reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Nic już nie będzie takie same...


Witam was dziewczyny w ten tragiczny, koszmarny, kwietniowy weekend
Wiadomośc o katastrofie spotkała nas w hotelowym hollu we wrocławiu, przyjechaliśmy na imprezę...nie odbyła się...brak słów...kwiat polskiej polityki, zginął...
Prezydent Polski nie żyje. Czuję pustkę, każdy obywatel,patriota jest osamotniony i pogrążony w bólu, zwierzchnik sił zbrojnych, głowa państwa nie żyje, dużo minie czasu aż dotrze to do mojej świadomości...

zARAZ wsiadamy w samochód i jedziemy do warszawy (po podróży do Wrocławiaczułam się b.kiepsko), pewnie wieczorem pójdę na Krakowskie Przedmieście przed Pałac Prezydencki lub Sejm zapalić świeczkę.

Mambardzo kiepski nastrój nie zaglądam raczej do netu, wyciszam się...
Trzymajcie się Dziewczyny
 
reklama
Olcia23wiesz że nie zawsze ciąża jest planowana,pewnie że się bałam ale gdy sie okazało że wszystko ok to sie już cieszyłam.U mnie jest 13 lat przerwy między córką a tą ciążą.A tak wogóle to witam niedzielnie wszystkie mamusie.

 
Witam i ja z domowych piernatów - pogoda taka kiepska że w łóżku garuję.
A jutro do pracy , jak sobie pomyślę to mnie trzęsie już :/
 
cześć Dziewczynki! co za potworna pogoda.. brrrrrrrrrrrrrr... nawet lodów krówkowych mi się nie chce... ;-) pewnie na razie.. Gaja, zasmucasz mnie... bo jak Ty już w niedzielę rano się martwisz pracą to nie jest dobrze... wiesz co się kłania...:tak:
 
Witam mamuśki...ja także dziś urzęduje w łóżeczku...tylko obiad na 12 i laba....:tak:
Pogoda paskudna aż moje maleństwo nie chce się troszku powiercić....
Gaja ty nie myśl już o pracy tylko odpoczywaj i na L4...:tak:
mam ochotę na sok jabłkowy a tu nie ma gdzie kupić...ale nie jest żle bo mam dużo mleczka....piję codziennie 1l.mleka a czasami i więcej....
Wiecie co tak się przejęłam,ze kobiecie w ciazy nie wolno spać na plecach...,że sie nie wysypiam...bo bardziej czuwam...dlatego ,że i tak budzę się na plecach:-(...
 
hej ..nie odzywam sie bo chyba zaczelo mnie meczyc to przesiadywanie na necie..a pozatym od kilku dni okroponie znowu boli mnie glowa..wczoraj w dzien mialam niskie cisnienie a wieczorem juz wysokie i ten bol wogole nie mija..;/
do tego ta katastrofa..brak slow.
 
Beniaminka...pasztety??? Łooooooojejjjjjj teraz to już mam stresa na prawde. Ja zajadam się pasztetatmi...to czego jeszcze nie wolno?? A będzie miało to jakiś sens jak teraz zrobie sobie te badania na toxo??

sens ma w kazdym momencie,bo w kazdym momencie konieczne jest rozpoczecie leczenia
im pozniejsza ciaza a swieze toxo tym wieksze prawdopodobienstwo toxo wrodzonego u dziecka

generalnie osoby z igg ujemne powinny co miesiac robic do konca ciazy

poza tym standartem w krajach unijnych(tylko nie unas ) jest zrobienie bezplatnie przd ciaza badan na hiv,hcv,hbv,toxo,cytomegalie,rozyczke,lącznie 8 badan

Tak czytam te zakazane rzeczy w ciąży bo bakterie w nich mogą być i zaczynam myśleć że jakbym sie stosowała do wszystkiego to dużo by mi do jedzenia nie zostało. Narazie to uważam na surowizny, a miesko mielone kosztuje Mąż czy dobre. Narazie sobie zrobie badania na listerioze bo tokso nie mam i nie miałam.
Na skurcze oprócz magnezu i potasu może ładnie zadziałać bardzo ciepły kompres.
Gratulacje udanych wizyt i poznania płci!


na bakterie jest antybiotyk ktory w ciazy jest w maire bezpiecznym lekiem,bakterie nie są zagrozeniem

jejku, jak możesz tak pisac...

wlasnie nie wiem,powykrecane dziecko,wiesz zastanawiam sie po niektorych Twoich wpisach i po tym jak piszesz o swojej chorobie ile Ty masz lat,nie obraz sie
rozwalasz mnie niektorymi wpisami
slow mi brak normalnie

Nie gniewaj się, ale opowadasz nieprawdziwe rzeczy.
Zespół Patau to wada genetyczna! Tzw Trisomia
Zespół Pataua (ang. Patau syndrome) – zespół wad wrodzonych spowodowany trisomiąchromosomu 13 (kariotyp 47,XX,+13 albo 47,XY,+13).
Trisomia 13 spowodowana jest nierozejściem się chromosomów podczas I lub II podziału mejotycznego u któregoś z rodziców (opóźnione rozchodzenie się chromosomów w anafazie).


Częsciej występuje u matek dojrzałych wiekiem...




fałsz.

i po co takie bzdury pisac


no tak i tylko ty :) i dzięki nim jestem dziś najszczęśliwsza pomimo żałoby narodowej :)...maluszek zdrowy tak sie ruszał że lekarz nie dał rady zmierzyć go :) jest o tydzień wieksze ale niestety nie pokazał co ma między nogami hehhe odwrócił sie dzidziak dupalkiem do nas ehhe jak lekarz tam go męczył i nici z pomiaru :) no ale cytologia w porządku,test pappa tez bardzo dobrze i badania ok :) więc jestem szzcęśliwa :) a i powiedział mi gin że nie muszę się przejmować brakiem ruchu bo nawet może dopiero być to w 22 tyg....więc będe czekać :) a i na plusie 4kg od zeszlego miecha :(

jasne ze pamietalysmy
gratulacje


co do wczorajszego dnia,to nadal uwierzyc nie moge
z racji tego ze jutro i tak w warszawie bedziemy to podjedziemy pod palac zapalic znicz
a tak wogole to juz mam duzego pietra mowie Wam
a wizyta na 11.30

milego smutnego dnia
 
reklama
Do góry