reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
hej:):) co do obiadku to ja właśnie miałam dziś ochotę na zupkę gulaszową:):):) tak mi sie zachciało ze szok:):) mnie ciągnie znowu ostatnio do mieska za to wszystko co słotkie jest be... jeszcze ciagle ogórki bym jadła i kiszone i korniszonki:):):)i jak nigdy niejadałam jajek bo tak nie lubiałam to teraz coraz to czesciej jem to jajeczniczke to sadzone...ale mi sie pozmieniały smaki:):):):):):):):)
 
DZiewczyny ja zwariuje :-) CO wchodze to jakies nowe zachcianki macie! Ja robie ogorkowa zaraz bede pozerac, a na drugie zapiekanka makaronowa z kurczacziem i serkiem. Mmm
 
To forum ciążowe czy kulinarne:-D:-D:-D oszalec można z Wami;-).
I tak czytam i prosze nie jedzcie pasztetów (mogą zwierac surowe mięso) żelki też są nie wskazane nie pamietam dlaczego ale w poprzedniej ciąży położna mnie przed tym pszestrzegała i jazda rowerm :no:niestety też nie polecam(chyba że na któtkie trasy).

A tak w ogóle to dzien dobry :-).

My mielismy troche zwariowany dzien bo z mała kilka godzin w szpitalu spędziłylismy(badanie bo jakis czas temu miałe poważną infekcje i chyba nie dokonca wszystko przeszło):angry::wściekła/y:.

I powiem Wam że chyba mój żołoądek zaczyna dochodzic do normalnosci bo bekon dzic jadłam i żeberka wędzone z zupy i było pycha oczywiscie o twarogu też nie zapominam:-D.

Miłego wieczoru i spokojnej nocki.
 
Ale mi któraś zrobiła ochotę na kompot truskawkowy ;-) Uduszę :-)
Ja wylądowałam dzisiaj u internisty - dostałam antybiotyk wziewny, syrop prawoślazowy i inhalacje z wody z solą, kaszel mam duszący i mnie w klatce uciska.Odpoczywam do 14.02 :-) Nie ukrywam, że się cieszę :-) A jutro do gina i już w ogóle super !
Ellsi no i jak chłopak ? Doszło już do niego ?
Bafinka to teraz szał zakupów ? ;-) Cieszę się również z Waszych trzech centymetrów :-)
 
dziewczyny wpadłam do Was dosłownie na minutę, zasypiam na stojąco!! taka piękna pogoda była, ale S z małą w domu bo młoda ciąle zakatarzona i kaszel i 37gorączki... a ja w pracy do 17, wchodze do domu a tu moi rodzice w gościne se do nas przyjechali, dopiero co wyszli, S pojechał gdzieś tam też, jak zawsze sama zostałam, a tu ze stołu trzeba pozbierać, pranie powiesić, naczynia pozmywać... a ja chyba wszystko oleję i kładę się do łóżka, mała już śpi, a praniu przez noc nic nie będzie, naczynia ogólnie też nie przetrwają jak się umyją rano...

ellsi - dom nawet do remontu to super sprawa!! myśmy 2lata walczyli o kredyt na nędzne 50m mieszkania...

ale narobiłyście smaka na truskawki!! ja ogólnie wróciłam z pracy tak głodna że nie chciało mi się aż jeść, zjadłam kromkę chleba z miodem i nara...

pędzę do łóżka, do jutra Kochane, słodkich snów wszystkim!!
 
Witajcie po długiej przerwie net mi nie działał a po za tym mój brzdąc to chyba będzie informatykiem bo coś włączył że żadne klawisze nie działały ale na szczęście wszystko już działa. Małżonek kąpie malucha więc mam chwile na bb. Miałam też dzisiaj wizytę u gina ale to może na odpowiednim wątku. Tyle napisałyście że chyba nie dam rady wszystkiego przeczytać.
 
reklama
Witam! Po dniu nieobecności jest co nadrabiać :-D

Katezbb, ja też mam zamiar chodzić w tunikach i getrach, ale tak czasem chciałabym wskoczyć w jakąś sukieneczkę albo normalne spodnie :tak:. Wiesz, jestem okrągła tu i tam i tylko w czarnych getrach mi dobrze, a latem to nie sądzę, żebym dała rade:eek:. Ale masz rację, pooglądam jeszcze ciuszki na allegro, ale dopiero po wizycie:sorry: Matko, jeszcze całe 2 dni!!!! Padnę!!! A i jeszcze wynalazłam takie cuś jak biustonosze rosnące razem z biustem w czasie ciąży!!!:-D Niesamowite! Napewno sobie zakupię! Polecam!

Mira, musi sie udać :tak: Kciuki zaciśnięte!

Misiako, dzięki za radę :tak:. Bebefield nie znam, ale poszukam.

Życzę zdrówka dużo wszystkim zakatarzonym! Choróbsko precz!!!:angry:

Aniawos, jesli nie swędzi i nie piecze, to raczej nie ma się czym martwić. W ciąży tak może być, że momentami więcej śluzu się pojawia. Ja też tak miałam. Jeśli bierzesz Duphaston to dzięki niemu też tak może być...

BigChild, Co do kremów na rozstępy, to można od początku ciąży stosować Mustela, a o oliwce wiem tyle, że nie jest zbyt wskazana ze względu na to, że zatyka pory i tak na prawdę się nie wchłania tylko przytrzymuje wodę na powierzchni skóry. Mam skórę atopową i od kilku dermatologów już to słyszałam...

Super,że Wasze wizyty wesołe wieści przyniosły!

I co to dzisiaj z tymi truskawkami? Ja sobie dzisiaj zakupiłam syrop truskawkowy z kawałkami truskawek w puszcze...:zawstydzona/y::-p:tak:

Ja dzisiaj tryskam energią! To dzięki temu slońcu, tak mi go barkowało :tak: Umyłam samochód - no zaprowadziłam do myjni, ale pokornie wyczekałam 40 min aż będzie gotowy:-). Potem na zakupki do firmy i do domku, potem pranie no i posprzątałam w szafie, co spędzało mi sen z powiek od kilku dni. Wy też tak macie ze sprzątaniem w szafach z ciuchami? A to w to by się jeszcze kiedyś wlazło, to przenigdy, to zostawię, bo może się nada, a to szkoda wyrzucić. I generalnie zostaje prawie to samo co zostało wyjęte :laugh2::-D:-) Ale mnie sie udało reklamówę oddać... jestem z siebie dumna...

Pozdrawiam
 
Do góry