reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam wszystkich w ten słoneczny poranek!

Ja właśnie popijam kawkę i jak przeczytałam o tej kawie co onionek pisała to chyba musze kogoś wysłać do sklepu kurcze uwielbiam smak kawy a anatol to uff fu. A tak taką bezkofeinową o ile smakuje w miare jak normalna to chętnie wypiję, bo normalną to 1 dziennie i taką słabiutką piję.

Ritka kciuki będą zaciśnięte i myśle że więcej już nie znajdą u mnie na razie też tylko na cukrzycy się skończyło :)

Teraz zmykam pobuszować na allegro i nadal nie wiem od czego zacząć zakupy. Nadal nie zamówiłam nawet łóżeczka bo już mi się odwidziało to co wcześniej uważałam za fajne :)
 
reklama
Zabieram się za prasowanie, wczoraj zaczęłam, ale poległam w boju - tak mnie zaczął kręgosłup boleć, że zrezygnowałam.

Dzisiaj idę na pierwsze zajęcia szkoły rodzenia. Podobno najlepsza w moim mieście - zobaczymy. Szczerze przyznam, że nie chce mi się tam iść, nno ale... ;-)

Już lipiec... jeszcze trochę i będzie wrzesień - czas ucieka zdecydowanie zbyt szybko :-)

Miłego dnia dziewczyny - nie dajcie się upałom!
 
cześć dziewczyny!!!!!!!!
Zaraz zaczynam się szykować na wizytę, mam na 10.45...ale się boję:szok: mam nadzieję, że wszystko będzie ok no i nie ukrywam liczę ,że płeć się nie zmieniła:-D

Jutro wyjeżdżam na wakacje do Milena, wrócę w czwartek....podobne net mam mieć, bedziemy w kontakcie:tak:

Lecę bo muszę jeszcze wyniki odebrać te z glukozy też:szok:

Kochane brakuje mi czasu w ogóle na kompa, ale żal mi ogromnie, że nie wiem co u was słychać...wczoraj byłam we Wrocławiu i dziś otwieramy nasz sklep:-D:-D:-D pojechałam o 6.00 rano a wróciłam o 23.30....same rozumiecie;-)
Tak czy siak przytulam was wszystkie kochane, myślę co tam u was, duchowo jestem z wami:tak::tak::tak:

pa
 
witam z rana!

Na razie mamy bardzo ładną pogodę, ale chyba będzie nie zły upał!

O 15 mam wizytę u gina, więc poproszę o wasze magiczne kciuki! Mam nadzieję, że oprócz cukrzycy już nic się do mnie nie przypląta!!!!

emilia - gratuluję udanej wizyty!

gizelko - ja na razie siary nie mam. W poprzedniej ciąży też nic mi nie leciało, ale mimo to, szczęśliwie karmiłam dziecko piersią przez rok i 4 miesiące. Więc się nic nie bój!!!!

dorotka - super, że jedziesz na odpoczynek!

cześć dziewczyny!!!!!!!!
Zaraz zaczynam się szykować na wizytę, mam na 10.45...ale się boję:szok: Mam nadzieję, że wszystko będzie ok no i nie ukrywam liczę ,że płeć się nie zmieniła:-d

jutro wyjeżdżam na wakacje do milena, wrócę w czwartek....podobne net mam mieć, bedziemy w kontakcie:tak:

Lecę bo muszę jeszcze wyniki odebrać te z glukozy też:szok:

Kochane brakuje mi czasu w ogóle na kompa, ale żal mi ogromnie, że nie wiem co u was słychać...wczoraj byłam we wrocławiu i dziś otwieramy nasz sklep:-d:-d:-d pojechałam o 6.00 rano a wróciłam o 23.30....same rozumiecie;-)
tak czy siak przytulam was wszystkie kochane, myślę co tam u was, duchowo jestem z wami:tak::tak::tak:

Pa

powodzenia na wizytach !!
 
Cześć dziewczyny baardzo długo mnie tu nie było ale cały czas brakuje czasu . Staram się jak mogę czytać co u Was słychać ale wtedy tracę wątek żeby coś napisać :-)
Teraz wyczytałam że piszecie o bólu gardła - ja od 2 dni używałam ( i pomogło ) Halset spray na ulotce jest napisane że można spokojnie używać w ciąży i podczas karmienia ( natomiast na tantum verde jest że trzeba się konsultować z lekarzem i mój mąż mi nie chciał tego kupić bo się bał ;-))
Gratuluję zdanych egzaminów -wszystkich -matury , obrony

Ja niedawno miałam wizytę u gina z usg i mój synuś waży ok 1,5 kg - nie wiem czy to dużo czy nie ;-)
Pozdrawiam serdecznie
 
Witam brzuchatki!
Gratuluje zdanych egzaminów i udanych wizyt!
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!


