reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Dziewczyny podobno ruchy dziecka są coraz mniej wyczuwalne przed porodem, ale nie wiem, czy to prawda. Moja wczoraj szalała, a dzisiaj jest spokój, ale to pewnie dlatego, że ma coraz mniej miejsca :tak:

Właśnie wyprasowałam stertę prania i zabieram się za odkurzanie. A jakiego mam dzisiaj leniaaaaaa!!!
 
Hej Dziewczyny ! Ja melduje sie w dwupaku :-) , cala noc mialam skurcze , mam i teraz ale nieregularne i takie znosne w bolu - ale w dwupaku jestem caly czas;-) .
 
Dziewczyny podobno ruchy dziecka są coraz mniej wyczuwalne przed porodem, ale nie wiem, czy to prawda. Moja wczoraj szalała, a dzisiaj jest spokój, ale to pewnie dlatego, że ma coraz mniej miejsca :tak:

Właśnie wyprasowałam stertę prania i zabieram się za odkurzanie. A jakiego mam dzisiaj leniaaaaaa!!!

mnoja w dzien przed bardzo sie ruszala,jak na nia bo ogulnie prawie nic
 
Hejo

Ja tez wypralam sterte ciuszkow, czesto musze przebierac mojego szkraba bo za kazdym razem jak zmieniam mu pampersa to sika w gore na ciuszki.. :-)

Benjaminko - kciuki zacisniete i pozytywne fluidy wyslane w Twoja strone. Wszystko sie ulozy, zobaczysz :-)

A ja jestem mega niewyspana. Wprawdzie daje cycka malemu ok. 1- 2 w nocy przez prawie godzine i potem ok. 5 rano, ale ledwo zyje.. staram sie odsypiac z nim w ciagu dnia, ale ciezka sprawa bo zawsze jest cos do zrobienia. Zaraz chyba wyjdziemy na spacer, bo slonce ostro grzeje.

Pozdrowionka.
 
No wspieramy sie , wspieramy...:tak: nierozpakowane dziewczyny jeszcze tylko maly "kroczek" i juz bedziecie tulic maluszki:-) fluidki posyłam szybko-porodowe-dorotkowo-agusiowe;-):tak::tak::tak:;-);-);-):-D:-D:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-):-):-):zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-):-):-):zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-):-):-);-);-);-):szok::szok::szok::happy2::happy2::happy2::shocked2::shocked2::shocked2::-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


A i jeszcze znalazłam cos takiego w swoich zapiskach z przygotowanaia do porodu:

krótki wdech nosem
długi wydech ustami - liczysz do 8.
język swobodnie
,
uśmiechamy się (mięsnie krocza są połączone nerwami z miesniami ust)
rozluzniamy barki
rozluzniamy biodra




(wypróbowane przy moich 2. udanych i szybkich porodach!!!)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam, witam i pytam jak tam moje kochane Szkraby zwłaszcza te w dwupaku... życzę Wam szybkich dorotkowych porodów , jak czekałam na CC widziałam taki i to wywoływany, więc nawet jakby co może byc szybko, pieknie i małobolesnie.. :-) no ja niestety nie wiem jak to jest :-(
u nas była położna, fajna babka :-)
dobrego dnia :-)
 
Do góry