reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam :))
Dziewczyny czy ktoras z Was tez ma ciagle bole glowy?? ja juz nie daje rady..bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego bo wizyte u gina mam dopiero 26 kwietnia i lekarka wygonila mnie na zwolnienie do konca tygodnia. nic mi nie przepisala bo stwierdzila ze tylko ginekolog moze decydowac..i tak sie mecze z tym bolem..ciagle nawet w nocy:(((

Ja miałam tak jakieś dwa tygodnie temu. I to migreny. Codziennie lub co drugi dzień. Powiedziałam o tym Gince a ona stwierdziła, że ciśnienie jest ok czyli powód jest jakiś inny niż np. jakieś niepokojące zmiany ciążowe.
Dozwolony jest Paracetamol. To na pewno. Nie musisz się bać go brać - oczywiście w granicach rozsądku.

Poza tym wybadałam najprostszy sposób, który chyba mi pomógł - pić dziennie 2 litry wody mineralnej niegazowanej. Ginka mi powiedziała. Dosłownie czasami wmuszam w siebie tą wodę ale odkąd piję jej dużo codziennie - odpukać - głowa mnie nie boli.

A jak coś czuję to kładę się na łóżku i zwieszam głowę w dół na kilka minut. I też mija.

Spróbuj, może Ci pomoże.
 
reklama
Cześć dziewczyny:) Witam Was i jeśli można to chętnie się do Was przyłącze:) Podczytuję Was od dłuższego czasu, ale brak mi odwagi, by coś napisać. Termin wg OM mam na 24 września. Pozdrawiam

witamy i czekamy na Twoje wpisy :-)
Małgoś z tymi bólami niestety tak jest że musimy trochę (brrrr) pocierpieć.. Ja mam tak, że się nieswojo czuję, zawroty głowy, czasem bóle... staram się nic nie brać...ale apap przy bólach na pewno nie zaszkodzi...powiem Wam, ze ja przed ciążą i na początku (jak jeszcze nie wiedziałam) brałam strasznie silne leki... i teraz cały czas się boję Maleństwo.. zrezygnowałam z nich z dnia na dzień i jakoś staram się funkcjonować..
a tak w ogóle witam pięknie :-)
 
Skrzacik my nie myślimy o pobieraniu krwi pępowinowej bo nas na to nie stać :(( za duzy wydatek...

Liliu fajniusie te pieluchy... ale ja wole kupic 10 zwykłych białych tetrowych i z 3 falnelowe..
 
No właśnie duży wydatek ale z drugiej strony to pożyteczne niby jest. Nasz gin stwierdził że oddaje tą decyzje pod nasz osąd bo opini jest tyle ile jest lekarzy. Z jednej strony bardzo bym chciała żeby dziecko miało zabezpieczenie jakby co (tfu tfu) ale jak widze ten cennik to sie smutno robi bo to jest żer na kasie zatroskanych rodziców.

 
Witam :))

Dziewczyny czy ktoras z Was tez ma ciagle bole glowy?? ja juz nie daje rady..bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego bo wizyte u gina mam dopiero 26 kwietnia i lekarka wygonila mnie na zwolnienie do konca tygodnia. nic mi nie przepisala bo stwierdzila ze tylko ginekolog moze decydowac..i tak sie mecze z tym bolem..ciagle nawet w nocy:(((

Ja też mam straszne bóle głowy. czasami aż nie mogę się ruszyć bo mi czaszkę rozwala. Mój gin powiedział że jak mnie bardzo boli to mogę sobie apap wziąść. Zazwyczaj mi pomaga picie duuużej ilości wody (ok 1l) i zimny kompres na czoło
 
powiem Wam, ze ja przed ciążą i na początku (jak jeszcze nie wiedziałam) brałam strasznie silne leki... i teraz cały czas się boję Maleństwo.. zrezygnowałam z nich z dnia na dzień i jakoś staram się funkcjonować..
a tak w ogóle witam pięknie :-)
kochana nie martw sie :) moja jedna koleznka do 7 tyg ciazy brala bardzo silne leki depresyjne... wiesz jak później sie zamartwiała... jednak 16 stycznia urodziła sliczną i zdrowa Laure :)) inna moja znajoma w 6 tyg robiła prześwietlenie klatki piersiowej i tez urodzila zdrowa córcie , wiec głowa do góry... ;))
 
Witam :))

