reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

agusska a moja córa jak na złość dzisiaj pokazywała tylko to co chciałabym żeby jako panna długo chowała :-D ale córa na 1000% jest i nici z 4D bo ginka mówi że aż tak to my jej krocza nie chcemy podglądać:-D:-D:-D twarzyczką się odwróciła zupełnie czyli za 3 tygodnie robimy kolejne podejście.....ale mała ślicznie rośnie ma już 1560g :szok: przez 3 tyg. pół kilo nieźle:tak: pomiary w normie, główka ok, brzuszek też:tak: a moja szyjka trzyma mocno nawet nie mówiła że mam się jakoś specjalnie oszczędzać więc mogę robić co chcę!!!!Z wizyty jestem mega zadowolona!!!!!!!
Beniamonko mam nadzieję, że chociaż tobie dzidzia się tak nie schowa jak moja:-D

Synek bez gipsu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy wolni i szczęśliwi :-D:-D:-DNawet w poradni wzięli nas troszkę szybciej, co za udany dzień:baffled::-D:-D

Boże jak goraco a moja strasza córcia chyba zwariowała... właśnie przyszedł listonosz z paczuszkami i w jednej z nich był wełniany płaszczyk który zamówiłam jej na allegro na jesień, wiadomo chciałam przymiezyc jak mała w nim wyglada i ta mała cholerka uparła się że chce w nim chodzić.... w domu 30 stopni a ta łazi w płaszczu :/
Prawdziwa kobieta!!!! 100% kobiecej chęci wyglądania dobrze pomimo upału....skoro dzisiaj w 30 stopniowym upale najlepiej wyglada się w płaszczu to tak musi być:-DPozazdrościć takiej kobietki w domu:tak:

U mnie na termometrze na słońcu 48 stopni!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:

Aha pokazałam przed chwilą moim dzieciom ciuszki( te parę sztuk) które mam dla maleństwa i moja córka przytuliła mnie mocno i mówi" dzięki mama za to że urodzisz dzidziusia" :szok::szok::szok: szok, jestem przeszczęśliwa!!!!!!!!!!! I za 2 godz. będzie mój mąż naprawdę mam udany dzień!!!! Wszystkim brzuchatkom życzę takiego samopoczucia jakie ja mam dzisiaj!!!!
 
reklama
Witam!
Ja z rana wzielam sie za prasowanie ciuszkow dzidzi co mi poslchly i dalej piore to co mam do prania i wieczorkiem poprasuje jak mi poschnie...troche sie tego nazbieralo!Ale tez juz padam wlasnie zjadlam sobie 7days rogalika,cos ostatnio jem codziennie slodkie ciagle mi sie chce....lepiej nic nie kupowac slodkiego bo mi w biodra pojdzie!!
U nas jak zwykle Irlandzka pogoda,wieje jak cholera i pochmurno wiec dzisaj dzien wdomku moze kolezanka na kaweczke przyjdzie!!
Milego dnia zycze i trzymam kiucki za udane wizyty!!

 
Tosia zaintrygował mnie Twój suwaczek "tylko jeden dzien do jutra":-) ma jakies optymistyczne przesłanie ? bo naprawde sprytne :tak::tak:

ja ostatnio tez robiłam spaghetii z mielonego i dodałam gotowy sos knorra do tego pycha ;-);-)

nie wychodze na podwórze bo tam teraz patelnia zero cienia:szok::szok:


 
Tosia zaintrygował mnie Twój suwaczek "tylko jeden dzien do jutra":-) ma jakies optymistyczne przesłanie ? bo naprawde sprytne :tak::tak:

ja ostatnio tez robiłam spaghetii z mielonego i dodałam gotowy sos knorra do tego pycha ;-);-)

nie wychodze na podwórze bo tam teraz patelnia zero cienia:szok::szok:



Calineczko, bo przecież zawsze "jutro będzie lepiej" :-) a "jutro" jest zawsze.. :-)
 
Pait, Lilu - gratuluje wizyt :-)

Witam!
Ja z rana wzielam sie za prasowanie ciuszkow dzidzi co mi poslchly i dalej piore to co mam do prania i wieczorkiem poprasuje jak mi poschnie...troche sie tego nazbieralo!Ale tez juz padam wlasnie zjadlam sobie 7days rogalika,cos ostatnio jem codziennie slodkie ciagle mi sie chce....lepiej nic nie kupowac slodkiego bo mi w biodra pojdzie!!
U nas jak zwykle Irlandzka pogoda,wieje jak cholera i pochmurno wiec dzisaj dzien wdomku moze kolezanka na kaweczke przyjdzie!!
Milego dnia zycze i trzymam kiucki za udane wizyty!!


No w taka pogode to mozna prasowac.. nawet odkurzac i zmywac podlogi.. a u mnie? lekka klapa obiadowa.. tak mi bylo goraco w tej kuchni, ze ryz przytwardy, kurczak za pierny ;-( jutro juz nie robie, cos zamowie i juz...
 
mi jest tak strasznie gorąco i słabo że cały czas śpię... dobrze że mamcia jest w domu to nie muszę sprzątać i gotować... zaraz znowu idę pospać bo jak śpię to nie myślę jak mi jest gorąco
 
Lilu mój synuś na ostatnim 3d też się chował i zasłaniał buźkę więc po jakimś czasie musieliśmy skapitulować, a tak chciałam mieć ładne zdjęcie na pamiątkę:)
Justynko ja dziś mam podobnie snuję się po domu jak śnięta ryba, ale teraz muszę się już sprężyć i zacząć szykować obiad:( Jak sobie pomyślę, że zaraz będę mięć żar tropików to już mi się odechciewa czegokolwiek, a w domciu ani jednego wentylatora:(
 
reklama
Pati, Lilu - gratulacje udanych wizyt!

Moja mała księżniczka trochę mniejsza, mam nadzieję, że później nie podgoni, bo może będzie łatwiej rodzić? ;-)Ale patrząc na rodziców to kruszynka z niej nie będzie :-)

Idę wziąć kolejny prysznic. Cały dom posprzątany, na tyle, na ile się da podczas remontu, ale to masakra w taki dzień, nie wiem co mi odbiło.
 
Do góry