reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Czesc Karolinkare!

Kochana tak jak radza dziewczyny, rownieza ja sie dolaczam do tego ze nie ma co panikowac i najlepiej wybrac sie do innego lekarza. 3mam kciuki za twoje blizniaczki!!!! I za Ciebie, pomodle sie zeby bylo dobrze! Wrzesnioweczki sa z Toba, a ja rowniez jako mamusia przyszlych blizniakow lacze sie z Toba :tak:
 
cześć dziewczyny ................jestem załamana:-( :((((( już nawet płakać nie mam siły....:-( byliśmy dzisiaj u lekarza na konsultacji i USG ... coś mu się najwidoczniej nie podobało bo zmierzył jednemu bąbelkowi przezierność karkową i NT wyszło 3,2mm... poprostu ręce mi opadły i wychodząc z gabinetu o mało nie zemdlałam............ nie wiem co myśleć ... dostałam skierowanie na test PAPPA muszę się umówic na badanie i znowu czekanie na wyniki.................:-( lekarz powiedział że z drugim maluszkiem wszystko dobrze i że w sumie przezierności k nie robi sie w 10tyg ale powiedział im wcześniej wykryte zmiany genetyczne tym lepeij dla płodu i dla mnie.............
nie mam siły. czemu nie może być normalnie i prosto???:-(

Wiesz ja to przezywalam tez tydzien temu, za kilka dni mam ponownie badania genetyczne. Tylko cie prosze nie szukaj zadnych wiadomosci w internecie , bo sie nie potrzebnie nakrecisz tak jak ja to zrobilam i juz tydzien jestem zalamana i nie potrafie sie cieszyc. §mm to nie oznacza jeszcze zadnej wady poprostu moze byc taka uroda dzidziusia 3mm to jest tylko ryzyko trzykrotne , ze moze byc cos nie tak, ale zdarza sie , ze dzieci i z 4mm sa zdrowe.

Musimy sie razem wspierac , ale rozumiem co teraz czujesz , a co z koscia nosowa i jak dlugi jest juz bobasek?

Marja musi byc dobrze nie ma innej opcji.
 
Ostatnia edycja:
Oj dzis jakis dzien po wezwaniem niefajnej wiadomosci . Ale kochane juz sie nie martwic wszystko bedzie dobrze glowy do gory :) Wszystkie jestesmy razem i jak tyle fajnych babek jest dobrej mysli to musi byc dobrze. Ja powoli zmykam spac wiec kolorowych :)
 
witam wieczornie:)
zmeczona jestem po uczelni i zaraz ide do łóżeczka:) Dzisiaj wreszcie zjadlam placki ziemniaczane bo moj D mi zrobil jak wrocilam o 19 z uczelni:)
karolinkare nie martw sie wszystko bedzie dobrze i tak jak pisza dziewczyny skonsultuj sie jeszcze z jakims innym lekarzem, 3mam kciuki zeby bylo dobrze:)
Witam nowe mamusie:)
 
Ojjj coś tu nie wesoło dziś.Mam nadzieję, że to chwilowe.Trzymam kciuki, aby wsio u was było ok.Musi być nie ma innej opcji.
Mnie tak okropnie głowa rozbolała dziś a jak na złośc nie mam nic co mogłabym bezpiecznie łyknąc w ciąży mam jedne przeciwbólowe na receptę, to ból znika po 5 minutach, ale nie będę ryzykowała takie mocne tabletki.Muszę jakoś się przemęczyć.
Dziś 1 raz od niepamiętnych czasów zero mdłości i mogłabym nie jeść pół dnia, ale głodek daje znać, że pora uzupełnić zapasy.
Mykam się położyć.Pomodlę się za te mamusie, które chwilowo mają nie za wesoło :*
 
reklama
Witam porannie :) Zaraz gonie do gina na 3 probe zmierzenia przyziernosci karkowej :) Jakos mam przeczucie ze znowu nic z tego nie bedzie ,ale za to zobacze moja fasolinke :) Milego dnia !
 
Do góry