Dziewczyny czy ktoras z Was tez ma ciagle bole glowy?? ja juz nie daje rady..bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego bo wizyte u gina mam dopiero 26 kwietnia i lekarka wygonila mnie na zwolnienie do konca tygodnia. nic mi nie przepisala bo stwierdzila ze tylko ginekolog moze decydowac..i tak sie mecze z tym bolem..ciagle nawet w nocy:(((


ja miałam ale w 1 trymestrze ij straszne to było aż wymiotowałam lekarz pozwolił mi jeśc 3 apapy na dzień ale jak mnie boli to i tak nie faszeruje się tabletkami wolę się położyć z zimną szmatką na czole i jeśli mogę to się zdrzemnąć mnie to pomaga...a może hausfrau tak jak mówisz pomaga mi woda? ja piję nieraz 3 litry niegazowanej dziennie ale nie zawsze...

no ja już posprzątałam czekam aż pralka się wyłączy to powiesze i będę się lenić nic nie ma w tej tv a juz tych smutów nie ogladam bo się dołuję...koleżanka nie przyjedzie bo nie zdąży przed wizytą..biedna leczy się juz 7 lat i nie może zajść w ciążę..jaki ten los straszny :( dziś ma badania genetyczne w kierunku bezpłodnośći a dokładnie powtórkę bo tamte wyszły jej żle :( no i takim oto sposobem będę sama w domku czekać na męża do 19 :( bbbuuuuuuu,nie lubie siedzieć sama ale nigdzie nie wyjdę bo wyprałam spodnie,jedyne w które się mieszcze heheh
witam nową mamuśkę :)



asiek1000 wysłałam ci zaproszonko na nk :)
 
Ostatnia edycja:
Helol

Naczytalam sie postow jeszcze z wczoraj.. i musze przyznac, ze ja nie czuje zeby tu ktos kogos urazil. Wymiana zdan i tyle :-) Znamy sie co raz bardziej, kazda z nas pewnie czuje sie juz swobodniej. Ja juz kiedys pisalam, ze naleze do osob kore na "dzien dobry" nie porafia rozprawiac o swoim zyciu osobistym i czuje, ze wiekszosc z nas tak ma. Dlatego moze na poczatku wiecej bylo tematow kulinarnych, zeby sie poznac, rozluznic atmosfere - jak to w zyciu. Albo tak jak to Magi slusznie zauwazyla - w 1 trysmetrze ciagle chcialo nam sie cos do jedzenia hehe..Jestesmy ze soba juz kilka miesiecy - niech kazda z nas pisze, o czym tylko zapragnie (oczywiscie nie urazajac nikogo - bo to swego czasu tez sie zdarzalo).

Kerna gratuluje kopniakow - ja juz z 2 tygodnie czuje moje malenstwo :-)

Malgos na te bole glowy - to moze jakas mala kawusia pomoze z kofeina?

Dorotka - czekamy mysle wszystkie na Twoje wieczorne, czy popoludniowe wiesci z wizyty.

Magi - daj znac, jak po wizycie i jaka plec :-)

Noi Gizela - ja tez jestem Twoja fanka i zycze duzo wytrwalosci i tego, zeby optymizm Cie nie opuscil :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam :))

Dziewczyny czy ktoras z Was tez ma ciagle bole glowy?? ja juz nie daje rady..bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego bo wizyte u gina mam dopiero 26 kwietnia i lekarka wygonila mnie na zwolnienie do konca tygodnia. nic mi nie przepisala bo stwierdzila ze tylko ginekolog moze decydowac..i tak sie mecze z tym bolem..ciagle nawet w nocy:(((
mnie też głowa boli bardzo często
i również zauważyłam że najczęściej boli gdy mało pije
także mineralka codziennie
spróbuj;-)
mam nadzieję że pomoże

w pierwszej ciąży dowiedziałam się ze synek w 20 tyg ciąży
w drugiej w 16tyg. gin powiedział że chyba dziewczynka ale w 20tyg. stwierdził ze jest pituś:)
zobaczymy co tym razem kryje się między nóżkami:-)
 
reklama
Co do glowy to ja tez mam straszny bol i takie napiecie w zatokach i czaszce -ja to juz mialam po odstawieniu tabsow i na poczatku ciazy ,teraz tez sie zdaza ale mniej ,wydaje mi sie ze to hormony (ja zaszlam w ciaze w drugim mies po odstawieniu).Biore czasem paracetamol...
 
Do góry