reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Dla tych wszystkich mamus , ktore beda podrozowac z dziecmi powiem na pocieszenie , ze dzieci sie bardzo dostosowuja. My bardzo duzo podrozujemy conajmniej 2 x w miesiacu jade do Niemiec ok 2x 800 km . Lecialam juz z moja dwojka do Turcji, a za dwa tyg lece do Bulgarii. I naprawde dzieciaczki nie sprawiaja zadnych problemow.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam,
czekałam na deszcz a tu pipa ni ma:zawstydzona/y: U nas w domu to jeszcze da się wytrzymac bo kamienice wysokie ściany mają to nie jeste tak gorąco i za oknem dwie ogromne lipy, które pół dachu z naszej strony zasłaniają więc dają cień i nie nagrzewa sie tak okrutnie. Maks w nocy śpi w samym bodziaku na prześcieradle bez poduszki i niczym nie da sie okryć więc śpi na wierzchu:tak:
Dziś byłam na kontroli u naszego ped. i skóra ładna się zrobiła póki co :) I każe nam pomału odstawiać pepti bo twierdzi, że on juz duży i czas wprowadzic inne mleko - dla mnie za szybko przy takiej alergii a u was jak to jest? Pytam mamuśki na pepti lub nutramigenie?
 
Gaja nasza lekarka dalej jest za pepti ,zreszta my też, za jakiś miesiąc dam troszke jogurtu i bede obserować . My bedziemy starali sie zostać na pepti jak najdłużej .
 
Gaja nasza lekarka dalej jest za pepti ,zreszta my też, za jakiś miesiąc dam troszke jogurtu i bede obserować . My bedziemy starali sie zostać na pepti jak najdłużej .

No ja też tak uważam zwłaszcza, że on ma taką alergię:zawstydzona/y: Alergolog kazała jak najdłużej a pediatra każe odstwić, chyba że nakłamię mu, że podałam inne i zła reakcja była:tak: Bo wiem, e jak miał 4 m-ce i dostał bebiko to cały w krostach i zaognionych skazach był:wściekła/y:
 
:-) witam kochane mamuśki :-)

Bardzo się za Wami stęskniłam....podczytuje Was od czasu do czasu:-p licząc że już już wrócę na forum....marzę o tym....
POZDRAWIAM WAS KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej ja tylko na chwilkę bo zaraz do szpitala do dziadka mykam jutro już naszczęście wychodzi:-):-) Mały dziś dostał kaszelku ale płucka i oskrzela ma czyste uff bo jutro mamy tą operację i im bliżej tym bardziej się stresuję... małż wziął sobie tacierzyński z tej o to okazji tak więc będę się z nim męczyć przez cały tydzień heh a i zębolków mamy brak chociaż niby pani doktor coś tam widzi ale te jej już lada dzień słyszę od 5 msc:p Mykam bo muszę małemu rowerek na spacer naszykować :)
 
Witam kochane Mamusie :)

Dawno mnie nie było, mam troche biegania teraz.Koncze podyplomówke, w pracy pogrom, sam srodek zwolnien grupowych...ale się ostałam cudem, niedobrze w służbie zdrowia, oj niedobrze :( Do tegom wyjazd w weekend w góry, Dzien Dziecka, zakupy z synem , wyprawa do pediatry heomeopaty i wszystko w tym tygodniu na hurra... Jutro jadę zrobić wpisy do indeksu na uczelnie , za tydzien planuje oddac prace koncową, zamiast egzaminu i tydzien nie wiem kiedy zleciał.

Julcia, raczkuje a raczej biega po mieszkaniu, wstaje przy kazdych meblach, otwiera szuflady, kradnie pieskowi jedzonko z miski,pokazuje nosek i oczka, i ciągle woła mamama i papapa oraz "gdzie" tak smiesznie jej to wychodzi, ze odpowiadamy "tutaj" :)))

Gaja, wiem jak to w pracy, gdy nieciekawa atmosfera :( Zycze duzo energii i zdrówka dla pociech!

Marietta, gratuluje ! :) Jakkolwiek teraz to odbieracie, zobaczysz jaka wielka bedzie radość i pociecha ! Tak miało byc, czasem nie nalzey dyskutować z tym, co ktoś z góry nam zaplanował :tak: Życze Ci zdrowych, radosnych 9 miesięcy! :)

Poczytam teraz dalej , co napisałyście, bo pisze na raty i nie jestem na bieżąco.
zabiegana kobieta z Ciebie:-)
Dobrej nocy !

Witam!
Max śpi od 21-szej do 8-mej rano bez przerwy :-D cuuuudownie przesypiać nocki :-D
Pozdro!

oj cudownie cudownie ,moje dziecko też mi sie daje wyspać

Witam, zazdroszczę tego biegania po mieszkanku, mój nadal nic i nie zanosi się, że będzie lepiej.
Ja wczoraj zaliczyłam trzy wizyty u lekarzy-rehabilitacja, potem pediatra, potem gastrolog.
Wszystko wskazuje na celiakię wrodzoną i dożywotnią dietę, ale wszystko rozstrzygnie biopsja jelita. Waga nadal w miejscu-6300g, on jest taki maleńki, że szok, nie ma w ogóle masy, żeby siedzieć czy chodzić. Będzie roczniakiem z wagą 6300g-koszmar jakiś.

