reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

No niestety reakcje rodziny są różne.
Dlatego będę zwlekać ile się da z nowinami.
Ale dziwnie tak z rodzicami sie spotykac praktycznie co drugi dzień i ukrywać.
 
reklama
My na razie też nic nie powiedzieliśmy mamie Małża. Chce usłyszeć serducho za tydzień i dopiero wtedy jej powiemy.
Poza tym chcę się przygotowac psychicznie na jej wykład o wszystkich mozliwych przesądach na temat ciąży... bo ona jest w tym specjalistką
a030.gif
 
choć mało sie włączam na forum, jakoś chyba nie umiem nawiązywać kontaktów na takim forum, to dziś muszę napisać. bardzo sie wystraszyłam wczoraj, bo miałam krwawienie takiej czerwonej świeżej krwi. plama tak o średnicy centymetra. W poprzedniej ciąży miałam plamienia, ale brązowe, małe, kilka kropel, a teraz zupełnie inne. A do lekarza mogę dopiero w poniedziałek.

Jesli faktycznie nie ma mozliwosci pojscia do lekarza to staraj sie przynajmniej odpoczywac, a moze jest ktos kto moglby popilnowac dziecka albo podwiezc cie do lekarza? Ja moze jestem panikara ale lepiej dmuchac na zimne
 
Ja jeszcze nie mam ciazy potwierdzonej przez gin , tylko dwa testy i objawy, wie tylko moj mezczyzna, mama i jej przyjaciel, nie powiedzialam zadnej mojej przyjaciolce :) wczesniej jak nie dostawlaam @ jeden dzien wiedzieli wszyscy :-D a teraz cisza... najbardziej boje sie reakcji mojej wloskiej przyszlej tesciowej..jak tylko potwierdze ciaze u gin mam zamiar oglosic wszytskim bo denerwuje mnie to ciagle tlumaczenie czemu przestalam palic, czemu nie pije alk i inne tego typu klamstewka :-)
 
Acha i ciąża jest w tyłozgięciu macicy więc mam póki co leżeć dużo na brzuchu aby odwróciła się na przednią stronę brzucha
 
Moja Ginka nie badała mi też piersi i powiedziała, że nie poleca ich intensywnego dotykania i masowania bo czasami może to wywołać skurcze macicy i samoistne poronienie... :szok: Sama nie wiem co o tym sądzić.
Nie wolno w ciąży masować piersi i sutków bo naprawdę wywołuje to skurcze macicy :tak:
Czarodziejska oszczędzaj się jak najwięcej. Jeśli plamienia nie powrócą to spokojnie poczekaj na wizyte w poniedziałek.
 
Cześć Mamusie;)) Jestem tu nowa, wiec moze od poczatku.
W poniedziałek bylismy na wizycie u pani dr i jest malutki pecherzyk. 3-ci tydzień. 16-ego w sobote robilam test i byl pozytywny. Bardzo sie cieszymy, jednak to nasza 1sza ciaza i ja jestem pelna obaw. Od poczatku mam straszne bole piersi i podbrzusza, tak jak na okres tylko mocniej. Ponoc macica rosnie;) Przed zafasolkowaniem bralam tez castagnus, bo mialam wysoka prolaktyne. Lekarz powiedzial ze bede miala duuuuuze problemy z zajsciem, a jesli sie uda to z donoszeniem ciazy. Oczywiscie jak sie dowiedzialam ze jest pozytywnie, poszlam juz do innego lekarza. Przepisala luteine 2xdz 1 i feminatal metafolin 800. Dostalam zwolnienie z pracy, wiec odpoczywam, jak nakazali;) Bylam dzisiaj zrobic badania krwi i moczu. Wyniki w poniedzialek, a nastepna wizyta 15.02. Trzese portkami, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze;)) Pozdrawiam wszystkie wrzesnioweczki, trzymajmy sie razem, bedzie razniej;))))
 
reklama
Do góry