reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kasiek-witaj:)

Beniaminko -ja tez jeszcze czuje motylka (fakt ze dopiero 3 razy ale co tam)

Tez zabiore sie za picie wiekszej ilosci wody

A nam w pierwszej ciazy w 19tc powiedzieli ze bedzie dziewczynka,a w 20tc w Uk ze chlopak i mamy synka:)


a co do zamknietego -mysle ze to dobry pomysl

No proszę :-) I jaki śliczny Beniaminek! :-) Czyli musimy się liczyć wszystkie z pomyłką medycyny co do wykrycia płci dziecka :-) To ci dopiero niespodzianka ;-)
Wiesz uwielbiam to zdjęcie Twojego synka z pięknym uśmiechem szczęsliwego dziecka w Twojej sygnaturce :-)
 
reklama
No proszę :-) I jaki śliczny Beniaminek! :-) Czyli musimy się liczyć wszystkie z pomyłką medycyny co do wykrycia płci dziecka :-) To ci dopiero niespodzianka ;-)
Wiesz uwielbiam to zdjęcie Twojego synka z pięknym uśmiechem szczęsliwego dziecka w Twojej sygnaturce :-)


dziekuje bardzo:)Bo on jest taki kochany urwis-ale ja zawsze w ciazy mowilam ze chcialabym takiego lobuziaka slodziutkiego ale z blyskiem w oku -no i teraz jak broi to moj maz mowi ze "mam co chcialam"-fakt


a co do plci to tez mi sie wydaje ze z umiarem z tym kupowaniem-niebieskich i rozowych(nam nawet tu w Uk jak powiedziala ze widzi chlopca to mowi ale prosze pokoiku a niebiesko nie malowac zeby nie bylo potem na mnie):)
ja glownie neutralne kupie a potem jak zobacze to poszalej bardziej:)
 
Jejku dziewczynki ale wy skrobiecie tych postów :)

Ja ostatnio nie mam siły pisać :( a moze mi weny brak po prostu...

Gratuluje wszytskim udanych wizyt ... odczuwalnych ruchów dzidzi :)

U mnie narazie cisza..dzis do lekarza aby uspokoic swoje nerwy czy wszystko oki..bo w weekand najprawdopodobniej pękł mi polip na szyjce i dlatego mam ostatnio stersa czy to własnie to :) i czy aby wszystko jest oki

Powiem wam ze o takim zamkniętym to juz dawno tak sobie myslałam -zeby kazdy kto wpisze w przegladarke nie mógł czytac tego to piszemy. BARDZO DOBRY POMYSŁ.
 
Ach mamuśki mam dziś ciezki i smutny dzień....,bo sie martwię o wszystko:-(i mam płaczliwy dzień....i trochę sie podłamałam psychicznie...
Do tej pory zylismy z oszczedności ale już sie skończyły -tylko mój pracuje...opłaty 1800zł...zostało nam 350zł...i Czuje jak moje maleństwo kopie i dodaje mi siły,ze będzie dobrze....a ja widzę tylko dziurę....
No i kiedys byłam w zakonie kilka lat....to tak w skrócie.....:zawstydzona/y:
Naprawde wspolczuje Ci sytuacji. Musisz sie wziasc w garsc , bo w kazdym tunelu jest jekies swiatelko. Jak mowia starsi ludzie tam gdzie Pan Bog daje dzieci tam tez daje na ich utrzymnie. Musisz pomyslec tak jak dziewczyny wspomnialy juz wczesniej o dorabianiu jako niania na telefon ( jest naprawde wiele mam , ktore nie maja oddac dziecka na 2-3 godz.) pomysl tez o Allegro( jestes na etapie kupowania ciuszkow, moze uda ci sie kupic taniej, gdzies w hurtowni a sprzedac drozej , ja tez rozwinelam calkiem niezla sprzedaz na ebayu niemieckim, i nawet myslalam o zalozeniu firmy. W zyciu tak jest raz na wozie , raz pod wozem a Ciebie czeka juz tylko to co lepsze czasy. Pomysl tez o zmniejszeniu kosztow miesiecznych ( moze jest cos co mozesz zmniejszyc). Trzymam kciuki, zeby sloneczko zaswiecilo dla ciebie jak najszybciej

Ja tez mam te bole ale po magnezie przechodza

a co do boli -to tez mnie dzis na maxa boli w lewym boku....

dobranoc
Mnie tak boli w boku ( prawdopodobnie moczowod) jak malo wypije, ale przechodzi po wypiciu 2 szklaneczek wody.

