reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

aniawos ja tak mialam kilka dni temu jak sobie mala domek powiekszala :-) Strasznie mnie wtedy skopala i wymeczyla ale fajnie bylo momentami poczuc noge czy reke :-) Moze Tobie tez teraz mala rosnie wiec sie rozpycha i robi sobie miejsce na nastepne kilka tygodni :-D
 
reklama
aniawos - Ty i pączek?? bo parsknę ze śmiechu!!!! a z tym snem to zapisz koniecznie! a wiesz w który dzień sie urodziła? może też sobie przepowiesz!! :)

Mycha - Tantum Verde można, ja też brałam Nasivin do nosa, ale to z zalecenia lekarza, bo na ulotce napisane że nie wolno.

wiecie co, postanowiłam nigdzie nie dzwonić i nie pytać, zamówiłam już fot3elik dla Martyny z ksieżniczkami o jakim marzyła, bo u dziadków w aucie jeszcze fotelik 9-18kg, to ledwo jej sie tyłek w nim mieści, to będzie miała nowy w ich samochodzie. A jak potrącą przy przyszłej pensji to będę wiedziała że dali za dużo. Chociaż mogliby w sumie już teraz zawsze tyle dawać!! :)
 
Cześć dziewczyny, witam się i ja - mi się dziś śniło, że robię naleśniki, z truskawkami i bitą śmietaną - chyba nie muszę mówić, że po taki śnie śmietana i składniki na naleśniki już się chłodzą w lodówce, a kosz truskawek czeka na stole ;) Miłego dnia dla wszystkich :)
 
haniamm2 no widzisz, czyli Tobie sen sie spelni wiec moze i aniwos tez sie spelni :-D co prawda ona na to wplywu nie bedzie miala ale moze akurat.
heh przez tego paczka to teraz mam smaka na takiego polskiego z lukrem i nadzieniem rozanym :eek:....buuuuuu.... jutro musze sobie kupic bo chyba oszaleje.... :baffled::baffled:
 
Halo
Dziuba27-jak jest powyżej 20 pracowników to płaci pracodawca , a oni od zusu sobie odliczają, może zrobili średnią pensji rocznych i już tak będziesz dostawać co m-c. ;-))
Dziś dałam czadu - właśnie nie dawno wstałam. Standardowo mam lenia.
Miłego dzionka
 
Dzień dobry dziewczynki:-)

Chciałam sie tylko przywitać bo mam ambitny plan na dziś zeby w końcu pozakuwać na sesje,choć i tak wiem, że jej nie zalicze no ale można miec 3 warunki więc jest szansa;-)

Buziole i miłego dnia kochane:-)
 
Witam

Takiego lenia mam od kilku dni że masakra, humorek za to od wczoraj znacznie lepszy :-D nawet na spacerek męża wczoraj wyciagnęłam. Dziś mam w planach troszkę ogarnąć chałupkę to może się rozruszam.Obiadek zrobiony to tylko odgrzeję a wieczorkiem lecimy na pierwsze spotkanie do szkoły rodzenia, jestem pełna zapału i mam nadzieję że się nie rozczaruję.

Co do smaczków, to ja nie mam jakiś większych zachcianek ani na słodkie ani na kwaśne, za to na nabiał owszem:-p truskaweczki też wcinam narazie odpukać nic mi po nich nie jest.

dziuba ja za zeszły miesiąc też większą wypłatę dostałam, a z moich obliczeń powinnam dostać troszkę mniej, ale od przybytku głowa nie boli :-pzobaczymy jaka przyjdzie w tym miesiącu.

Moje dziecię wczoraj znów się nisko ułożyło i dało nie źle do wiwatu ,najśmieszniejsze jest to że jak tylko się podniosłam i ruszałam się to była cisza a jak tylko się położyłam lub usiadłam zaczynało. Spryciarz :rofl2:

sińka owocnego wkuwania !!

Miłego dnia mamuski !!
 
Ostatnia edycja:
witaski
ale mnie dawno nie było,nie nadrobie
coraz słabiej sie czuje,córka daje popalić,non stop w ogrodzie by siedziała (kupiliśmy jej domek ze zjeżdżalnią i piaskownicą) a ja jeszcze sesje egzaminacyjną zaczynam wiec kupe nauki.....
 
Wy macie ambitne plany sprzątania, a ja ambitne plany jechania na shopping, dzisiaj na konto wpada wypłatka, trzeba ją trochę naruszyć:-)
Wciagnęlam właśnie snicersa..dobry był:rofl2:
dziuba moja za fotelik z księżniczkami dałaby się pokroić..ale ma już wiekszy..narazie jeździ w tym 9-25, bo w razie jak zaśnie mozna go opuścić do pozycji półleżącej, bo ten kolejny do 36kg już niestety nie i postatnio jak zasnęła, to lepek jej opadł i wisiała..brrr...strasznie to wygladało, a ja jechałam i nie miałąm jak się zatrzymać i jej poprawic. Takze narazie wyjęliśmy ten nowy większy, bo w ten mniejszy mieści się bez problemu, takze niech w nim jeździ.
daty mojego wyśnionego porodu nie pamietam:-)
bluetooth moja takie akcje odstawia codziennie..tzn to wypychanie było pierwszy raz takie mocne..bo tak to wali, puka itd...aktywne dziecko..no i fakt coraz większe, będzie coraz bardziej czuć..
 
reklama
sawi, sinka owocnego kwukania wam zycze!
Igocencja dobrze ze humorek i energia wraca. Wykorzystaj to na ile mozesz :-) A z maluchami tak to jest. Ja jak usiade tak jak przy biurku to moja mala strasznie kopie. Nie lubi tej pozycji jak cholera :-D Na szczescie caly dzien staram sie siedziec w pozycji pollezacej a ze kanapa mieka, to problemu z tym nie ma :-D
aniawos, moja tez caly dzien szaleje, dzieki temu chyba w nocy jest spokoj, ale kopie i rusza sie tak przyjemnie. Oprocz tego przemeblowania kilka dni temu to wcale mi nie przeszkadza ze ona sie tak ciagle wierci. Bardzo przyjemny masaz brzucha od wewnatrzy :tak::-D
My tez mamy ambitne plany zakupowe. Ciekawe czy cos z tego wyjdzie i czy dam rade cala sobote po miescie latac.
 
Do góry