reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

msdracula fajnie, że Ci lepiej:tak: Ja czekam na atak mdłości i póki co cisza:-D
W tamtej od kawy odrzuciło mnie jeszcze przed zrobieniem testu. Ale dopiero po USG miałam mega koszmarne mdłości:baffled:
Ja zaraz ide do psychologa z moim bejbe a nie chcie mi sie jak cholera:no:
 
reklama
No no widzę ,ze smaczki i zachcianki nie tylko u mnie sie pojawiły:-) Ja tez na miesko i szyneczke lece, wczoraj zjadłam 25 dkg poledwicy sopockiej z jedna kromką hahahahahahahahah:-D i bardzo mi smakowałao ihihihihi , wiec moze to na chłopczyka???????????????????
A w poprzedniej ciązy nałogowo jadłam wszystko co słodkie az gin podejrzewal cukrzyce ciazowa, ale wszystko sie unormowalo kiedy przestalam jesc wszystko z miodem no i urodzilam dziewczynkę;-);-):-)
 
ja narazie też zadnych mdłości i mam wielka ochote na owoce najbardziej na gruszki i mandarynki potrafia zjesc 5 gruszek na raz a w zeszlym tygodniu jadlam non stop kiwi czy to nie dziwne:szok:
 
Jakby jedzenie mięsa miało być na chłopczyka to jestem za!
W mojej rodzinie ani Małża odkąd pojawiła się nowa generacja dzieciaków nie ma ANI JEDNEGO, sam babiniec.
 
Uhh u nas ginekologów jak na lekarstwo i muszę czekać tydzień na wizytę...
Zaopatrzyłam się w kwas foliowy i witaminki falvit mama no i mnóstwo owoców :)
Czuję się ok zero mdłości itd :)
Za to wyprawa do miasta to jak chodzenie po górach strasznie męczy.
Fasolka ciągle daje się we znaki kując w lewej stronie brzuszka co do zachcianek to jakotakich nie mam, ale zamiast wedlinki zaopatrzyłam sie w dżem truskawkowy i nutelle jakoś a na obiadek zrobię makaron z sosem serowym bo nie mam ochoty na mięsko.
Dobrze, że niedawno kupiłam kombiwar bynajmniej będę jeść zdrowo i bez tłuszczu :-)
O zjadłabym sobie arbuza ale gdzie ja go dostane o tej porze roku :-D
 
A mnie po słodkim mdli, za to pikantnego to szukam wszędzie!! To mówicie że to na chłopca, czy dziewczynkę?? Bo ja tam bym się nie obraziła gdyby wykluła się księżniczka ;-)
 
Moja mama jak była ze mną w ciąży to miała uczulenie na wszystki jabłka. Swędziało ją i nawet dostała lekkiej wysypki.

Moja siostra też w czasie ciąży miała takie uczulenie ale nie wiem teraz na co.

;-)
 
reklama
Hosefrau no nie wiem czy jedzenie mięsa to na chłopczyka. a jestem wegetarianką i mam dwóch:-D hmm Nutella....eee... nie????
Dziwne, nie mam ochoty na słodycze.
Mi małż rano świeżutkie bagietki dotransportował i na dżem się rzuciłam. Ale w sumie nie jem dużo tylko często. Najbardziej owoce ciągną i Smakija.
pysia mi sie aż śni arbuz, taki soczysty i białawy w środku, uhhhhh

W mnie najgorsze jest pranie, pralnia w piwnicy a ja na wysokim piętrze. Wrrrr już widzę jak w 9 mc bedzie. Dysze jak parowóz a zwykle lekko wbiegałam na górę, ehh.
Dzisiaj ciut lepiej z mdłościami, biust troche pobolewa ale po prostu stanik z wiekszą miseczką muszę sobie kupić. Cholercia wszystkie z poprzedniej ciąży poprzerabiałam :baffled:.
 
Do góry