reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

cześć dziewczyny ja też w nocy się często budzę i to nie dlatego że mi coś dolega tylko tak po prostu muszę się porozglądać po pokoju i tak chwile potrwa zanim zasnę znowu - nigdy wcześniej tak nie miałam ( spałam jak suseł )
Witam porannie :-)
 
reklama
I ja się witam razem z piekny poznańskim słoneczkiem :) Obudziło mnie o 8 grzejąc prosto w ryjek :) No to wzielam manatki i przenioslam sie spac na balkon :) I tak mi fajnie grzało. Teraz jem sniadanko ,a pozniej wywale mojego z wyrka i tez pojdziemy na spacerek :) Milego dnia zycze :)
 
Witam przy niedzieli!
Ale sobie pospałam wreszcie:-) Tylko raz wstawałam w nocy.
Wczoraj przed snem załapałam małego dołka bo bardzo chciałabym poczuć już ruchy maleństwa.:-(
Sapiku kręgosłup w ciąży może boleć np. od tworzącej się lordozy która ułatwi nam noszenie tego słodkiego ciężaru.

 
Witam porannie:-) Spałam bardzo dobrze, tylko raz wstałam do toalety i poźniej już spałam całą noc:)
Dziś mam wyśmienity humor i zaraz zbieram się na spacerek z moim, bo pogoda piękna w Krakowie, aż szkoda w mieszkaniu siedzieć:tak:
Miłego dnia dziewczyny
 
Czesc
Ja na nogach od 8 , zarz biore sie za robienie obiadku, potem spacer z mezem a okolo 15 beda goscie u nas)))).Ja od kilku dni mam mega pragnienie , jakbym kaca miala , potrafir wypic okolo3 -4 litrow wody wciag dnia, normalnie jakbym miala kaca, nie wspomne o wstawaniu w nocy do wc
 
Witam się i ja w piękny, słoneczny, niedzielny dzionek.
Poszłabym na spacerek, ale jakoś kiepsko się czuję w nocy miałam blado-krwiste plamienie a macica twardnieje dość często i jak wtedy dotknę brzucha to mnie boli.
Do tego mega ból głowy.
Porażka jakaś a T. z pracy wróci ok 21,30 lub 24,30
Nic mykam do łóżka odpoczywać a wy o ile wam samopoczucie pozwala i pogoda dopisuje mykajcie na niedzielne spacerki...
 
Witam słonecznie mamuśki:-)
Od rana wygrzewałam się na balkonie w słoneczku, normalnie rewelacja:rofl2:
Teraz czas się szykować bo umówiliśmy się ze znajomymi na ognisko. Sezon czas zacząć:-D
Miłego dzionka
 
reklama
No widze, ze u kazdej niedzielna aura sprzyja :-) Ja za jakis czas tez wybieram sie na spacer.. Tymczasem trawie spora ilosc obiadu.

Wczoraj wieczorem mialam intensywne parcie na pecherz - latalam czesto do kibelka. Czulam takie klucie w jednym punkcie ponizej pecherza, prawie na wzgorku... Tez tak macie? Wydaje mi sie, ze to maly uciska na pecherz i tym samym na cala reszte..
 
Do góry