reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam i zastanawiam się czy pisać siena wrzesień czy jeszcze za wcześnie. :baffled: Dziś zobaczyłam na dwóch testach dwie krechy, ale do G musze jeszcze troszkę poczekać. No mam nadzieję, że jednak jest wszsytko ok i jednak wrzesień bedzie aktualny:tak::tak::tak: . pozdrawiam mamusie:tak:
 
reklama
Witam się serdecznie i uprzejmie proszę o przyjęcie do grona. Dwa testy pozytywne, choć ta druga kreseczka maleńka strasznie i ledwo widoczna. Mam juz córeczkę Hanię ( 17 miesięcy ) a drugie dziecię zmajstrowaliśmy w wigilię( taki prezent gwiazdkowy:-)) więc poród będzie gdzieś w połowie września.
Na razie nie mam większych objawów ciążowych, trochę boli kręgosłup, delikatnie pobolewa podbrzusze ( w pierwszej ciąży tez tak miałam) i na razie nie mam mdłości i wymiotów. Co się pewnie zmieni jak zacznę brac folik, bo po nim to wymiotowałam całodobowo przez 3 miesiące. Do gina wybieram się dopiero koło 6 tygodnia- nie zamierzam się na razie stresować czy wielkość zarodka odpowiada tygodniowi. W przyszłym tygodniu zrobię sobię betkę dla uspokojenia sumienia. Na razie folika nie biorę, tylko Tardyferon na anemię z którą walczę 3 miesiące. Mam ten konfort że przy pierwszym dziecku zdecydowałam o niewracaniu to pracy i to tak trwa, więc pracą, L4 nie muszę sobie na szczęście zaprzątać głowy.
Ale pamiętajcie dziewczyny, że prawo polski chroni kobietę w ciąży i najważniejsze teraz jest Wasze i dzieciątka zdrowie. Fochy pracodawcy na bok, bo jak kobieta dobrze pokobinuje to prawie 5 lat może wyczarowac wolnego od pracy, a to wystarczająco długi okres by znaleść pracę bardziej satysfakcjonującą.

Dobrego samopoczucia życzę :-D

witam i zastanawiam się czy pisać siena wrzesień czy jeszcze za wcześnie. :baffled: Dziś zobaczyłam na dwóch testach dwie krechy, ale do G musze jeszcze troszkę poczekać. No mam nadzieję, że jednak jest wszsytko ok i jednak wrzesień bedzie aktualny:tak::tak::tak: . pozdrawiam mamusie:tak:
Sierpniówkom 2008 - serdecznie gratuluję... kolejnych maleństw.
 
MamoEmilki- właśnie patrzyłam która z dawnych sierpniówek spodziewa się dzieciaczka. Wrześniówki dziękują za zyczenia. Pozdrowienia dla Emci i Chłopaków:-)

Kerna, witaj i Ty tutaj. Nasze Bąble powitają rodzeństwo w tym samym wieku:)
 
Hej dziewczyny. I ja się melduję we wrześniówkach. Test zrobiony 8.01 a 9.01 byłam u G no i niestety potwierdziła:szok:. Narazie jest "dziurka" w której zalążek ma się zagnieździć. A czy się zagnieździ sprawdzimy 18.01. Mężulek się cieszy a ja się boję bo mamy już córeczkę 1 rok i 4 m-ce. Ale tutaj troszkę mi raźniej bo widzę że nie jestem sama.
Poprzednią ciążę znosiłam super, ale teraz się boję co będziejeżeli nie będzie już tak kolorowo, a Zuzą się trzeba będzie zająć :no:.
 
Witam Wszystkie mamusie z rana
Dzisiaj bardzo się denerwuję bo idę do ginekologa, ale dopiero na 17-40. Już widzę jak mi się będzie ten dzień w pracy ciągnął. Weekend straszny, ale dałam radę, Dzisiaj małe mdłości z ranka, ale już jest ok.:-)
Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia
P.S> Dam znać wieczorem co i jak:-)Trzymajcie kciuki:-)
 
reklama
Do góry