reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam wszystkie mamusie.
No ale ta listeria jednak panuje. Przed dwoma tygodniami wycofano z lidla wszystke sery Harzt ( tak sie chyba nazywaly - z serii tych smierdzacych) , poniewaz jest juz w Niemczech i Austrii 7 ofiar smiertelnych wlasnie na listerie.
Ale Ta choroba przebiega bardzo gwaltownie tak grypa z wysoka goraczka , tak , ze zadnych badan nie musimy robic.:crazy:

Jeszcze raz podaje dziewczynki test na plec to tak ku rozweseleniu wzystkich smutnych.
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sara kurcze zaskoczyłaś mnei teraz:szok::szok::szok::szok: to ja moze jednak odpuszczę z tymi pleśniowymi:dry:
A z tesu wyszła dziewczynka ,czyli zaraz lece kupować sukienki:-D:-D
 
Witam mamusie:)
co za dzien..zimno ponuro i deszczowo..zakopalam sie pod koc z laptopem i nic mi sie nie chce..nie lubie takiego stanu bo nic nierobienie bardziej mnie meczy niz gdybym przekopala ogrodek heh..
zastanawiam sie co tu dzisiaj upichcic..
Saraa wg testu u mnie corunia hehe..a ja mam przeczucie ze bedzie syus:)
 
Witam Was kochane!
U mnie dzis pogoda dziwna, rano było biało, potem wyszlo słonce i ładnie sie zapowiadało, a teraz pochmurno. A mnie sie zaczyna udzielac ta paskudna pogoda :((
Kerna poprostu czytaj czy te sery sa z pasteryzowanego mleka :))
 
magi ok;-)
a co do pogody to współczucie bo u mnie wiosennie!! 10st w cieniu a słonko grzeje:tak:, delikatnie wieje i jest cuuuuuuuuuuuuuuuuuuudnieeeeeeeeeeeee:-D
 
Dziewczyny mam pytanie - bo wiem , niektore z Was mialy tez krwiaka - powiedzcie ile czasu on sie wchlania i jak sie czulyscie w trakcie , bo ja od wczoraj juz nie mam na szczescie zadnych paskudstw , nie krwawie , jedyne odrobinke jeszcze brzuszek mnie pobolewa ale to tak bardzo delikatnie.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie.
No ale ta listeria jednak panuje. Przed dwoma tygodniami wycofano z lidla wszystke sery Harzt ( tak sie chyba nazywaly - z serii tych smierdzacych) , poniewaz jest juz w Niemczech i Austrii 7 ofiar smiertelnych wlasnie na listerie.
Ale Ta choroba przebiega bardzo gwaltownie tak grypa z wysoka goraczka , tak , ze zadnych badan nie musimy robic.:crazy:

Jeszcze raz podaje dziewczynki test na plec to tak ku rozweseleniu wzystkich smutnych.
Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.


To się uśmiałam, bo mi wyszło 48% dziewczynka, 52% chłopiec, czyli wiem tyle, co przed testem szanse na to, że będzie chłopiec lub dziewczynka są pół na pół:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
U nas też pogoda śniegowa, pochmurna, czasem słonko się przebije, dając nadzieję, ale zaraz się chowa. Dziś Jacusiowi w końcu gorączka spadła(a tak notabene mamy przyczynę choroby do przebijającej się czwórki doszła jeszcze piątka:szok::szok::szok::szok:wg książek za 2 miesiące miała się przebijać..:rofl2:)Ja odstawiłam colę, nie wiem, czy jest lepiej jeśli chodzi o mdłości, ale zauważyłam, żę ja za mało piję i wtedy mi niedobrze, więc sok i woda zamiast coli-dzidzia na pewno się ucieszy:tak::tak::tak:
 
Do góry