reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam wszystkie miłe panie. Od dwóch tygodni moje życie bardzo się zmieniło - oczekujemy z mężem drugiego, upragnionego dzieciątka. :-) Udało nam się już w 3 cyklu (jak to się mówi "do trzech razy sztuka" :D). Wczoraj byłam na pierwszym USG. Maleństwo ma już 5 milimetrów. :)

Pozdrawiam. :)))
 
reklama
dobry wieczor

witam nowe mamusie:tak::tak:

Kerna raczej nic nie powinno sie stac,ale ob to jak najrzadziej i chociaz nie wiem moze wstrzymuj oddech:tak:

ja juz po pracy,ale jak juz minie sroda to prawie juz prawie weekend ,bo jutro ide na popoludnie a w piatek rano,

milego wieczoru:-):-):-)
 
Hey mamuśki... :-)
Ja dziś zrobiłam 2 test zamiast cień cienia wyszła juz spora krecha więc nie mam wątpliwości fasolka już uwiła sobie gniazdko...:-)
Moje Kochanie jest rozradowane jak by wygrało 6 w totka...:-)
Padam już ze zmęczenia bolą mnie plecy i brzuch więc kładę się do łóżeczka...
Spokojnej nocy dla każdej mamusi...
 
Kerna myślę że jakieś niewielkie ilości tego dymu na pewno nie zaszkodzą, tylko trzeba robić wszystko z rozsądkiem :tak: co nie zawsze się udaje, u mnie krwiak powstał prawdopodobnie po upadku :zawstydzona/y:

Dziewczyny a my mamy jakąś listę mamuś?
no właśnie chyba nie...:no: gratuluję nowym mamusiom:tak::tak::tak:
 
Witam wszystkie wrześnióweczki:) Ja również się do was przyłączam. termin mam na 8-9 wrzesień.Ciąża potwierdzona u gina prawie tydz temu. Jestem mamą 2,5letniego Danielka (wcześniaka z 29tc z porażeniem mózgowym) więc teraz mam wielkie obawy, czy tym razem będzie wszystko ok.
Co do objawów to oprócz bolących piersi do dzisiaj nie miałam żadnych. A dziś sama już nie wiem co ze sobą mam zrobić. Od rana miałam mdłości, a od południa "poważna" biegunkę. Aaa no i te straszne humorki, napady złości:wściekła/y: Wy też tak macie?

GRATULUJĘ WSZYSTKIM WRZEŚNIÓWKOM:-)
 
Ja sie w miare dobrze czuje i w miare normalnie jak na począteczek: nabrzmiale pełne piersi,wzmozony apetyt itp i jeszcze jedno; poczułam niepohamowaną milość do kiełbasy na gorąco typu "śląska":zawstydzona/y:. Zanim zrobilam pierwszy test , czulam zapach kielbasy , gdzie w moim bliskim otoczeniu jej nie było..hii. Myslalam ze zwariowałam:shocked2:, teraz wiem już dlaczego.:-D
 
Co do apetytu, to właśnie zjadła talerz placków... Biedna Francessca, nic prawie nie zostało. ;) Często chodzę do toalety, piersi mnie trochę pobolewają, jak na @.
Wczoraj na pierwszym USG byłam z mężem i jak wracaliśmy do domu to powiedział "No nie wyobrażam sobie, jak to maleństwo będzie dużo" strasznie mnie rozbawił. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No ja juz po pracy, padam z nog. Kerna z tym dymem to chyba nie zaszkodzisz , bo wlasciwie tylko ulatniajacy sie czad szkodzi. A o odchudzaniu dziewuszki jeszcze nie myslcie , moja ginka mowi ze do trzech miesiecy trzeba jesc wszystko na co sie ma ochote a dopiero od 4 m-ca uwazac co sie je. Odchudzac sie bedziemy po porodzie. Ja tez zrzucilam szybko moje 16 kilo spacerujac z wozeczkiem . Na pierwszy spacerek w grudniu polecialam jak moj synus mial 5 dni ( Tu w Niemczech kaza wychodzic od 3 dnia po urodzeniu na swiatlo dzienne zeby dzieci nie mialy zoltaczki - i to sie sprawdza prawie zadne nie ma).
 
Do góry