reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

dziubka

Zawsze możesz w jakimś nautralnym kolorze kupić :)

Ja zaufałam swojej intuicji i nakupiłąm ciuszków dla dziewczynki, zobaczymy czy sie sprawdzi :) kupowałam w lumpku za 2 zł więc problemu nie będzie jak będzie chłopak. A ciuszków dla chłopca to dostane od kuzynki 2 kartony po jej synach więc problemu nie będzie, raczej problem z tym żebym się opanowałą i nie kupowała więcej.

U nas znowu śliczna pogoda, na 12 lece na wizyte do gin :)
jak wróce to napisze co i jak.
 
reklama
Witam Was wszystkie serdecznie i bardzo leniwie- z łóżka wstać nie mogę :tak:
Ja jeszcze Dziewczyny nie kupiłam ani jednej rzeczy...Coxiaż korci mnie czasami, ale chcę poczekać, aż będę wiedziała czy chłopczyk czy dziewczynka - a później zaszaleję ;)
Już jutro usg - nareszcie - bo jakos tak ciągle uwierzyc nie moge - a jutro zobaczę :-):-):-) i uwierzę
Miłego dnia Kochane :)
 
ja się właśnie umówiłam na usg 3d/4d na 1 marca, już się doczekać nie mogę, tak liczę że może się uda już dojrzeć co tam ma moje maleństwo między nogami. W sumei najważniejsze żeby było drowiutkie. teraz tylko czekać cierpliwie.
 
Witajcie. Jak tu za wami nadążyć jak tyle piszecie:-D. Syn śpi więc mam chwile wytchnienia, odkąd zaczął samodzielnie chodzić to trzeba na niego uważać bo wogóle nie patrzy gdzie stawia nóżki nawet jak leży zabawka to i tak idzie na nią a czasami mam wrażenie jakby chciał podbiec ale jeszcze nie ma wprawy i tak słodko to wygląda.:-)

Ostatnio czytałam że koło 10 tyg rozwijają się narządy płciowe chociaż na usg jeszcze za bardzo nie widoczne.
 
Dzień dobry,
Czytam sobie po cichutku i też się przyznam, że mam juz ochotę coś kupić :) Ale wstrzymuję się do końca I trymestru. Teraz przez wszystkie problemy nie ma się nawet kiedy cieszyć ciążą. Tak sie właśnie zastanawiam kiedy się umówić na to usg na którym sprawdza się przezierność karku (mogłam coś przekręcić)? Bo chciałabym to tak ustawić, żeby już nie wracać do pracy- mam jej serdecznie dosyć :(
 
Fajnie Wam ze juz na takie rzeczy sie umawiacie... Ja jestem prawie miesiac za wami, takze jak ja mam prawie 7 tydzien to wy 9-10... ALe coz przynajmniej sie dowiaduje ciekawych rzeczy!
 
Cześć..
ja wczoraj tak sobie coś wkręciłam, ze jest nie ok, że zasuwałam do lekarza przed 15 na kontrolę..wszystko ok, dzidzia rośnie, 2,69cm serducho 171 na minutę..także jestem uspokojona..po prostu przeszły mi już ciężkie objawy ciążowe:-)..
jeszcze mężuś po pracy wpadł do domu z prezentem dla mnie:-) dostałam śliczną bransoletkę z kruka..już na walentynki, na odstresowanie i za dzidzię..i za wszystko..zrobił mi super niespodziankę, więc wczoraj humor super..a Iga stwierdziła, ze chcę taka samą..;-)trzeba będzie poszukać jakiejś bransoletki dla młodej..pewnie w jakimś zabawkowym się znajdzie..
motyl a ja wczoraj jadłam pasztet i żelki:baffled:..ale fakt żelki całą noc siedziały mi w brzuchu..blee...a pasztet lubię, chociaż ostatnio częściej jem z dżemem kanapki, ale raz na jakiś czas zachce mi sie pasztetu.
asia ciekawe czy będzie widać?, ja też idę 1 marca ale na zwykłe usg..

Tak czytam i chyba jestem jedyna, której nie korci jeszcze kupowanie ciuszków dla dzidzi..w ogóle o tym nie myślę, dla mnie za wcześnie jeszcze. Po 2-gie nie znam płci, a jeśli będzie dziewczynka to mam mnóstwo ciuchów po Idze, bo nic nie oddawałam, więc nie będzie raczej potrzeby kupowania..gorzej jak będzie chłopak, ale zanim się dowiem to jeszcze trochę czasu minie.

Standardowo nie mam dzisiaj obiadu i nie wiem co zrobić..
 
reklama
Dzień dobry,
Czytam sobie po cichutku i też się przyznam, że mam juz ochotę coś kupić :) Ale wstrzymuję się do końca I trymestru. Teraz przez wszystkie problemy nie ma się nawet kiedy cieszyć ciążą. Tak sie właśnie zastanawiam kiedy się umówić na to usg na którym sprawdza się przezierność karku (mogłam coś przekręcić)? Bo chciałabym to tak ustawić, żeby już nie wracać do pracy- mam jej serdecznie dosyć :(


Przyziernoci karku sprawdza sie pomiędzy 12 a 14 tyg. ciąży i jest to badanie pomagające rozopznac czy dziecko nie ma zespołu dawna

Przezierność karkowa – Wikipedia, wolna encyklopedia
jak ktos che to prosze poczytac.

A tak sobie myslałam o tym co nie wolno Nam w ciąży a co możey i czasami ludzie wygadują takie głupoty że można pasc .Podzielcie sie jakie glupoty słyszałyscie to razem sie posmiejemy.
 
Do góry