reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

ja narazie też zadnych mdłości i mam wielka ochote na owoce najbardziej na gruszki i mandarynki potrafia zjesc 5 gruszek na raz a w zeszlym tygodniu jadlam non stop kiwi czy to nie dziwne:szok:
to macie zdrowew zachcianki przynajmniej:tak: Mi sie niczego nie chce:no: Jem bo powinnam. Nie mdli mnie, nie mam smaków na nic a apetyt bardzo taki sobie..
Ja w pierwszej jadłąm mnóstwo słodkiego i owoców..i chłopak:tak:
 
reklama
witam z rana

ja sie obudzilam z obsesjazjedzenia wielkeij michy owsianki:tak:potem na obaid jedynie cochodzilo mi po glowie to kasza gryczana, zakupialmtezmakreleke wiec dziiaj kanapeczki zmakrelkaikiszonym ogorem... mniam

wiec krewetka domaga siej uz jakis witamek:happy2:mdlosci brak czuje sie super..pewnie dobadnie mnei w nast tygodniu:baffled:
 
Witam wszystkie mamuśki :tak: U mnie to dopiero początek, brak mdłości -na szczęście w poprzedniej ciąży strasznie mnie wymęczyły, ale póki co jest ok. Tylko strasznie szybko się męcze i trochę pobolewa podbrzusze. No i spaaać bym mogła cały dzień :-p
 
hmm dziewczyny czy tylko mi się wydaje czy rzeczywiście te z nas co mają dziewczynki miały częściej mdłości w ciąży?
 
jeszcze nie bo nie chce isc za wczesnie....7 tc bedzie chyba akurat..:confused:
Haszi moze i wiekszosc ale ja małam koszmarne mdłości...
 
reklama
Do góry