reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
aguniaa gratuluję wizyty!!!!!!!!
A Wy o żarciu..no pewnie!!! Ja sie zadowole słodkim grapefruitem:tak: albo może..kiwi....zrobiłam sobie ziemniaczana zapiekankę i dobrze mi!!!!!!! oj jak dobrze!!!!!:-D:-D:-D mi nie wolno za bardzo słodkich owoców przez cukrzyce..cholera!!
Ale jak w pierwszej ciąży w Hiszpanii siedziałam, to zażerałamsię arbuzami, mandarynkami, brzoskwiniami!!! A arbuzy to sama sobie z pola zrywałam:-D:-D:-D
 
Mnie arbuz przesladuje juz dobry tydzien- troszke zastapil mi go melon - latwiej go teraz kupic - nie to samo , ale na zachcianke taki podobny w smaku:-)
 
:)
Piszecie o farbowaniu włosków, ja dzielnie nosiłam wstrętne odrosty, jednak w 12tc5d zafarbowałam się:) Brewki henna pociągnełam i już lepiej się czuję:)
a co do owocków:-) ja mam szaleństwo na winogrona... w Biedronce są super słodziutkie za 5.99:-) już je wczoraj szamałam i dziś też:)
 
cześć dziewczyny muszę się i ja pochwalić byłam wczoraj na USG z moim mężusiem - bardzo przyjemnie patrzeć jak on wpatruje się w monitor jak zaczarowany i jeszcze dopytuje pana doktora czy to rączka to serduszko hi hi. Moje maleństwo ma już 7,5 cm i głaskał się po główce:-) .
Jeśli chodzi o farbowanie włosów to też dzisiaj kupiłam farbę tylko taką bez amoniaku bo już wytrzymać nie mogę :-)
 
Kerna-ja rodzilam Besia w PL,to musialam powiedzic ze chce rodzinny porod(bo byly oddzielne sale do tego) i zaplacic chyba 200zl ...

A co do farbowania to bardzo bym chciala bo odrosty mam straszne ale boje sie i chyba sie wstrzymam...


Kerna z tego co mi sie wydaje to bedziesz musiala powiedziec ze chcesz rodzinny
Witam weekendowo:)
uff teraz kilka dni wolnych (zalegly urlop), więc będę częściej zaglądać, bo tak w tygodniu pracującym to pobudka o 6.30, powrót z pracy ok. 18.00, synka zabawić, wykąpać, nakarmić, ululać i sama padam na pyszczek.
Wczoraj byłam na usg genetycznym i nasz Maluszek ma się wyśmienicie, mierzy 78,3 mm, wszystkie markery prawidłowe (kość nosowa jest, przezierność 2 mm, kąt między kośćmi nosową i czołową prawidłowy, przepływy ok). Pani doktor pochwaliła, że idealnie się ustawiał do badania... Fikał też słodko i ssał kciuk, no i chyba vędzie drugi chłopczyk (wyraźnie stercząca wypustka), ale mamy się nie nastawiać, bo na tym etapie dziewczynki mają takie same wypustki tylko trochę pod mniejszym kątem, więc na razie to tylko przypuszczenia.
mam filmik i zdjęcia - potem coś wrzucę na odpowiedni wątek.
hmmm my o ciąży powiedzieliśmy parze znajomych i ja w pracy, rodzina nie wie jeszcze aczkolwiek robimy im niespodziankę-mamy stronkę, gdzie opisywaliśmy i wklejaliśmy zdjęcia naszego Dominika od momentu zajścia w ciążę i I usg i teraz mając już zdjęcia drugiego malca strona została przerobiona i wchodząc suprise - do wyboru Dominik i dzidzia (z plakietką "nowość"). Wszyscy z rodziny często odwiedzają stronkę, więc teraz czekamy na telefony z gratulacjami, hihi

gratulacje udanej wizyty

OJ ja też bym sobie arbuzika zjadła:tak:
ale póki co musze sie nacieszyc winogronkiem i pomarańczem:-D
dziewczyny ile wam przybyło kg?
bo mi już 2,5:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
to chyba nie jest zle jak na 1 trymestr
 
ja w ciąży farbuje tylko szamponetkami tak na ożywienie kolorku, ale teraz mam ogromną ochotę na zmianę fryzury, tzn długich kudłów na jakąś fryzurkę. mam tylko dylemat, bo zazwyczaj noszę długie, jak już ścinam to nigdy nie czuję się dobrze, :wściekła/y: może w końcu trafię na dobrego fryzjera który mi coś doradzi. Przyszły tydzień wolny, więc uderzam pod kosiarkę :p
 
Witam się sobotnie...
Ja dziś dzień lenia, cały dzień w łóżku w piżamie.
Co do farbowania włosów to się nie wypowiem bo nie farbuje.
Waga mi spadła 2 kg w dół :)
Arbuz mnie prześladuje już z miesiąc, musiałabym T. do jakiegopś marketu wysłać, ale gdzies w Trójmieście bo u nas na pipidówie tylko Lidl, Biedronka i InterMarche a w nich ani śladu arbuza jak narazie.
Na obiad miałam zupkę warzywną a jutro T. ma wolne i już zapowiedział, że on robi obiad a ja się mam z łóżka nie wynurzać.
Szef kuchni poda pierś z kury w panierce, ziemniaki lub frytki i do tego czerwona kapusta duszona na winie...
Także u mnie weekend leniuchowo w łóżku spędzony sie zapowiada.
Już dawno tyle czasu w łóżku nie spędziłam.
Maluszek kopie na całego i na przekór zawsze wtedy gdy się tego nie spodzieję, a gdy położę ręce na brzuchu to tylko czasem kopniaka strzeli a tak to ciiisza ha ha ha
 
reklama
pysia to u ciebie juz kopie?? fajnie ci ja niemoge sie doczekac kiedy mnie zacznie kopac:))
narazie czasami mam takie uczucie jagby cos mi plywalo w brzuchu:))fajne uczucie ale bardzo zadko.
u mnie jutro na obiad Wielkie Żarcie - Przepis - Polędwiczki wieprzowe pychota polecam pycha!! tylko mysle nad surowecxzka chyba z pekinskeij zrobie:).
milego wieczoru poszla bym juz spac!!

 
Do góry