reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witam dziewczyny!
Ale od wczoraj naprodukowałyście stron wątku:)

malgos83 tak, to moja pierwsza ciąża. A patrząc na Twój suwaczek to terminy porodu pewnie będziemy mieć bardzo zblizone:)
Mycha1 termin porodu mam wyliczony na 24 wrzesień.

Troszkę się wystraszyłam czytajac ostatnie posty. Ja za tydzień mam badanie usg. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
 
witam z rana. Czytam czytam i smutno mi się robi, że tyle stresu musicie dziewczyny przejść.
Karolinkare głowa do góy i myśl pozytywnie...przynajmniej maluszki się uspokoją, bo stres im nie służy. idź do inego gina...na pewno będzie wszystko dobrze!!!!
Marja bierz tabsy i będzie ok! dobrze, że tak to się skończyło!!
Witam nowe mamusie:tak:

A ja dziś ide na USG i powoli zaczynam się bardzo denerwować...wiem wiem że nie wolno.
Na szczęście mój M idzie ze mną i mały też bo nie mamy co z nim zrobić..mam nadzieję, że doktorka nie będzie miała nic przeciewko:baffled:
A umnie dziś śnieg padał:crazy:

A co Wy z tą fetą?? bo szukałam i nie mogłam się doczytać??
 
Ojojoj ale dużo się tu dzieje. A ja taka zabiegana, że nie mam czasu usiąść i poczytać. Z samego rana byłam na badaniach. Miałam robione USG. Dzidzia ślicznie rośnie, musiałam ją troszkę zdenerwować, żeby się ładnie ułożyła. Przezierność karkowa też w porządku. Tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałam pomiar:/ Tak to jest jak się żyje nie w swoim kraju i ma się jeszcze czasem problemy z językiem. Myślałam, że dojrze później w książeczce, albo na usg a tu lipa. Nic takiego nie ma. No, ale pani doktor powiedziała, że na 70% dzidzia jest zdrowa (czyli tyle ile może dać badanie przezierności). Jeśli chce mieć więcej pewności muszę zrobić test potrójny. No i mam problem, bo nie wiem czy go robić. Czy w sumie to mnie uspokoi?
 
Juz jestem po badaniach :) Kaska ulozyla sie prawidlowo do badania ,ale tylko na minutke :) Udalo sie zrobic przeziernosc NT 1,08 a wiec wyniczek cudo !Pozniej lekarz przelaczyl na 3D i dopiero sie zaczelo fasolka pokazala wszystko co potrafi - podskoki ,obroty,wsadzanie palucha do buzi - mowie wam slodziak taki ze az lza sie w oku kreci :) Zycze zeby i u Was tez tak bylo !!!
 
karolinkare nie denerwuj się na zapas choć łatwo komuś mówić:-( Ja dzis też mam badanie, jakoś nigdy mnie ta przezierność nie interesowała a teraz panikuję:no: Choć wiem że w wielu przypadkach dzieci są zdrowe, jak nie w większości przypadków:-)

Wizytę mam dopiero na 17 więc zapewne jutro dam znać jakbym dzis już do kompa wieczorem nie zasiadła, bo cos ostatnio z kurami chodzę spać:baffled:

A tak w ogóle zapomniałam wziąć śniadania, zostawiłam na szafce w kuchni i cos czuję że lekko nie będzie:baffled:
 
Witam z rana:)
mb_1 tak szczerze, ja mam zamiar zrobić tylko usg NT , więcej mi nie potrzeba, bo cóż to zmieni że zrobisz sobie jeszcze test potrójny, niepotrzebne nerwy i nic więcej, zresztą te testy niczemu nie służą zbytnio, co ma być to i tak będzie. Nasze dzidzie muszą być zdrowe i koniec:) Ja mam krwiak w macicy, też strasznie się boję, doszukuje się przyczyny i czy mi wogóle zniknie, czy dzidzia nie ucierpi... ale to niczemu nie służy, okaże się na poniedziałkowym badaniu. Staram się oszczędzać więc mam nadzieję, że wszystko jest si:)
Pozdrawiam i lecę zrobić sobie śniadanko:)
 
Witam kochane Wrześnióweczki :)
Widzę,że niemal wszystkie miałyscie juz badanie przeziernosci karkowej, ja mam za tydzień, bo wczoraj tylko ogólne badanie i interpretacja wyników, które są w porządeczku jak najlepszym. A tak sie martwiłam! cukru nie ma , białka nie ma jest wsio OK, a i tarczycowe wyniki w miarę porządne, choc dostałam większą dawke LETROXU, luteina poszła w kąt.
Czy przeziernośc karkowa, tzn. jej badanie to teraz standard czy też robi sie je za względu na wiek matki?
Wszystkim walczącym dziewczynom współczuję Wam kochane, trzymam kciuki za powodzenie i zdrowko :)
Pozdrawiam i lecę do pracy, dzis długi dzień bedzie, ech... ale juz jestem spokojna o dzidzię, czekam teraz z utęsknieniem na usg,żeby zobaczyc maluszka.
Miłego dnia! pa pa
 
Witam mamusie!!
Ja wlasnie po prysznicu i po sniadnaku herbatke dopijam.
Wstawialm zupke bedzie dzisaj pieczarkowa.
Wczoraj caly dzien starsznie sie czulam na nic sily nie mialam i mdlilo !!!
Dziasaj jak narazie spoko oby tak dalej:)
Milego dnia !!!!



 
reklama
Witajcie dziewczyny z rana po sniadanku(platki z mlekiem),i chyba zaraz zanosi sie na drugie...
Oj w zyciu nie mialam takiego apetytu(a mam tylko jedna dzidzie haha),ale jak nie zjem to tak mi slabo ze szok,a i tak mam niskie ciasnienie w piatek polozna miezyla mi cisnienie 90/50 to co sie dziwic ze po scianach chodze.
A co do przeziernosci to ja mam usg 15tego marca i wtedy tez to badanie i krew pod tym samym kontem,i juz sie martwie ,ale nie ma co nasze dzidzie sa najwspanialsze i juz:)Dziwne tylko z pierwszym dzickiem mniej to wszystko przezywalam (badania mam na mysli)

POzdrawiam i milego dnia zycze i jak najlepszych wynikow
 
Do góry