reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

nie no bez stresu
wiez i te dodatkowe kilka rostepow,kilogramow tez mi nie przeszkodzi byle kropka byla zdrowa i ladniutko rosla:-):-):-)

chyba juz sie poloze,bo padam na pysio po calym dniu
ale nie wiem jeszcze tego na stowke:-D,bo przeciez w ciazy jestem:-Di moze mi sie zmienic,wiec jak z julciakiem nie usniemy,to moze zajrze:tak:
 
reklama
witam a ja właśnie wróciłam z badań ale mi krwi ukradli, a wy też już robiłyście jakieś badania i na co jeśli mogę zapytac?
Hejo witam wszystkie nowe mamusie. A co do badan to ja robilam duzo bo tu gdzie mieszkam jest to standard, krew, mocz, glukoza, chlamydie ( bardzo wazne badanie -powoduja slepote w momemcie porodu u niemowlakow), toxoplazmoza, przeciwciala rozyczki, cytologia i wymaz bakteriologiczny z pochwy i oczywiscie Aids ( bez tego badania nie przyjma mnie do wiekszosci klinik)
A co do brzszka to wygladam jakbym w 4 m-cu byla szczegolnie wieczorem az strach na wage stanac.
 
Ostatnia edycja:
kerna jezeli chodzi o ten brzuch twojej koleżanki,to ja mam taki sam problem,jestem obecnie w 5 tygodniu ciązy i jakbyś mnie zobaczyła to nigdy byś nie powiedziała ,mam brzuch jakbym była w czwartm miesiącu:-):-):-)
jest to moja trzecia ciaza i szczerze powiedziawszy nie wiem od czego to zalezy:-D:-D:-D
 
Mi według OM też dziś się zaczął 8 tydzień, ale na USG wyszło, że dzidzia jest o 3 dni młodsza. Kalkulatory w necie podają mi termin na 5 września, zobaczymy co powie mi jutro lekarz na wizycie :tak:
Ja dziś cały dzień śpię na stojąco... i nadal nie wiem, co jeść, na nic nie mam ochoty... za to moja mama przywiozła mi pyzy z mięsem i czekam na małża, żeby podgrzać z cebulką z masełkiem, mniami :-D



Malapralinko, ja jestem w pierwszej ciąży i chyba jeszcze kilka dziewczyn :-)
mi się skończył 8, czyli zaczął 9 tydz. :sorry2: ale już się zgłosiła jedna mama młodsza tylko o 2 dni :-)

Pewnie znajdzie sie jeszcze pare osob:-)

Magi a Ty juz u lekarza bylas??

ja też pierwsze :-D
 
Witam
Dziś praca krocej i to jest wielki powod do radości bo poludniu będa goscie tzn moja mama bedzie miala ale z racji , ze razem mieszkamy bedzie wesolo
dla mnie to tez pierwsza ciąża , wszystko nowe ale dzięki forom internetowi wiele mozna sie dowiedziec no i mam kolezanke w pracy co ma trojke dzieci wiec jest ok


 
Witajcie mamusie:-D

Po wczorajszym powrocie od gina nie mialam juz mozliwosci tutaj zajrzec :zawstydzona/y:

Na poczatek moze dwa slowa o moim ginekologu...
Zdania n Jego temat sa podzielone, ogolnie panuje opinia ze jest nieprzyjemny jako czlowiek ale jest rewelacyjnym lekarzem.

Oczywiscie zrobil mi usg i pokazal mala kropke.
Powiedzial ze jesli to ciaza to bardzo wczesna i zaprasza za dwa tygodnie...

Przykro mi sie zrobilo, ale z drugiej strony mysle sobie ze nie chce robic niepotrzebnych nadzieji bo jeszcze wszzystko sie moze zdarzyc,

Pytal czy biore kwas foliowy i wystawil juz zaswiatcenie do pracy.
Tyle ze na odczepnego napisal ze to 3 tydzien:szok:
 
Moj lekarz tez na pierwszej wizycie byl bardzo ostrozny wręcz powiedzial aby za bardzo sie nie chwalic bo to wczesna ciaza ale mam nadzieje , że jutro juz wizyta bedzie przyjemniejsza z jego strony
 
reklama
Calineczka a w ktorym tygodniu bylas??

Tyle ze kurcze dziwne to dla mnie.. te jego 3 tyodnie..
No chyba ze patrzac rzeczywiscie na date poczecia, bo przeciez kobiety maja rozne cykle i w roznym czasie owulacje i ciaza ciay nie rowna.. Okres mialam 12 grudnia a data poczecia wychodzi 28go
 
Do góry