reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Gratuluje wszystkim udanych wizyt
Dorotka ale wykarmilas coreczke-poprostu super
A u nas kolejny dzien swiateczny czyli wolny.Wybralismy sie do Parku rozrywki w Solingen. Fajowo bylo, taki bajkowy las, gdzie mozna pojedzic na karuzelach, odwiedzic czerwonego kapturka i inne postacie z bajek. Sama sie skusilam na plywanie rowerkiem wodnym i polatalam na karuzeli. A wie c dzien dzis nie byl stracony
Zobaczcie, co dzis znalazlam ... szok :-)

[video=youtube;0n6475aezco]http://www.youtube.com/watch?v=0n6475aezco&feature=player_embedded[/video]
Onionku swietna ta mala. Ja swojego synusia tez wychowuje w duchu sportowym. Jak mial 2 lata jezdzil juz na hulajnodze. W wieku 3,5 roku jezdzil na rolkach. A teraz jak ma 5 jezdzi na rowerze i plywa jak rybka.
A ten śpiworek to do czego ? normalnie do spania, czy na dwór, na spacer? ja jak zwykle zielona.
Te spiworki sluza do spania.Jest udowodnione, ze spiworki zapobiegaja smierci lozeczkowej i przyduszeniom. W szpitalu w ktorym rodze kladzie sie dzieci tylko w spiworkach do snu, ja tez juz zakupilam kilka.
 
reklama
Hihihi, ja tez podjadam regularnie ogóraski małosolne. Na razie kupuję po 2-4 sztuki, ale lada dzien juz sama ukiszę jednak bardziej sie opłaca, tylko jeszcze nie a młodego czosnku i z koprem tez cieniutko jeszcze, ale coś wymyślę. Bo mam kota na punkcie ogórków, takich jeszcze zielonkawych ;-)
Kasiona, aha to wynik z moczu, dlatego taki i sie dziwny wynik wydawał. W moczu to moga byc pojedyncze nieliczne leukocyty. Wymaga konsultacji z ginekologiem, ale mysle warto powtorzyc badanie dla samej siebie, zeby zobaczyc czy tez to nie bylo omyłkowo. Moze byc pomyłka w laboratorium ( o tak zdarzaja sie! moja poradnia zmienila laboratorium, bo wciaz robili duze pomylki, a za kontrolne musielismy ponownie placic jako poradnia) Może też jakiś śluz dostal sie do moczu, nie ma co gdybac. Lekarz sobie z tym poradzi odpowiednio . Trzymam kciuki, a badanko lepiej powtórzyc.
Onionku, Kochany ten Twój mąż :-) Mój ciuszka by mi nie kupił, nie ma pojecia o rozmiarach i moich gustach, ale perfumki i owszem zdarza mu się :-)
Dziewczyny ale mam doła!!!:-:)-:)-:)-(Wróciłam właśnie od lekarza bo się strasznie żle czułam, nospa nie pomagała i się przestraszyłam. Powiedział że mała ok, ale przepisał fenoterol....jak przeczytałam ulotkę to ja nie wiem czy to brać czy nie...boję się okropnie że to jakieś paskudztwo i małej zaszkodzi, a jak nie wezmę to też się stanie coś niedobrego...boli mnie ciągle i nie chce przejść, ale brzuch mam miękki i nie jest to bardzo duży ból jak leżę. Tylko jak wstanę to gorzej, bo mnie jakoś aż w dół ciągnie:-:)-:)-(. co ja mam robić?
Myszko, ten lek- hormon bierze wiele kobiet w ciąży. To hormon podtrzymujący ciążę. Ja tym razem nie biorę, ale I ciąża to fenoterol do 8 miesiąca + isoptin przeciwdrżeniowo- bo po fenoterolu sa takie drżenia ciała i przyspieszenie akcji serca, przynajmniej tak było kiedys z tym lekiem. Nic strasznego, ciąża rozwijała mi się pozniej juz super, tyle ze ja wczesniej plamiłam krwią. Teraz na skurcze ma nospe i magnez.
 
