reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Saraa tę z pakietu powitalnego też mam ale wczoraj tak mnie jakoś naszło :-) i dokupiłam te ćwierkanie i bzyczenie.

asiek1000 dokładnie to jest ta maść. Ona jest na poranione sutki podobno najlepsza. Dużo babek ja poleca.
 
Witajcie:)
Ja dziś wstałam jakk zwykle o 5:45 naszykowałam Małżowi kanapiory do pracy i poszłam dalej w kimę:) Obudziłam się ok. 11 i myślałam, że żar jaki zgromadził się w pokoju mnie zabije:(
Ja już chcę troszkę ochłody bo nawet na spacer strach wyjść jak jest taka duchota:(
Współczuje tym z Was, które puchną bo to musi być strasznie męczące. Ja naszczęście nie mam żadnych obrzęków:)
Właśnie wciągnęłam warzywka z patelni na obiad i najchętniej położy łabym się znowu spać, ale choć troszkę musze ogarnąć mieszkanko, bo wpadnie dziś do mnie kumpela z pracy na ploty i głupio by było gdyby śmigały po mieszkanku kłaczki kota, który teraz leni się niemiłosiernie:(

Tosiu ja na obiad też postanowiłam się dziś nie wysilać i będzie spagetti:)

Agusska jak Ty robisz ta kukurydze, bo mi smaka narobiłas. Jakos nigdy nie robiłam, moze by mi zasmakowała. Bo tylko kalafior na zmiane z fasolka wcinam.

Kasiku ja kukurydzę wk ładam do garnka z osoloną wodą i gotuję aż zrobi się mięka i żółciótka, a póżniej wcinam. Można dodatkowo sobie posolić kolbę lub położyć na niej zwykłe masełko lub czosnkowe. Ja jednak wolę taką sote:)

Beniaminko gratuluję udanej wizyty. Ważne, że twoja gin ma wszystko pod kontrolą:) Trzymam kciuki za Ciebie i Lilu by na dzisiejszym usg dzieciaczki pięknie pozowały do zdjęć:)

Karolinko te 22 kg to rzeczywiście dużo ale nie tragicznie, a po porodzie wszystko zrzucisz. A z tym zatrzymywaniem wody w organiźmie to tak jak dziewczyny już pisały ogranicz sól i smarzone rzeczy. Jedz dużo pomidorków i pij dużo wody ale małymi łyczkami. Trzymam kciuki i wszystko się napewno unormuje:)

Miłego dnia Brzuchatki
 
rozpływam się!!!!!!!! Cos strasznego i jak tu normalnie funkcjonować???
nic mi sie nie chce,co prawda w domku już ogarnięte ale obiad cały czas czeka ;-( dziewczyny znacie jakiś fajny sklep internetowy z dużym wyborem wózków dziecięcych-oczywiście w normalnych cenach???

DZIĘKI AGUŚ:-) MAM WIELKĄ NADZIEJE ZE ZGUBIE ALE JEST CO ;-(
 
Tosiu ja na obiad też postanowiłam się dziś nie wysilać i będzie spagetti:)

Ja miałam wczoraj;-) Dzisiaj też się nie wysilam i będzie fasolka szparagowa.

Przewaliłam wszystkie rzeczy - jestem padnięta a tu.. końca nie widać. Muszę jeszcze przetrzeć szafę z kurzu, bo się zaraz uduszę i trochę ogarnąć dom.

Dzisiaj w szkole rodzenia film - poród.

Pozdrowienia dla Dorotki!
 
Cześć dziewczyny.
Oj gorąco mi w pieruny. Byłam w laboratorium oddać siuśki i krewke i myślałam że sie usmaże. Teraz po prysznicu już mi lepiej ale tragedia na dworze. To nie jest temperatura dla ciężarnej.
Na obiad nie wiem co wymyśle a może lepiej jak coś zamówie.

Miłego dnia brzuchatki.


 
czesc Mamusie:)
witam powczasowo:)
było bosko,baaaardzo gorąco ale pod parasolem,nogi w morzu i zimna woda z lodem i liściem mięty pozwoliła jakoś przetrwac:)
dzieciaki za to mają w nosie upały i dokazują jak zawsze

dzisiaj rano zaliczyłam wizyte u mojego gina
Córcia waży 1.760kg i rośnie książkowo
ogólnie wszystko ok
tylko wyniki słabe
przypałętała sie anemia i zelastwo trzeba jeść
poza tym 3 kg mniej a to przez powrót rzyganka
niesamowite
przez 2 ciąże nie wiedziałam co to wymioty
za to teraz nadrabiam chyba za wszystkie ciężarne bez tego problemu:(

serdecznie pozdrawiam wszystkie Mamuśki i Wasze brzuszki:-) ;-)
 
reklama
Tosia wrzuć na kulinarny przepis jak robisz spaghetti bo ja to tylko gotowe sosy używam :(
mam nadzieję, ze dziewczyny sie nie pogniewają, ze tu, bo to nie będzie żaden przepis... i tak najbardziej lubie gotowy bolognese z torebki knorra... dodaję zmieloną, usmażoną łopatkę, czosnek i bazylę (rośnie mi na oknie) i już... ale równie dobrze możesz bardziej naturalnie wziąć pomidorki koktajlowe rozciapać na patelni, czosnek przyprawy jakie Ci wpadną i tez będzie...
asiek1000 ona jest i na sutki i na pupcie maluszka... podobno super... wczoraj kupiłam, ale jak załaczyłaś tego linka to się prawie popłakałam.. nie znając ceny kupiłam 30 g za 17 zł... ale trzeba uważac..
Kasiona, pytasz jak sobie pomóc... nic nie da rady zrobic.. chyba wszystkie tak mamy... wyżalić się nam, wejść pod prysznic, położyć dupkę na łóżku i odpoczywać.. trzymaj się!!!
 
Do góry