Marietta -gratuluję, ja sobie marzyłam o rocznej różnicy wieku, a mam 3,5 roku różnicy.
Marta fajnie, że mały chętnie z dziadkami przebywa, Ania przebywała u moich rodziców od 5,5 miesiąca i też była zadowolona, była ruchliwa, dawno już raczkowała, biegała, spała ładnie popołudniami, a Kamil nie zostanie z nikim nawet na minutę, dziś w pracy jak z nim byłam, to nawet płakał jak na kilka sekund wzięła go nasza`kadrowa, a ja chciałam schować tylko butelkę. Ostatnio to tylko mama i tata, no jeszcze ewentualnie dziadek u innych "ryczy" okropnie.

Miłego weekendu, ma być upalnie.
trzymam kciuki za szybkie przybieranie na wadze i oby przypuszczenia sie nie sprawdziły:tak:

witam,
czekałam na deszcz a tu pipa ni ma:zawstydzona/y: U nas w domu to jeszcze da się wytrzymac bo kamienice wysokie ściany mają to nie jeste tak gorąco i za oknem dwie ogromne lipy, które pół dachu z naszej strony zasłaniają więc dają cień i nie nagrzewa sie tak okrutnie. Maks w nocy śpi w samym bodziaku na prześcieradle bez poduszki i niczym nie da sie okryć więc śpi na wierzchu:tak:
Dziś byłam na kontroli u naszego ped. i skóra ładna się zrobiła póki co :) I każe nam pomału odstawiać pepti bo twierdzi, że on juz duży i czas wprowadzic inne mleko - dla mnie za szybko przy takiej alergii a u was jak to jest? Pytam mamuśki na pepti lub nutramigenie?
moja mała jest cały czas na pepti i nie zamierzam zmieniać póki co ,a moja lekarka nie ma nic przeciwko temu:-)

A tak wogóle to witam i pytam czy mnie jeszcze pamietacie???
dawno mnie tu nie było ale obiecuje poprawe:tak:
u nas sie troszke działo wiec i czasu brakowało na forum,
moja Julka ma sie dobrze w sobote skończylismy serie zastrzyków którą miała ze względu na zapalenie oskrzeli,antobiotyku doustnie nie chciała przyjmować ,dochodziło wręcz do wymiotów wiec dostała zastrzyki domięśniowe,jak ja to przeżyłam sama nie wiem:tak: wczoraj byliśmy na kontroli i wszystko jest oki za to średnia ma angine ropną:wściekła/y: wiec jak nie urok to sraczka,ale na szczescie teściowa sie nią opiekuje i nie ma ona styczności z mała.
Julka ogólnie zjada wszystko wręcz bym napisała ze uwielbia jeść ale na wadze przybiera mało w tej chwili waży 8 kg wiec nawet nie podwoiła swojej wagi urodzeniowej :zawstydzona/y: moje maleństwo siedzi samodzielnie przechodzi z siadu do pozycji raczkowania ale raczkować nie chce,w łóżeczku wstaje trzymając sie szczebelków ,trzymana za rączki prawie biega ale sama jakoś nie ma jeszcze odwagi:-D pokazuje gdzie jest oczko,nosek, robi kosi kosi,pa-pa,pokazuje jaka jest duza ,jakie dobre mówi tata i baba:tak:
na mamy punkcie ma bzika ,nigdzie sie nie moge ruszyc bez niej,do nikogo nie chce isc najchetniej siedziałaby całymi dniami na mnie co jest bardzo meczące.
Spacerów w wózku nie znosi takze w tej kwestii nic sie nie zmieniło:wściekła/y:co do zebolków to ma dolne jedynki,wczoraj przebiły sie jej górne dwójki no i pełna parą idą górne jedynki wiec wyobrażcie sobie jaka ona jest marudna-MEGA MARUDNA,ale przeżyjemy:-Daaa jezeli chodzi o spanie no to super zasypia o 20 śpi do 7 dostaje mleko i śpimy już w łóżku do 8-9 w ciągu dnia dwie drzemki wiec nie ma co narzekać:tak:.

Pozdrawiam
 
reklama
Gaju my też na pepti i nie mam zamiaru zmieniać póki co...dopiero co przeszły te rewolucje...zresztą lekarka powiedziała, że dopiero jak skończy rok to można po troszku różnych mlecznych rzeczy dawać, ale nie odrazu mleko.

SUNSHINE KIDS OSŁONA PRZECIWSŁONECZNA DO WÓZKA (1610689890) - Aukcje internetowe Allegro
co o tym myślicie? Parasolka się u nas nie sprawdza :/
Ja taki podobny kupilam 6 m-cy temu w Niemczech tez UV +50. Sprawdza sie naprawde duzo lepiej niz parasolka wszystkie mamy w Polsce pytaja gdzie kupilam.
 
Do góry