Ostatnia edycja:
Dorotko ale kluseczka ci rośnie!!!:-D:-D:-D to super i żeby tak jadła ładnie cały czas bo ile ja się namęczę żeby moja łobuziara zjadła coś pożywnego to szok!!:dry:Najchętniej to cały dzień nic by nie jadła ewentualnie jogurty,serki, paluszki i takie tam:sorry2::eek::wściekła/y:
Jestem padnięta!!Nie mam mocy!! Blanka jakiegoś fisia dostała i ostatnio tak mi daje w kość, że hej!! Na tyłku nie usiedzi 5 minut i wcale sie nie słucha!:dry:Idę spać! Ta druga ciąża jakaś męcząca jest! A myślałam, że będzie lekko i przyjemnie:sorry::-p:tak:
Myszko trzymaj się!! Pamiętam, że przy poprzedniej ciąży dziewczyny brały ten lek ale nie wiem czy jest on dużym obciążeniem dla organizmu z pewnością na każdego inaczej działa ale jeżeli lekarz przepisał to chyba lepiej przyjmować?!!:confused:
 
Witam! Dorotko gratuluję udanej wizyty, no i dorodnej córy :-)
Widze, że nie tylko ja mam problem z leukocytami :sorry2: Kerna, Kasiona a bakterie w porządku? bo u mnie leukocyty liczne, a bakterie nieliczne, więc raczej to nie jest stan zapalny układu moczowego, może jakiś stan zapalny pochwy? bo coś ostatnio miałam takie jakieś podrażnienie przez parę dni, ale samo przeszło, a teraz ten wynik :confused: dobrze, że już w czwartek wizyta :zawstydzona/y:
byłam też dzisiaj na glukozie
na czczo 79, a po 1 godzinie po wypiciu ( 50g) 82 to dobrze?
U mnie dzisiaj cały dzień leje, kiedy to się skończy :wściekła/y:
 
Czesc dziewczynki!!!:-)

Gratulacje pozania płci i udanych wizyt!!!!!!!:-D
ja ide na test cukru 26.05 wiec juz tez sie zastanawiam co to bedzie oby było wszystko ok :tak:

Dorotko
mam do ciebie jeszcze takie pytanko wiesz wlasnie wrocilam od stmatologa i wyrwal mi w koncu tego zeba troszke mialam wrazenie ze czuje wszystko ale jakos wytrzymalam i mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej bo jak powiedzial na jednym z korzeni juz był bąbel ropny wiec cale szczescie ze go usunął powiedzial ze antybiotyku zadnego nie moze mi dac wiec chcialabym sie od ciebie dowiedziec co w razie gdyby mnie bolała albo cos sie dzialo czymogę ewentualnie ratowac sie ponadolem bądź paracetamolem??
kurvcze to znieczulenie szybko zaczyna puszczac :confused:
milego dnia dziewczyny bo u mnie to jakos pogoda sie zepsuła było pieknie od rana cieplutko słoneczko:tak: a w tej chwili leje okropnie :dry:

spokojnie paracetamol mozesz lykac



onionku-ja tez inny kolorek wybieram:)


lilu-wlasnie widzisz jatez myslalam ze teraz bedzie latwiej,a okazuje sie ta ciaza jest duzo ciezsza...:(


dorotko-gratulacje-szok jaka juz duza twoja niunia ,ciekawe czy to norma w tym tyg czy jest spora?
podobno norma

Dziewczyny ale mam doła!!!:-:)-:)-:)-(Wróciłam właśnie od lekarza bo się strasznie żle czułam, nospa nie pomagała i się przestraszyłam. Powiedział że mała ok, ale przepisał fenoterol....jak przeczytałam ulotkę to ja nie wiem czy to brać czy nie...boję się okropnie że to jakieś paskudztwo i małej zaszkodzi, a jak nie wezmę to też się stanie coś niedobrego...boli mnie ciągle i nie chce przejść, ale brzuch mam miękki i nie jest to bardzo duży ból jak leżę. Tylko jak wstanę to gorzej, bo mnie jakoś aż w dół ciągnie:-:)-:)-(. co ja mam robić?

musisz lykac dla dobra dzidzi,nie Ty pierwsza i nie ostatnia to lykasz,a swoja droga na ulotce wszystkie dzialania niepoządane muszą wypisac
a lykasz po to zeby dzidzia jak najdluzej w Twoim brzuszku wysiedziala

