reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
WITAM serdecznie poniedziałkowo
W Wa-wie cudna pogoda, miło dziś na forum dzięki porannej wiadomości od Dorotki, jeszcze tylko Karolinkare dołoży dobrych wieści i pozbedziemy sie kłopotów z forum.Dziś zauważyłam,że mojego brzuszka jużnie ukryję, a dzidzol, grucha dość często:-D
 
Mysiu- widzę, że jesteś kolejna w kolejce do ołtarza.Tylko pozazdrościć.
Ja brałam ślub w 2003r. będąc w 6-7 m-cu ciąży i wytańcowałam się za wszystkie czasy a o jedzeniu nie wspomnę.Zostały zapasy na 2 tygodnie :)
Miałam iść pod koniec maja na wesele, ale to daleko 2 godziny jazdy pociągiem z przesiadką a autem nie chce nikogo zrywac o 4 rano, aby po mnie przyjechał i odwiózł do domu więc zrezygnowałam.
Ja czuje się fatalnie.Chyba zalegnę się na dobre w łóżku bo tylko leżąc czuję się ok :)
 
Pysia to odpoczywaj ile mozesz ;)
Ja juz chyba poznałam na własnej skórze co to te stawianie sie brzuszka. Kurcze juz coraz czesciej mam tak w ciagu dnia,ale jak na razie to tylko tak przez pare sekund trzyma i puzcza...chyba ok, co? zwykłe cwiczenia macicy?
 
Witam. Oj widać, że skończył się weekend, bo większy ruch na bb się zaczął:-D.
A ja od rana na zakupach, nie chciało mi się za bardzo wstawać, ale siostra mnie wyciągnęła. Trzeba było zaopatrzyć się w cichobiegi bo na obcasach to nie chce mi się śmigać. Zahaczyłam też o koleżankę i mi nogi wydepilowała woskiem. Zakupy się nam udały, nóżki gładziutkie to i humor od razu lepszy. Mam nadzieję, że będzie taki do wieczorka.

Dorotka super wieści, cieszę się razem z Tobą:-). Obyś już nigdy nie musiała się tak stresować. A że od poniedziałku takie wieści to cały tydzień będzie udany.
Dorotka mam do Ciebie pytanko: czy mogę sobie prześwietlić zęba?
Calineczka gratuluje synusia
Beniaminka wanienka super. Jak będę kupowała to też kupię taką na stojaczku. A wiesz może ile ten komplet kosztował?


Mam problem bowiem od soboty boli mnie zab madrosci rosnie, masakra mecze sie od 3 dni bo boje sie wziasc coklowiek, w domu mialam tylko panadol extra i ibuprom, apteki zamkniete, dzis dopiero ide cos zakupic jak sie ogarne, w dzien to jeszcze do przezycia najgorzej w nocy...
Oj to współczuję, że też nie miał kiedy zacząć rosnąć. Mnie bolał na początku ciąży, chyba w styczniu, ale jakoś się przemęczyłam i przestał boleć. Ale te zęby maja to do siebie że rosną w ratach. Mi jeszcze cały nie wyrósł, a już mi się zaczął psuć.
Ale jak któraś coś napisze o zębach albo dentyście to mi się przypomina, że ja też muszę się zapisać na wizytę.
Witam wszystkie mamy :)) Kiedyś juz zaglądałam na ten wątek ale jakos na tym się skończyło. Mam nadzieje, że tym razem będzie inaczej. Termin mam na 20 wrzesnia. To nasze pierwsze, bardzo wyczekiwane dziecko :)))
Pozdrawiam :))

Witamy i zapraszamy do pisania

witam i jeszcze raz dziekuje wszystkim za zyczenia i gratulacje :D Ciesze sie ,ze wszystko ok na waszych wizytach no i gratuluje poznania plci i synka :D Tosia mysle ze to maluszek bo ja tez czasami tak nisko odczuwam "pukanie" :) A co do tego ze malenstwa sie wstydza tatusiow to u mnie dokladnie tak samo ale moj mąż :) mowi ,ze najwidoczniej jeszcze za wczesnie :) Ja jeszcze nie mam zdjec i tez niecierpoliwie czekam, powiem wam ,ze juz na uczelni mam zmienione nazwisko i w indexie hehe :D
Korba ale jesteś szybka. Ja rok po ślubie i jeszcze nie w każdych dokumentach zmieniłam nazwisko:rofl2:

Jak bym chciała, żeby już było jutro, bo mam wizytę u gina.
Miłego wieczorku mamusie
 
reklama
Beniaminko- lekarz napisal : "Lozysko w dnie macicy i na scianie tylnej schodzi do ujscia wewnetrznego".Jak go spytalam czy to znaczy ze przodujace to potwierdzil.Tylko tak pytam bo wiem ze musze teraz uwazac.A co do cesarki to tym sie nie przejmuje-wrecz sie nie pogniewam:)Chodzi mi tylko zeby zdrowego dzidziusia donosic do konca ciazy...
 
Do góry