadać śniegu, bo mam narty dla Ady i chciałyśmy testować, a śnieg nam znikł. Ale może padać dokładnie tylko nad Opalenicą. :-p

Ale niech napada, niech będzie mróz i słoneczko. W takim zestawie poproszę. :laugh2:

Bo jak jest tak szaro ponuro to u nas nie ma co robić. :confused2:
 
reklama
pauline ale super !!! wszystkiego dobrego dla Ciebie i przyszłego męża żebyście żyli w zgodzie, zdrowiu i radości :tak:
muszę upiec jakieś ciasto alergiczne jutro bo normalnie nie wyrabiam tak mi sie już chce słodkiego :zawstydzona/y:
Młody po podrzucany przez tatę padł spać :-D
 
Do góry