reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

cześć dziewczyny ................jestem załamana:-( :((((( już nawet płakać nie mam siły....:-( byliśmy dzisiaj u lekarza na konsultacji i USG ... coś mu się najwidoczniej nie podobało bo zmierzył jednemu bąbelkowi przezierność karkową i NT wyszło 3,2mm... poprostu ręce mi opadły i wychodząc z gabinetu o mało nie zemdlałam............ nie wiem co myśleć ... dostałam skierowanie na test PAPPA muszę się umówic na badanie i znowu czekanie na wyniki.................:-( lekarz powiedział że z drugim maluszkiem wszystko dobrze i że w sumie przezierności k nie robi sie w 10tyg ale powiedział im wcześniej wykryte zmiany genetyczne tym lepeij dla płodu i dla mnie.............
nie mam siły. czemu nie może być normalnie i prosto???:-(

karolinka... przytulam Cię mocno
moja kuzynka taki sam wynik na usg genetycznym usłyszała
dzisiaj ma piękną zdrową córeczkę
a tyle łez wylanych i nocy nie przespanych...
może skonsultuj jeszcze wynik u innego lekarza
ten wynik nie musi naprawdę oznaczać nic złego
:-(

ja wierzę mocno że będzie wszytsko dobrze
i będę sie modliła o zdrowie dla maluszka
pozdrawiam gorąco
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karolinkare ja bym na twoim miejscu udała się jeszcze do kogo innego na USG I TE BADANIE....ja miałam robione przeziorność karkową parę dni temu....Może za wcześnie zrobił lekarz a poza tym to są blizniaki....Jak masz jeszcze siłę idż do innego na konsultacje...Trzymaj sie kochana i tulę.....
 
cześć dziewczyny ................jestem załamana:-( :((((( już nawet płakać nie mam siły....:-( byliśmy dzisiaj u lekarza na konsultacji i USG ... coś mu się najwidoczniej nie podobało bo zmierzył jednemu bąbelkowi przezierność karkową i NT wyszło 3,2mm... poprostu ręce mi opadły i wychodząc z gabinetu o mało nie zemdlałam............ nie wiem co myśleć ... dostałam skierowanie na test PAPPA muszę się umówic na badanie i znowu czekanie na wyniki.................:-(

Karolkinka,jestes z trojmiasta???,jedz koniecznie do gdanska do poradni genetycznej i,dr swiatkowska, zaraz co podam linka.
moze lekarz nie ma takiego doswiadczenia,nie panikuj!
zaraz ci podam linka,w tej klinice maja ssuper sprzeti dr jest fenomenalna w odczytywaniu usg

nie placz,nie panikuj,najpier konsultacja ponowna uSG potem dopiero test paapa
bedzie dobrze!
 
dziękuje Ci kochana...jutro tam zadzwonie i umowie się na wizyte
lekarz u którego byłam to dr Maciejewski........ i tak jestem z 3miasta
dziekuję za wsparcie naprawdę bardzo go potrzebujemy........
 
bedzie dobrze nie martw sie za wczasu ja zaczynam sie martwic na serio jak 2 lekarzy powie mi to samo. A tak to szkoda nerwow bo znow powiem to samo ze nerwy nikomu nic dobrego nie daja a szczegolnie maluszka wiec glowa do gory!
 
kochanie jezeli ci moge doradzic, skoro to blizniaki i tak bedziessz rodzic w gdanku na zaspie, bo tam maja najlepszy przet i opiekenad blizniakami gdyby co nie tak.
wiec moze przy ciazy bliniaczej miec lekrza z najwyzej polki. bo potem NAZWISKO LEKARZA duzo robi przy porodzie:)))
mojekolezanki z gdyni w sumie wszytkie dojerzaly do Gdanska.

http://www.znanylekarz.pl/3159/dr-k-maciejewski/ginekolog/gdynia

ps nie jestem zona, kochanka ani corka zadnego z ginow z gdanka:))))
po prostu radze z doswiadczenia swojego i kolezanek.

ciaza blizniacza to ciaza specjalnej troski moze poczytaj o tych ginach i zmien by miec wejscia jak gdyby cos do szpitali na Zaspie, Klinicznej
 
Ostatnia edycja:
dziękuje Ci kochana...jutro tam zadzwonie i umowie się na wizyte
lekarz u którego byłam to dr Maciejewski........ i tak jestem z 3miasta
dziekuję za wsparcie naprawdę bardzo go potrzebujemy........
Dziewczyny maja racje ze nastepna konsultacja u innego lekarza jak najbardziej wskazana..wszystko bedzie dobrze zobaczysz:) pomodle sie za zdrowie dla Twoich malenstw:)
 
lekarz powiedział że z drugim maluszkiem wszystko dobrze i że w sumie przezierności k nie robi sie w 10tyg ale powiedział im wcześniej wykryte zmiany genetyczne tym lepeij dla płodu i dla mnie.............

Nie martw sie !!!! wynik 3,7 mm wskazuje na MOZLIWOSC wystapienia wady genetycznej , a nie na to ze akurat jeden z maluszkow ja ma !!! Czy zrobil Ci lekarz pomiary kosci nosowej u fasolek ????? Bo taki pomiar moze wykluczyc np.posiadanie zespolu downa.Wiem ze taka diagnoza lekarska moze zwalic z nog ale GLOWA DO GORY NAPEWNO BEDZIE DOBRZE !!!!
 
reklama
Mowie Wam od wczoraj to mi sie wydawalo ,ze wieki minely . Wczoraj wieczorem zaczelam krwawic i to tak dosc mocno i ze 3 razy , dzwonilam do doktor , tak ok.22ej , kazala wziac nospe , w nocy bylo lepiej , ale ciagle mialam plamienie - dzis bylam dopiero o 18ej u doktor - ten caly dzien to myslalam , ze wieki - samoo badanie jak rok - ale na szczescie dzidzia zyje , a wrecz szaleje - tak brykala, machala nozkami , odpychala sie nozkami , nawet sie zmierzyc nie dala . Mam malutki krwiak - mam lezec , oszczedzac sie , brac nospe i luteine i musi byc dobrze i inaczej nawet nie chce myslec.
 
Do góry