A tak poza tym mam pytanko..czy nadal przyjmujecie kwas foliowy??? Wiem, że są różne opinie co do przyjmowania go w II trymestrze, więc chcę się Was poradzić:-)
Miłego, słonecznego dnia życzę..
Moja ginka kazala mi odstawic , ale ja mialam juz objawy przedawkowania, tzn w nocy budzilam sie i nie moglam spac 2-3 godz i swedzialo mnie cialo tak dziwnie od srodka.

Hejka Mamuśki!

gizela79 współczuję Ci z całego serca Twojej trudnej sytuacji. Ja pamiętam i chyba zawsze już będę pamiętać jak przyjechałam do Niemiec - maaaaaatko, jaka byłam głupia ale to swoją drogą. Byłam po studiach, w PL szybko znalazłam fajną pracę i liczyłam, że tutaj będzie tak samo. I co? Natknęłam się na mur, ba.... na żelbeton chyba w który chwilami walę głową aż do dzisiaj. Prawie rok pisałam setki podań o pracę (język niemiecki miałam opanowany, więc to nie było problemem) a dostałam zaledwie kilka odpowiedzi - odmownych. Po prostu nikt nie chciał nawet ze mną gadać. .
BOze skad ja to znam! Taka sama historia w Polsce ukonczylam Akademie Sztuk Pieknych - mialam super platna, wymarzona prace, a przyjechalam tu i zero znajomych, Niemcy zle nastawieni do obcokrajowcow, przez 10 m-cy nie umilam znalezc pracy, jak juz znalazlam to nosilam paczki w magazynie, pozostalo oczywiscie niezadowolenie, bo pieniadze to nie wszystko. Ale z czasem nauczylam sie tu zyc, znalazlam sobie prace ( w pracowni artystycznej) wprawdzie tylko 80 h w miesiacu , ale taka ktora sprawia mi przyjemnosc i zwiazana jest z moimi studiami. Wiec dla mnie swiatelko po 8 latach pobytu na obczyznie zaswiecilo. Ale teraz szykujemy sie do powrotu do Polski i znow wszystko od nowa. Z tymze teraz mam mocno sprecyzowane oczekiwania od zycia ,i bede dazyc do realizacji moich marzen.

gizela79
Dziewczyny od jakiegoś czasu mamy z mężem dylemat. Czy pobierać krew pępowinową? Czy wy to będziecie robić? Nas troche koszta przestraszyły.
URL]
Wiesz ja oddaje krew pepowinowa do banku krwi, nie place za to ale ona bedzie przechowywana anonimowo nie dla mojego dziecka. W pierwszej ciazy tez oddalam.
tak ona od chyba 18 tyg lekarz jej powiedział że chyba dziewczynka potem potwierdził na 100 procent i tak na każdej wizycie sie pytała czy coz sie zmieniło a lekarz że to na bank dziewczynka...to ona wszystko różowe heheh no i ma chłopaka... wysłała mi fote na komórę...jest słodziutki :)
Jestem ciekawa ilu z nas trafi sie taka pomylka.

Witam :))

Dziewczyny czy ktoras z Was tez ma ciagle bole glowy?? ja juz nie daje rady..bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego bo wizyte u gina mam dopiero 26 kwietnia i lekarka wygonila mnie na zwolnienie do konca tygodnia. nic mi nie przepisala bo stwierdzila ze tylko ginekolog moze decydowac..i tak sie mecze z tym bolem..ciagle nawet w nocy:(((
Ja mam przy kazdej zmianie pogody. Tragedia bo do tej pory nigdy mnie glowa nie bolala.
 