Lilu trzymam kciuki za extra rozwój biznesu. Oby wam kokosy przyniósł.

Dziewczyny jakie ja mam ostatnio ciężkie noce:-(. Nie wyspana jestem i obolała. Wczoraj jeszcze wkurzył mnie Mąż a dziś od wczorajszych nerwów mnie ręka boli. Tak jest zawsze jak sie wkurze to coś mi sztywnieje. Czuje sie źle i zastanawiam sie czy jechać wieczorem do kosmetyczki na pazurki bo chyba u niej nie usiedze.
Kurcze jak ja chce już wrzesień żeby Malutka była ze mną.

 
Cześć!

i jeszcze jedno!co myslicie o magnezie z wapnem - bowiem ja taki zakupilam!napisane jest tam, ze odpowiedni dla kobiet w ciazy...?ale wczesniej sie z tym nie spotkalam?w koncu wapna nam tez teraz wiecej trzeba, prawda?no i orientujecie sie czy wapn albo magnez mozna przedawkowac?

Ja biorę magnez z wapniem - też sobie sam kupiłam bo wydawało mi się nienormalne, że prawie wszystkie brzuchatki coś biorą a ja zupełnie nic. Skurczy żadnych nie miałam, wyniki w normie ale wydaje mi się, że nie zaszkodzi.

Tylko chciałam zwrócić uwagę, że od 36 tygodnia magnez powinno się odstawić bo rozluźnia mięśnie i nasza położna z kursu miała już przypadki, że kobieta nie dostawała skurczy porodowych bo ciągle jadła codziennie magnez. (Naturalnie nie można wykluczyć innych przyczyn ale tu zaleca się odstawienie go).

My wczoraj z Małżem zaszaleliśmy i kupiliśmy podstawowe rzeczy dla Bejbika. Chyba dostałam syndromu "wicia gniazda" bo spać po nocach nie mogę myśląc co jeszcze trzeba przygotowac dla Małego. Na dodatek nie mam drzwi w pokojach - od półtora roku już czekam na nie i teraz kiedy właśnie mają przyjść gostek, który je nam ma wstawiać jedzie na urlop
e060.gif
 
Czesc babeczki:D

Ja znowu w pracy ale pocieszam sie ze jeszcze tylko jutro i week:)

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze:*

Onionek za Twoje dobre wyniki tez trzymam:)
 
Cześć dziewczyny baardzo długo mnie tu nie było ale cały czas brakuje czasu . Staram się jak mogę czytać co u Was słychać ale wtedy tracę wątek żeby coś napisać :-)
Teraz wyczytałam że piszecie o bólu gardła - ja od 2 dni używałam ( i pomogło ) Halset spray na ulotce jest napisane że można spokojnie używać w ciąży i podczas karmienia ( natomiast na tantum verde jest że trzeba się konsultować z lekarzem i mój mąż mi nie chciał tego kupić bo się bał ;-))
Gratuluję zdanych egzaminów -wszystkich -matury , obrony

Ja niedawno miałam wizytę u gina z usg i mój synuś waży ok 1,5 kg - nie wiem czy to dużo czy nie ;-)
Pozdrawiam serdecznie

Gratulacje, duzo duzo.. moj tez tyle wazyl w zeszlym tyg ;-)

Cześć!



Ja biorę magnez z wapniem - też sobie sam kupiłam bo wydawało mi się nienormalne, że prawie wszystkie brzuchatki coś biorą a ja zupełnie nic. Skurczy żadnych nie miałam, wyniki w normie ale wydaje mi się, że nie zaszkodzi.

Tylko chciałam zwrócić uwagę, że od 36 tygodnia magnez powinno się odstawić bo rozluźnia mięśnie i nasza położna z kursu miała już przypadki, że kobieta nie dostawała skurczy porodowych bo ciągle jadła codziennie magnez. (Naturalnie nie można wykluczyć innych przyczyn ale tu zaleca się odstawienie go).

My wczoraj z Małżem zaszaleliśmy i kupiliśmy podstawowe rzeczy dla Bejbika. Chyba dostałam syndromu "wicia gniazda" bo spać po nocach nie mogę myśląc co jeszcze trzeba przygotowac dla Małego. Na dodatek nie mam drzwi w pokojach - od półtora roku już czekam na nie i teraz kiedy właśnie mają przyjść gostek, który je nam ma wstawiać jedzie na urlop
e060.gif

Nie straszcie z tym magnezem.. ja go biore duzo - lekarz kazal na twardy brzusio..
 
reklama
Ależ ja nie chcę nikogo straszyć :-) po prostu przekazuję informację ze szkoły rodzenia.
Same dobrze wiecie, że co lekarz albo położna to inne zdanie :-D
 
Do góry