reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam niedzielnie.
Angelus nie podejmuj takich decyzji po awanturze. My buzujemy teraz hormonami a oni tego ni cholery nie rozumieją. Ja sie ze swoim wczoraj też pożarłam a on dzisiaj sie ewakuował do pracy licząc chyba że mi ciśnienie zejdzie i będe potulna i kochana jak wróci.

Dziewczyny was też boli dupka jak za troche posiedzicie?

Witaj avalka!
 
reklama
dzien dobry:)
po trzech dniach, nadrabiam zaleglosci:)a, ze Kochanie dzisiaj tez w pracy, to ja przyjemnie w lozeczku z laptopkiem czas spedzam!
teraz cztery dni wolnego, wiec odpoczywam!a zauwazylam, ze pisalyscie o kondycji!wiec to chyba tak jest, ze im wiecej lezymy tym gorzej z nami!pierwszego dnia pracy myslalam , ze zwiariuje, wszystko mnie bolalo, drugiego bylo troszke lepiej, a wczoraj gdzie powinnam byc najbardziej zmeczona, czulam sie najlepiej!miesnie sie rozgrzaly:)))

nie jestem w stanie poodpisywac kazdej z osobna, bo za duzo tego bylo, ale ciesze sie ,ze przez ostatnie dni nie bylo zadnych zlych wiesci!no tylko Angelus, nie przejmuj sie za bardzo!pewnie mu foch przejdzie i sam wroci z pokora:)

i jeszcze pytanie, odnosnie olejku migdalowego?co z nim dokladnie robicie?smarujecie brzuchy, czy jak?u mnie stoi buteleczka, ktora przywiozlam z Portugalii, ale ja tylko uzywalam do wyschnietych i pozadzieranych skorek wokol paznokci!moze mam jakies cudo w domu i o tym nie wiem?

poza tym to jest zlosliwosc losu!jak pracowalam, bylo pieknie i upalnie!a dzisiaj od rana pada!chyba za sprzatanie sie wezme, bo co tu robic?


milego dnia Kobietki:)
 
Witam się w południe:)
Widzę że zawitala nowa wrześnióweczka, jak milo że grono się powiększa...WITAJ AVALKA:)
DOROTKA - Ja również trzymam kciuki za wizytę
ANGELUS - ja też miałam kilka podobnych sytuacji. Ostatnio ja się wkurzyłam i pokazałam drzwi M. W dodatku nagadałam mu strasznych rzeczy a on mimo wszystko wrócił i powiedział że jest jak bumerang i nigdy mnie nie zostawi. Na pewno twój zmądrzeje, ochłonie, przemyśli i wróci. Trzymam za Was kciuki i wierze, że wszystko się ułoży

Miłego dnia Wam życzę kochane brzuchatki:)
 
Witam was kochane mamusie!Dorotka trzymam kciuki za jutro!
Angelus....tulę do serca i mam nadzieję,że wszystko sie wyjaśni w dobrym kierunku-głowa do góry....,będzie dobrze....
Witam nową mamusie i gratuluję udanych wizyt....:tak:
Dziewczyny zastanawiam sie nad kupnem pasu poporodowego lub takich majtko-gorsetu...nie boję się tego,że będę miała taki a nie inny brzuszek po porodzie...tylko patrze bardziej na to,ze czeka mnie CC i czy to w ogóle mi pomoże by brzuszek tak nie ciągnął po CC?:confused:. Nie chcę na darmo pieniędzy wywalić....,bo każdy grosz jest nam potrzebny....czy w ogóle te pasy przynoszą ulgę....? Co wy myślicie o tym wynalazku?:cool::confused:
Życzę wam dobrego dzionka i dużo słoneczka....i dziękuję wam,że mogę być z wami i dzielić sie swoimi troskami i radościami....:tak:
 
Hej, niestety ja co roku od czerwca do września mam katar sienny i strasznie łzawią mi oczy. Jednego roku jest lepiej, w innym gorzej. Nigdy jednak nie leczyłam się u alergologa,bo brakowało mi czasu na regularne wizyty:zawstydzona/y:,ale brałam recepty na alertec,alermed bądź inne tego typu preparaty i tak męczyłam się całe lato. Na pewno pomagało w dużym stopniu. Ale z tego co wiem w ciąży stosować ich raczej nie wolno:-(. Słyszałam,że można spróbować preparaty miejscowe, tzn jakiś aerozol do nosa. Ale możesz zapytać w aptece.
 
Angelus wróci bez focha:-) Mój wrócił i nawet kwiatki przywiózł i teraz sadzi w korytka, chociaż przez tydzień o nich cały czas zapominał.:-) Jak to mówi moja kumpela faceci są prości jak budowa cepa.:-D Teraz jest do rany przyłóż wystarczył tylko foch poranny.
Teraz czekam z kumpelą na zamówienie i będzie wyżerka.
Miłego słonecznego dnia Kochane!

 
Angelus wróci bez focha:-) Mój wrócił i nawet kwiatki przywiózł i teraz sadzi w korytka, chociaż przez tydzień o nich cały czas zapominał.:-) Jak to mówi moja kumpela faceci są prości jak budowa cepa.:-D Teraz jest do rany przyłóż wystarczył tylko foch poranny.
Teraz czekam z kumpelą na zamówienie i będzie wyżerka.
Miłego słonecznego dnia Kochane!

Dzięki Skrzaciku, ale P. milczy. Nawet jeden raz nie zadzwonił, więc nie widzę tego różowo:-(.
Cieszę się,że u Ciebie wszystko w porządku.:-)
 
Angelus bo jednemu potrzeba 3godziny aby mu przeszło a drugiemu 2dni. Wiesz "męska duma" musi jeszcze podziałać aż wreszcie mu zwoje zajarzą że może jednak lekko przegiął.
Będzie dobrze, sama zobaczysz.

 
reklama
Hejka

DZIEWCZYNY MACIE MOZE ALERGIE -JA W ZYCIU NIE MIALAM A TERAZ TO MASAKRA OD TYGODNIA :OCZY ,NOS ,GARDLO-WIECIE MOZE CO MOZNA WZIASC ZEBY ULZYLO?

Ja też alergik:( Niestety w ciązy lekarz kazal mi się tylko wapnem ratować i brać je kilka godzin przed lub po żelazie bo wapno zmniejsza przyswajanie żelaza:( A jak juz bedzie megakryzys to wtedy Zyrtec...

Angelus pewnie musi sobie odetchnąć i pobyć sam. Mój tak miał, pojechał na noc wtedy na mazury, spał a aucie nad jakims jeziorem, wrócił 2 dni pozniej z nowymi przemysleniami... Moze to podobne typki:) U mnie sie poskładało odpukać w niemalowane żeby nie zapeszać) więc mam nadzieje że i u ciebie się ułoży.
 
Do góry