reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Magi, Julka witajcie. Kerna, ja w 1 ciąży codziennie podkładałam do pieca i nic mi nie było.. Dużo gorsze jest stosowanie Domestosu!! Raczej lepiej go nie używać będąc w ciąży, w ostateczności do polewania kibelka tylko i nie zostawiać na dłużej, jego opary są straszne.
 
reklama
Macie moze jakąś wiedze na temat ciąży mnogiej? Troche sie obawiam bo w mojej rodzinie było ich troche np.moja babcia miala dwa razy bliźnięta..he he :szok:
 
Macie moze jakąś wiedze na temat ciąży mnogiej? Troche sie obawiam bo w mojej rodzinie było ich troche np.moja babcia miala dwa razy bliźnięta..he he :szok:
Ja takiej wiedzy nie posiadam, na pewno jakieś genetyczne predyspozycje są. Na pewno musisz poczekać w niepewności do pierwszego usg :-):tak:
 
z tymi płynami do czyszczenia to racja...paskudztwo:baffled:
KArinna sukienka faktycznie fajna, ale ja mam mega biust i nie wiem czy mi się pomieści....teraz mam 75E:szok:
Ja dziś miałam naprawdę lajtowy dzień jak chodzi o dolegliwości. Jedynie to szybko się denerwuję...i tak z moim bejbesem ledwo daje rady..a on chodzi i jęczy :baffled::baffled::baffled::baffled:
A co do kiełbasy to masakra!!! Jak już o zapachach było to powiem Wam, że M mojej kumpeli wyczaił ciąże po zapachu!! u niej i u jej kuzynki!! Stwierdził, że tak inaczej pachną....:szok::szok::szok:no i wywąchał:-D:-D
 
Francesska śpi, mąż śpi... to ja też idę spać, chociaż mam ochotę coś zjeść. ;)
Do pracy trzeba wstać...
No nic, dobranoc dziewczyny, fasolkom też. :-)
 
No to ja dla odmiany witam się :)
Jak zwykle jako pierwsza :)
kerna ja też podkładam do pieca, to nam nie zaszkodzi, tego dymu musiałoby być na potęgę aby coś się miało stać :)
Co do dolegliwości już ledwo wstałam od razu słabo i niedobrze, zjadłam twarożek i jest trochę lepiej - już chciałab dzwonić o urlop na żądanie bo nie mam siły iść do pracy, jestem cały czas zmęczona. Wczoraj jak po 16 wróciłam to od 17 w łóżku leżałam :/ Jednym słowem mam dość.
 
reklama
No to ja dla odmiany witam się :)
Jak zwykle jako pierwsza :)
kerna ja też podkładam do pieca, to nam nie zaszkodzi, tego dymu musiałoby być na potęgę aby coś się miało stać :)
Co do dolegliwości już ledwo wstałam od razu słabo i niedobrze, zjadłam twarożek i jest trochę lepiej - już chciałab dzwonić o urlop na żądanie bo nie mam siły iść do pracy, jestem cały czas zmęczona. Wczoraj jak po 16 wróciłam to od 17 w łóżku leżałam :/ Jednym słowem mam dość.
gaja no to fajnie, trochę sięzmartwiłam bo w hiszpanii ego problemu nie miałam;-)
Ja się czuję o dziwo super!! Żadne mdłości!! Jem co chce i piję co chce:tak: Jedynie suty mnie bolą cholernie..ale luzik;-):-)
 
Do góry