reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Dziękuje za miłe powitanie:-)
malapralinka Ja też jestem w pierwszej ciąży:blink: I tak samo jak Ty czuję się zielona w tych sprawach:tak:, jak mnie coś szczyknie lub zaboli to już mam ochotę biec do lekarza:unsure: i sprawdzić czy wszystko jest ok, ale narzeczony sprowadza mnie na ziemie i poprostu każe wyluzować;-);-);-):-)
 
Witam :-) dorotka ja się czuję świetnie:tak::tak: dziękuję za troskę;-) Nic nie dolega tylko piersi się w końcu odezwały..ale wszsytko do zniesienia i jest ok:tak: Dziś jak smarowałam sie oliwką to co zauważyłam??? Że brzuch już mi rośnie..mam wyraźnie większy w okolicach spojenia i troszkę wyżej:tak::tak::tak::tak: strasznie szybko, ale na pewno to to, bo wszsytko jest wokół twarde:tak: kurcze.....a w tamtej ciąży do połowy piątego chodziłam w zwykłych ciuchach:baffled::baffled::baffled:
Vanilia nie dopuszczaj do ssania bo masz wtedy bardzo duże wahania cukru!! A dzidzi szkodzą takie skoki. Staraj sie jeść co chwilę coś. nie przejadaj się i nie dopuszczaj do głodu:tak: Dasz radę:tak::tak::tak: A tak z innej beczki to jak przeskalowałaś suwak ten z obrazkiem?? bo mi on nie wchodzi a nie wiem jak go zmniejszyć:no::no:
Gaja to super że masz pewność że wszystko jest ok. A co do guzka.....to kurcze no ja też miałabym stresa..ale to pewnie wina hormonów:tak: Szczerze Ci sie przyznam że też piersi nie badam..bo jak dla mnie to tam są same guzki i dziwne rzeczy...a ona badała ci piersi???:confused::confused::confused:
Kasias witaj!!!
 
Dziś jak smarowałam sie oliwką to co zauważyłam??? Że brzuch już mi rośnie..mam wyraźnie większy w okolicach spojenia i troszkę wyżej:tak::tak::tak::tak: strasznie szybko, ale na pewno to to, bo wszsytko jest wokół twarde:tak: kurcze.....a w tamtej ciąży do połowy piątego chodziłam w zwykłych ciuchach:baffled::baffled::baffled: !

wiesz ja mam to samo na wieczor wyglada tak jakby to conajmniej byla koncowka 4 a nie 2:szok:,jakas totalna masakra sie zapowiada,bo ja calą zeszlą ciąze do 7 miesiaca przechodzila w dwoch parach dzinsow ,w ktorych przed ciązą chodzilam,potem dopiero wieksze kupilam jakos na koniec kwietnia,a pod koniec czerwca urodzilam:tak:teraz to juz dwie mi zostaly w ktorych czuje sie komfortowo,bo w reszcie za ciasno:tak:
tak stwierdzam,ze w drugiej ciazy to juz organizm nie taki,poza tym macica po pierszym dziecku nigdy nie dojdzie do wielkosci przed ciązą:tak:
 
Hej dziewczyny
tyle piszecie, że nie nadążam odpisywać...
Doła dziś załapałam do tego miałam wysłać maile ważne i mi net strajkuje :wściekła/y:
Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok...
 
Kurcze ja pamietam moja koleżankę. w drugiej ciąży w 5 m-cu wyglądała jakby powinna juz dawno urodzić..no brzuch miała gigant:szok: troche sie tego boje..ale wole to niż rodzić za wcześnie:tak:
 
Dorotka moje samopoczucie bardzo dobre, mdłości pojawią się może raz dziennie, nie to co w pierwsze ciąży, wtedy to masakra była, schudłam 2 kg w pierwszych dwóch miesiącach. Teraz apetyt dopisuje także również ledwo co się mieszczę w spodnie i brzuszek wystaje tak jak u Ciebie i Kerny :( Nie wiem co to będzie na koniec:szok: Poza tym trochę mniejsza kondycja, szybciej się męczę i te zachcianki!!
 
reklama
Eeee babki bez stresów mi tu proszę;-);-);-) no wiadomo, że kolejna ciaża wyskoczy szybciej, ale co do wielkości brzuszka to może być podobnie jak w pierwszej...a ta laska to przytyła ponad 20kg i może też temu:confused:
 
Do góry