Witam! Dorotko gratuluję udanej wizyty, no i dorodnej córy :-)
Widze, że nie tylko ja mam problem z leukocytami :sorry2: Kerna, Kasiona a bakterie w porządku? bo u mnie leukocyty liczne, a bakterie nieliczne, więc raczej to nie jest stan zapalny układu moczowego, może jakiś stan zapalny pochwy? bo coś ostatnio miałam takie jakieś podrażnienie przez parę dni, ale samo przeszło, a teraz ten wynik :confused: dobrze, że już w czwartek wizyta :zawstydzona/y:
byłam też dzisiaj na glukozie
na czczo 79, a po 1 godzinie po wypiciu ( 50g) 82 to dobrze?
U mnie dzisiaj cały dzień leje, kiedy to się skończy :wściekła/y:

gratki cukru,tez bym taki chciala

po pracy,padam na pyszczek,spadam do lozia
do jutra
spokojnej nocy
 
Dzięki dziewczyny, no nic, jakoś będzie. Poczytałam jeszcze w necie, popytałam, kochanie moje przyszło z pracy, pogłaskało, przytuliło, wycałowało i trochę mi lepiej. Doszliśmy do wniosku że może to wczoraj przesadziłam z pracą. Poczekam jeszcze troszkę, jak nie przejdzie to wezmę i już.Na razie leżę plackiem i czekam
 
Myszko trzymaj sie.. tylko spokojnie i bez nerwow.

Przeczytalam mojemu loverowi o tym, co piszecie i siedzi teraz dumny, jak paw :-D

Olcia, a ktory kolorem masz na mysli co do wozke? Mnie sie podoba: moro i stone.. w ogole super ma ta siateczke na dole na zakupki ..
 
Ostatnia edycja:
dobry wieczór;-)

dorotka..gratuluje dorodnej Córci:-))

chciałam zameldować ze po dzisiejszym połówkowym wszystko si;-)
maleńka machała do nas łapkami,
wszystkie narządy posprawdzane
i ogólnie mega banan na buzi:-)
Córeńka moja waży 544 gr

buziolki
 
Myszka ten lek bierze wiele lasek w ciąży wiec więcej pomaga jak szkodzi.
Niektóre odstawiają go tuż przed porodem w 37 tyg i potem rodzą naturalnie.
W szkole rodzenia było extra.
Położna przypadła do gustu mojemu T.
Było kameralnie 5 par więc spoko.
Dostaliśmy 3 reklamówki gadżetów.
Książeczki, gazety, próbki chusteczek, oliwek, płynów do kąpieli, kremów dla mam, i dla dzieci no i maszynka jednorazowa wilkinsona dla taty :)
Powiem wam,że warto było pójść, dwie godzinki zleciały raz dwa.Pani Basia teoria jechała a ja jako jedyna wieloródka jechałam z praktyka co do tego jak wyglądał poród, ile trwał i gdzie się odbywał.
Myśle,że to cenne dla przyszłych rodziców wiadomo położna klepie to co ja w szkole uczyli trochę z praktyki w szpitalu, a ja taka weteranka porodów to opowiadam to co sama przeżyłam.
Laski zrobiły oczy jak się dowiedziały,że przy 2 porodzie wody mi odeszły na 2 dni przed akcja porodowa hihi
Myślały, że tak jak w książkach wody odejdą przyjdą skurcze i hop siup urodzimy a to zonk.:-DNic mykam się wykąpać, zjeść cosik i zagłębiam się w moje ciążowe lektury przed jutrzejszym stresem na sali sądowej:)
Jutro już o 9 mam pociąg w domku będę koło 16-17.
Miłej nocy brzuchatki
 
reklama
Te spiworki sluza do spania.Jest udowodnione, ze spiworki zapobiegaja smierci lozeczkowej i przyduszeniom. W szpitalu w ktorym rodze kladzie sie dzieci tylko w spiworkach do snu, ja tez juz zakupilam kilka

OK ale to co innego niż rożek w tym się chyba nie śpi, tylko nosi ,karmi?tak?rożki,śpiworki,śpioszki, pajacyki,rampersy, bądź tu mądry!
 
Do góry