reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

mycha1 msdracula gratulacje wielkie ze juz znacie płec. Cudownie!
U nas fajny dzionek dzis i duzo na spacerku i placu zabaw z hulajnogą u nogi... wieczorem zaplanowałam częśc zakupów świątecznych, ale wymiekłam i wrocilismy do domciu z kilkoma rzeczami, ktore moze sie na swieta przydadza... to znaczy promocyjna paka tabletek do zmywarki, 10 bułek i nutella i mleko, hahahaah niezle co? a wszystko przeze mnie bo juz wymiekłam po tym lataniu za Małą po placu i pilnowaniem hulajnogi. Musze zwolnic tempo.
 
reklama
Jestem, wreszcie odzyskałam internet..
Dzisiaj miałam wizytę, mialo nie być usg ale widząc moją proszącą minę i wiedząc że mąż czeka za drzwiami tylko na znak żeby zobaczyć dzidzie na monitorze, zrobiła mi tak na szybko :-) z dzidzią wszystko w porządku i będzie...dziewczynka :-D


przeogromne gratulacje
O matko ależ naskorbałyście, czytam i czytam i już się pogubiłam komu i co miałam napisać. :szok::tak::-) Mam od samego rana gości i wyjadą dopiero w poniedziałek, także niemam za bardzo czasu na bb, ale jak tylko wyjadą mam nadzieję że nadrobię zaległości.
Czy za mnie trzymał też ktoś kciuki??;-)
Byłam dzisiaj na wizycie, miałam długie i bardzo przyjemne USG, wreszcie na brzuszku :tak::-) noi noi będzie chyba Oskarek ;-):-)
Powiedział mi że jeszcze to może się zmienić ale na 90% stawia na chłopca

gratulacje przeogromne rowniez

Korba nie widzialam zeby ktoras pisala,a jesli pisala to odpowiem tak
szkodliwa na dluzszą mete w ciazy jest praca stylistki paznokci(tak ladnie brzmi),mam kolezanke ktora robi i ma strasznie os tych srodkow zaniecziszczone lozysko,ale ona pracuje od 10 do 18 codziennie,
a co do chodzenia na paznokcie to ja bynajmniej nie slyszalam zeby bylo szkodliwe,ja zalozylam przed slubem,zaszlam w ciaze,cala tamta ciąze chodzilam i zdejlam na miesiac przed porodem bo tak mi zalecil gin,ale mam kolezanki ktore wcale nie zdejmowaly do porodu i tez dobrze bylo(co do porodu to wrazie cesarki chodzi o sinienie plytki),potem miesiac po porodzie zalozylam i chodzilam przez dwa lata
teraz na troche zdjelam zeby plytka mi odpoczela,wiec nie chodze,ale tak mysle ze niedlugo znowu sie skusze
to moje zdanie

dzien dobry​
 
Msdracula, Mycha 1 - GRATULACJE ,no to macie prezent ba swieta , fajnie, ze juz znacie plec teraz, rozowe i niebieskie ciuszki w natarciu,
Musze sie zabrac za robote ale wcale mi sie niechce, poprosze o kopniaczka. A najgorsze jest to , ze jutro przyjezdzaja goscie z Polski a ja jeszcze nic nie przygotowalam.
A wiecie , ze ja nikomu nie powiedzilam o ciazy , a tu juz niedlugo bedzie widac haha.
 
ja zadgladac jeszcze będę ,ale tak bym chciala Wam przekazac


Kiedy Wielka Noc nastanie
życze Wam na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które zawsze niechaj gości
w dobrym sercu,jasnej duszy
i niechaj wszystkie żale zagłuszy

Spokojnych i pogodnych
ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
pełnych miłości
i rodzinnego ciepła
życzą
dorotka z rodzinką
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt :) Ale macie fajowy prezent na zajączka :p

Ja dzis idę na wizytę ale czy USG mi zrobi to nie wiem... zobaczymy - chciałabym sprawdzic choc tylko na chwilkę czy wszystko jest oki :) Moze uda mi sie poprosić gine :)

Ide sie szykować bo za ok godzinke musze wyjsc... Trzymajcie kciuki :) do zobaczyska
 
Msdracula, Mycha 1 super , że poznałyście płeć swoich maluszków!!!:tak::-):-):-) Ja juz nie moge się doczekać a usg mam dopiero pod koniec miesiąca najwcześniej jak nie na początku maja:-(Poszłabym prywatnie na 3d ale z kasą krucho!:dry:
 
Jestem, wreszcie odzyskałam internet..
Dzisiaj miałam wizytę, mialo nie być usg ale widząc moją proszącą minę i wiedząc że mąż czeka za drzwiami tylko na znak żeby zobaczyć dzidzie na monitorze, zrobiła mi tak na szybko :-) z dzidzią wszystko w porządku i będzie...dziewczynka :-D
gratuluje bardzo bardzo;-)


Byłam dzisiaj na wizycie, miałam długie i bardzo przyjemne USG, wreszcie na brzuszku :tak::-) noi noi będzie chyba Oskarek ;-):-)
Powiedział mi że jeszcze to może się zmienić ale na 90% stawia na chłopca
Tatuś zadowolony że będzie kolejny mężczyzna w domu, ja chcialam córcię chyba jak każda kobieta, prędzej czy pózniej marzy o dziewczynce.
Najważniejsze jest oczywiście to, że jest zdrowy i wszystko jest o.k - młody mierzy 12 cm.
Zrobił mi też 3D - fajnie już widać - jest taki duży i śliczniutki. :-)
Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa, następna wizyta pod koniec miesiąca:tak:
Fajnie już widzieć, można się nastawić na konkretne zakupy, dosyć ma już uniwersalnych kolorków ;-)

serdecznie gratuluję :-)

tosia...dobre wieści,cieszę się razem z Tobą:-)

karolinkare...odezwij się kochana!!!

dorotka..dzięki piękne za świąteczne życzonka:)

u mnie dzisiaj szaro za oknem
przydałoby się słońce bo pranie właśnie zrobiłam:)
zaraz po zakupki lecę
dzieci sprzedane-także luz klaritas mogę się poszwędać po sklepach trochę:)

Moje Kochane Wrześnióweczki :)
Zdrowych,Spokojnych Świąt Wilkiej Nocy-
smacznego jajeczka,bogatego zajączka i mokrego dyngusa
życzy Pati z Familją :-)

68l.gif
 
Troszeczkę świątecznie się już zrobiło :-) to i ja życzę Wszystkim Wesołych, Smacznych i Szczęśliwych Świąt i zero zmartwień na najbliższe miesiące :-) dzisiaj wyjeżdzam po pracy do teściów i nie wiem jak to będzie z moim zaglądaniem tutaj... Swoją drogą jak pomyślę że następne święta będzie z nami spędzał nasz mały szkrab to aż miło mi się robi :-)

Miłego dzionka
 
reklama
Witam weekendowo i świątecznie. Mnie dzisiaj wyjątkowo długo się pospało i bardzo dobrze, w końcu odespałam wczesne wstawanie. Dzisiaj chyba zapowiada się leniuchowanie, więc bardzo mnie to cieszy.
Cieszę się z waszych udanych wizyt.

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, SMACZNEGO DYNGUSA I MOKREGO JAJKA DLA WAS I WASZYCH RODZIN. OBY W TE ŚWIĘTA W WASZYCH DOMACH ZAGOŚCIŁO DUŻO RADOŚCI I ZERO SMUTKÓW.
 
Do góry