Witamy i zapraszamy do pisania i pisania i pisania......:tak:



My też już nie rozważamy pobierania krwi pepowinowej w poprzedniej ciąży myśleliśmy o tym
ale jakoś bezskutkowo :) bo to naprawdę spory wydatek;-)

Co do pieluch ja zwykłe też mam w zamiarze kupić ale te są takie fajne wiecie potem do wózka, do przytulania przez dzidzię takie inne:-D:-D:-D ach ach ach....no i różowe:-D

a po cotakie pobranie krwi pępowinowej? niestety nie mam pojęcia po co ...


Zgadzam się :-)

osobiście uważam również że nie wszystkie sprawy nadają się na wątek otwarty
możemy stworzyc wątek zamknięty do którego będziemy miały dostęp tylko my-wrześniówki
i tam będziemy mogły pisać nasze bardziej osobiste sprawy

popieram :)


ja juz po wizycie na poczcie, poszlam na marne bo Sebo ma moj dowod a innego dowodu tozsamosci ze zdjeciem nie mialam, zapomnialam tez kupic kasze na zupe, ech ta skleroza


co do sklerozy to ja mam i to na maxa idę do sklepu i tak kupie nie to co potrzebuję heheh i przeważnie przypomina mi sie pod klatka i wracam eehehhe...no ale ja mam sklep pod nosem i jak jest sucho to mykam w kapciuszkach :)


a ja se zrobiłam fryteczki i pałaszuję i jak tu nie tyć????/ hhmmmmm.........tragedia ...ale nie odmawiam se przyjemności ehehhe

oglądam film na hbo i płaczę eheh te hormony
 
Witam popołudniowo!


Dorotko i Kinia1 - Trzymam kciuki za udaną wizytę! Baaardzo mocno!

Olcia - gratuluję rocznicy i życzę udanego wieczoru we troje!


a tak poza tym mam pytanko..czy nadal przyjmujecie kwas foliowy??? Wiem, że są różne opinie co do przyjmowania go w II trymestrze, więc chcę się Was poradzić:-)
Miłego, słonecznego dnia życzę..

Ja na razie jeszcze przyjmuję, ale jutro mam wizytę i prawdopodobnie zmieni mi na witaminki! Jutro opowiem!

Cześć dziewczyny, ja dzisiaj z rana do lekarza musiałam iść bo w nocy taki ból brzucha dostałam że nie umaiałam spać nawet nospa nie pomogła.Narazie wszystko ok z maleństwem ale w środę mam USG i wtedy będę miała 100%pewności a po za tym może poznam płeć maleństwa. Pozdrawiam wszystkie mamusie idę się położyć muszę odpoczywać.
Dużo zdrowie życzę, odpoczywaj jak najwięcej!

Cześć dziewczyny:) Witam Was i jeśli można to chętnie się do Was przyłącze:) Podczytuję Was od dłuższego czasu, ale brak mi odwagi, by coś napisać. Termin wg OM mam na 24 września. Pozdrawiam
Witam cię Kasik! Odzywaj się jak najczęściej!

Skrzacik my nie myślimy o pobieraniu krwi pępowinowej bo nas na to nie stać :(( za duzy wydatek...

Liliu fajniusie te pieluchy... ale ja wole kupic 10 zwykłych białych tetrowych i z 3 falnelowe..

Mam pytanie. Ile kosztuje pobranie krwi pępowinowej?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, zazdroszczę Wam tych kopniaków. Ja w pierwszej ciąży już na tym etapie czulam ruchy, a teraz nic-cisza...
Wczoraj byliśmy u znajomych, którym miesiąc temu urodził się synek i ta wizyta bardzo mnie zdołowała.. Znowu zaczęłam się martwić jak ja dam sobie radę z dwójką takich małych dzieci, szkoda mi starszego synka, że Dzidzia odbierze mu zbyt wiele mojej uwagi. Nie mogę przestać o tym mysleć :-(
 
Do góry