reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Cześc z pracy..szef stwierdził, ze brzuch mi urósł..no urósł, jakby wszysscy tyle jedli co ja to też by tyli..;-)
misiako zgadnij co wczoraj jadłam wieczorek..hi..hi...chleb ze smalcem i z ogórkiem..mniami..ale był pyszny..zjadłam 5 kromek:zawstydzona/y:nie mogłam sie powstrzymać..
dziuba mnie też moja matka wkurzyła przez telefon..pojechała do sanatorium a i tak swoje 5 groszy musi wtrącić..ale ja już olewam..nie jest to też dobre, bo od jakiś kilku tygodni gadamy bardzo służbowo, ale trudno..dopóki sobie nie poukłada w głowie, ze to moje dziecko i ja sie nim zajmuję, nie robię mu krzywdy itd..to niestety ja nie będę jej za wszystko przepraszać i ulegać, bo ona wie lepiej..ja juz nie płaczę tyle się wkur@#$...

Udanych wizyt..
 
reklama
cześć dziewczynki;-)
najlepszego z okazji dnia zakochanych!!!
ja całą niedzielę spędziłam w łóżku.... tak się źle czułam... rano nie miałam siły wstać do pracy ale cóż jak mussss to musssss....
mój S jest chory... mnie też coś bierze... masakra a i ząb mnie boli!!! wziełam panadol ( bez konsultacji z lekarzem ) myślicie że mogę????
 
Ania ja dziś tez uderzam w smalec, tylko ogórasy muszę dokupić:-D
Cieszę sie ,że Ci smakowało. Ja też mam wrażenie ,że mi brzuch rośnie, a jestem 3 tygodnie za Tobą. W czwartek mam wizyte, to mi może cos więcej powie:-)
Z moją mamą też mam nie teges, ale to jest temat rzeka nie na dziś;-)
 
Witajcie Mamusie!!

Widzę, że różne rzeczy poniedziłay się weekendowo... U mnie weekend (zresztą kolejny z rzędu) w pełni zajęty. Poszukujemy z mężem płytek do naszego domku, rozglądamy się już za sprzętem do łazienki i kuchni. W sobotę mieliśmy wizytę dwóch osó , które zajmują się meblami kuchennymi i jednocześnie robią wizualizację. Za tydzień, jak dobrze pójdzie będziemy widzieli co z tego wyjdzie. Dziś jadę po pracy odebrać próbne płytki do łazienki, któe wybraliśmy. :-)

Informacja o mojej ciąży w pracy została przyjęta niesamowicie - z samym szefem na czele moi koledzy i koleżanki z pracy opijali przyszłe narodziny dzidzi... nie pozowlili mi nawet zwróci pieniędzy za to co pokupowali...a było tego sporo - od alkoholu, soków po ciasto, ciastka , pizze... Kochani są . Była to jedna z najmilszych chwil w moim życiu - widzieć , jak ludzie są życzliwi wobec Ciebie i cieszą się z Tobą z tej radości :laugh2:

Szef zgodził się , abym dwa dni pracowała z domu , a resztę z biura - chciał nawet żebym więcej dni pracowała z domu...ale dla mnie dwa dni to wystarczająco. Lubię pracować w biurze, bo mam naprawdę świetnych ludzi wokół siebie.

Dziś męczy mnie trochę zagaga od rana , to zapewne przyczyna wieczornych chipsów i słodyczy - od dziś koniec z niezdrowym jedzonkiem :baffled: Muszę zacząć jeść bardziej zdrowo - bo po pierwsze będę jak beczka , po drugie maleństwo musi też jeść zdrowo.

Dziewczyny spokojnie , starajcie się nie denerwować...wiem , że mamy teraz sporo hormonalnych rewolucji, ale nie dajmy się!!!

Dziuba - ojj dzieci potrafią wiele pięknych scen odegrać, ale pamiętaj, że płaczem i tak nic nie osiągniemy , nerwami też nie.

Manila - cudowna wiadomość, trzymam za Waszą trójkę kciuki, trzymacjie się zdrowo.

Miłego dzionka i dużżooo miłości Wam życzę!!! :-D
 
Witam Was wszystkie w walentynkowe popołudnie :)

Manila - gratuluję, bardzo chciałam mieć bliźniaki, ale u mnie jedno serduszko, z którego bardzo się cieszę

miniaaaa - słyszałam że jedyne leki to Paracetamol i apap, a o Panadolu nic nie wiem,

Dziś o wiele lepsze samopoczucie, cały weekend był okropny, ból głowy, wymioty. Wczoraj poszliśmy na spacer nad morze, bo od bólu nie mogłam wyrobić w domu, i o dziwo troszkę pomogło, a dziś jak ręką odjął :-)

W środę do gin, trzymajcie kciuki.
Słuchajcie czy Wy też macie takie ukłucia w podbrzuszu, nie bolą, tylko takie drobne ukłucie i koniec. Zdarzają mi się do dwóch razy dziennie, w środę powiem to gin może mnie uspokoi.

pozdrawiam bardzo walentynkowo :rofl2:
 
Wiesz ja sie wszystkim zamartwiam serio. Mocniej brzuch zaboli, pociagnie cos, krzyz dokuczy... Ale wiem ze wiele dziewczyn ma takie bole i wszystko jest ok, takie organizmy, a czasem zdrowe ksiazkowe kobiety nagle w jeden dzien traca fasolke, wiec dopoki ten bol nie jest taki ze zanosze sie placzem albo nie umiem isc to nie ma co si eprzejmowac.
Czesto kluje mnie prawy jajnik ten z ktorego owulka byla, to tlumacze sobie to tym, ze pewnie ten jajnik nadal cos tamprodukuje, cialko zolte czy cos..
Nie martw sie! To nic nie da!
 
reklama
mira1234 panadol to paracetamol ( ja nie mogę nic innego brać oprócz paracetamolu bo mam uczulenie na ibuprofem )

paskudnie się dziś czuję.... mam jakiś stan podgorączkowy i jestem osłabiona... mam tylko nadzieję że mnie żadna grypa nie rozkłada!!!! Mój S jest chory i martwie się że i mnie zaraził!!!! ;-(((
 
Do góry