reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

dzień dobry!!!!!!!!



moja też ma "dziobnięcie bociana" (ja mam , tata ma) a ten naczyniaczek z przodu to dlatego, ze dzidziuś był za ciężki i bocianowi upadł na kapustę :-D

ale sie uśmiałam :-D:-D:-D

witam!

Lilu - jak zobaczylam to zdjecie to zglupialam?Filip ma cos podobnego na klatce piersiowej, moze tylko troszke mniejsze..i mi tutaj powiedzieli, ze to znak truskawki i ze bedzie sie zmniejszac, i albo zostanie malutkie lub zniknie calkowicie...ja juz nie wiem?a czy Twoja corcia miala to od momentu urodzenia?bo u Filipa byla tylko czerwona plamka a potem zaczelo rosnac, teraz jakby sie leciutko kurczylo....no i uszczypniecia bociana tez mamy, na karku i na czubku glowy..i malutka plamke pomiedzy oczkami..ale ta jaest prawie niewidoczna, no chyba, ze sie Krolewicz zdenerwuje;)

Moja jak się urodziła miała 1/3 z tego co ma i o wiele bledsze i nie takie wypukłe, jak naczyniak rósł to bylismy z B. przerażeni ale po konsultacjach z pediatrami uspokoiliśmy się. W przyszłym tyg. jadę na USG jamy brzusznej, przy okazji maja określić jak rozległy jest naczyniak, nie wiem czy chcę to wiedzieć:-(

Asiek no powiem Ci ze te passaty B5 jak dla mnie komfortowe i bezpieczne ale moj sie napalil juz na nowszego bo przeciez nie ma na co kasy wydawac a ten jeszcze daje rade i nie awaryjny.

jakby co może powiedzieć mężowi że jest autko co mu się podoba na sprzedaż....dla koleżanki z BB cena promocyjna :tak:


Pierwsza? Chyba nigdy mi się to nie udało.

Kurczę chyba słyszę małą......
 
reklama
Witam!

Zarejestrowałam się właśnie w Klubie Maluszka - dzięki za info.

Co do szczepień to my szczepimy na te niby obowiązkowe + na rota, tak nam doradziło 2 lekarzy, głównie ze względu na to, że mała przechodziła zapalenie płuc. Nie wiem, czy dobrze robimy, ale jakąkolwiek byśmy podjęli decyzję to nie wiedzielibyśmy, czy jest dobra.

W święta mamy chrzciny małej i nic jeszcze nie jest przygotowane i ja chyba oszaleję. Nie mamy zbyt wielu chętnych, żeby zostali z małą jak chcemy coś załatwić a jest za zimno, żeby ją wszędzie zabierać, B w pracy do wieczora i jest kiszka. EH.
 
hej kochane

ja jakaś zdołowana ostatnio, czekam na poprwe humorku, niech te święta się szybciej zbiżają to sobie choineczkę ustroje i będzie świątecznie i fajnie

Olafek dalej marudny i płaczliy, ja już nie wiem o co temu dzicku chodzi;( nie wiem juz sama naprawde, on całe dnie płacze, teraz zasnął i juz się budzi, spał dokładnie 4 minuty;/ i zaraz będzie ryk, i tak przez cały dzień, je mało.

Lilu pewnie te naczyniak sie wchłoie tak jak mówią lekarze, nie zamartwiaj się tym po prostu.

ide zaraz sprzątac, pewnie i tak nie ogarnę wszystkiego, najwyzej włacze odkurzacz i iech wyje z pół godziny- wtedy olaf będzie cicho:)
 
Hej!
U nas nocka w miare! Bobas rozrabia właśnie obok mnie i gada do kanapy. Ja sie już nie moge doczekać aż powie "mama".

witam :-)
Dziewczynki nie wiem czy widziałyście https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/pomozcie-potrzebna-operacja-46947/
nasza kochana Laurka i Kerna
dobrego dnia
W poniedziałek na spacerku wpadne do banku i wpłace na pewno na ich rzecz pieniążki.

Guusia a może mały przechodzi skok rozwojowy. Spróbuj mojego sposobu na uspokajanie: przytulam mocno i szepcze do uszka różne czułe słówka.
 
Witajcie dziewczyny!:-)
Ja tez dostalam pampersy - szybko przyszly - milo;-)
A do hippa mam probem zeby sie zarejestrowac , wszystko wpisuje a i tak wyskakuje mi ,ze prosze wybrac plec, podac i imie dziecka- a ja to wpisalam wszystko , a i tak ,ze nie ma - nie wiem o co biega.
U nas pogoda straszna - tzn zimno i ze spacerow nici , bo prawie do -20 dochodzi - piekne slonce swieci ale co z tego.
Ide maluchowi mate rozlozyc - jestem happy ,ze Was posluchalam i kupilam uzywana mate na allegro - zaplacilam mniej niz pol ceny - mata jest jak nowka i z bajerami:-)
 
reklama
Do góry