reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Co do n-k to owszem mam konto, ale zablokowane widać tylko zdjęcie główne bo mi niepowołane osoby kopiowały (czytaj kradły ) fotki i do niecnych celów wykorzystywały.Skaranie boskie z tą n-k i z ludźmi co maja zryte bereciki.:rofl2:
Ja też już mykam do łóżeczka...
Spokojnej nocki.Buzka.
 
Wzajemnie, dobrej nocki dziewczyny :)
Miałam dzisiaj zalatany dzień, zrobiłam szybki makaronik z mięskiem i pomidorami, a teraz naszło mnie na pastę twarogowo rybną , wiec kolacyjka i spać :)
Gratuluję udanych wizyt !:-)
 
Co do n-k to owszem mam konto, ale zablokowane widać tylko zdjęcie główne bo mi niepowołane osoby kopiowały (czytaj kradły ) fotki i do niecnych celów wykorzystywały.Skaranie boskie z tą n-k i z ludźmi co maja zryte bereciki.:rofl2:
Ja też już mykam do łóżeczka...
Spokojnej nocki.Buzka.


oh wypraszam sobie :-):-):-):-)hehehhe ja nie mam zrytego beretu hehehhe :-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Czesc dziewczyny
Troche mnie nie bylo , ale podczytywalam was caly czas)))
Ja po wczorajszej wizycie usg jestem spokojniejsza , widzialam fasolke ma juz 42 mm i machalo raczkami)))
krwiak sie wchlonal wiec juz tez ok, dzisiaj odebranie wynikow i wizyta u lekarza i zobaczymy czy dalej lezenie i tabletki, czy moze odzyskam troszeczke wolnisci.
 
Dzien dobry dziewczynki!

Ja dzis sie obudzialm z masakrycznym bolem glowy a oporcz tego wyskoczylo mi cos na twarzy!! swedzi mnie to i wogole jakies uczulenie czy cos :crazy:

Zycze wszytskim wrzesniowym mamuskom milego dnia :-)
 
cześć mamuśki a ja się obudziłam w bardzo dobrym nastroju i chcę Wam przekazać tą pozytywną energię :-).Teraz uciekam do pracy miłego dnia :happy:
 
reklama
Do góry