reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
A ja dzis do 12 w pracy wzięłam 1/2 urlopu bo mdli mnie i słabo się czuję :/
No a od poniedziałku urlop to trochę odpocznę mam nadzieję :)
I po urlopie i wizycie czas oznajmić szefostwu ...
 
Witam drogie mamusie
Ja zaraz mykam do apteki po witaminki dla mam i kwas foliowy no i zobaczę na kiedy mogłabym zapisać się do ginekologa...:)
Miłego dzionka
 
Dzień dobry, mamuśki. :)
Ale straszną noc miałam... ciągle się załatwiałam i wymiotowałam. I to na zmianę. :baffled:
Do pracy nie idę, zadzwoniłam do szefowej, że czymś się zatrułam i mnie nie bedzie (w pracy nikt jeszcze nie wie o ciąży).
Dziewczyny, a jak to będzie z becikowym? W wiadomościach słyszałam, ze trzeba być pod opieką ginekologa od 10 tc. No i nie wystarczy karta ciąży, trzeba mieć jeszcze jakiś zaświadczenie. :confused:
 
Cześć dziewczyny, ja wczoraj miałam wieczór z kibelkiem :( ale dziś jest już dobrze, nie mam mdłości ani wymiotowań ;) Przeważnie mdłości są poranne, a ja mam wieczorne hihi Miłego dnia
 
Dzień Dobry!
Mam dzisiaj wolne i bardzo się z tego cieszę :tak: Mogłam dłużej pospać bo podobnie jak Wy najchętniej przespałabym cały dzień a po jakiejkolwiek pracy jestem padnięta.

Olgadom z ta praca mam podobną sytuację. Mam umowę na czas określony i jak znam życie to mi powiedzą, że mi nie przedłużą i jak będę już dyspozycyjna mam zajrzeć i jak coś będzie to może mnie przyjmą. Ale za bardzo się na to nie nastawiam. Też skończyłam studia. Ale pocieszam się, że Fasolka to taki Cud i Szczęście... i kasa owszem, potrzebna jest ale nie jeste najważniejsza. Najważniejsze jest by Bobas był zdrowy :tak:

Jeśli chodzi o humorki ciążowe to staram się jakos opanowywać, na seks też nie mam ochoty ale Małż sam z siebie powiedział, że na razie nawet by się bał przytulania :cool2: więc nie wyprowadzam go z tych "obaw".
Wczoraj mdłości pojawiły się u mnie dopiero po południu i trwały do wieczora.
No i mam wciąż apetyt na ... MIĘSO. Muszę zjeść coś mięsnego bo inaczej tak mnie śścienawet jak zjadłam przedwczoraj kupę naleśników to musiałam zajeść jakąś kiełbasą :baffled:

A wieczorem to tak mnie lewy sutek zaczął boleć jakby był jednym wielki siniakiem :-(

No a Małża muszę pochwalić bo wczoraj po pracy pojechał po zakupy i nakupił mi smakołyków i gazetę o ciąży :tak:

madzia1980, magi78, JulkaS, gosia211 gratulację!

msdracula uważaj na siebie i leż! Nie denerwuj się. Dobrze, że od razu poszłaś do lekarza. Na pewno będzie dobrze.
 
JulkaS szczerze napiszę że w becikowym się nie orientuję teraz, jak będę na wizycie to się spytam o co chodzi z tym zaświadczeniem;-)
 
Z tego co się orientuję aby otrzymać becikowe trzeba zgłosić się do lekarza na pierwszą wizytę do 10 tygodnia. Zaświadczenie wypisuje lekarz po porodzie na druczku otrzymanym z opieki.
 
reklama
witam! dziewczyny gin mi mówił że na mdłości pomaga magnez z wit. B6, ja biorę i już jest mi lepie, co prawda jeszcze nie jem wszystkiego ale jem już więcej :tak:
Julka a kiedy powiesz w pracy?
a z tym becikowym to trzeba mieć zaświadczenie od gina prowadzącego ,że byłaś pod opieką lekarza całą ciąże. Najważniejsza rzecz to żeby zgłosić się pierwszy raz przed 10 tygodniem, bo później to wiadomo że każda kobieta chodzi do lekarza :tak:
Hausfrau naleśniki i kiełbasa :-D:laugh2:

ja biorę się za naukę do egzaminu, akurat teraz mam duuuuuużo czasu :-p
 
Do góry